هایما با موتور توربو شارژ درایران+تصاویر

هایما S7 یک خودرو شاسی بلند با ظاهر و تجهیزات مناسب است. که توسط ایران خودرو به بازار ایران عرضه شد. حال پس از ورود این خودرو به تازگی اخباری ...


روایت رییس جمهور از جزئیات بودجه ۳۲۰ هزار میلیاردی سال ۹۶

رئیس جمهور با بیان اینکه ایران هیچگاه نقض کننده برجام نبوده و نخواهد بود، گفت: به عنوان رئیس جمهور و رئیس شورای عالی امنیت ملی به صراحت اعلام می کنم که نقض برجام را از سوی هیچکدام از اعضای 1+5 تحمل نخواهیم کرد و به آن پاسخ مناسب خواهیم داد.


زیباترین زنان جهان در کدام کشورها هستند+تصاویر

در این رده بندی که توسط سایت بسیار معتبر UCITYGUIDES صورت گرفته ده تا از کشور هایی که زیباترین زنان را دارند طبق این رده بندی مشاهده می کنید.


۶ کلید طلایی که قفل آلودگی هوا مکزیکوسیتی را باز کرد

دبیر انجمن علمی اقتصاد شهری ایران گفت: اجرای جامع و دقیق ۶ مولفه مدیریتی مکزیکوسیتی در مهار آلودگی هوا می تواند درمان درد نفس تنگی پایتخت باشد.


۵۴ پایگاه هوایی هند به حالت آماده باش در آمد

۵۴ پایگاه هوایی هند به حالت آماده باش در آمد

جهان | شنبه ۱۷ بهمن ۹۴ ساعت ۱۵:۳۰ | نسخه چاپي

بعد از حمله به پایگاه هوایی «پتان کوت» ایالت پنجاب هند، این کشور ۵۴ پایگاه هوایی خود را به حالت آماده باش در آورده است.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روزنامه «پاکستان»، هند بدنبال حمله تروریستی به پایگاه هوایی «پتان کوت» که در جریان آن ۷ نفر از نیروهای امنیتی کشته شدند برای حفاظت از پایگاههای هوایی خود ۱۲۸ میلیارد روپیه هزینه می کند.
از ۲۹۵ پایگاه هوایی هند ۵۴ پایگاه هوایی به حالت آماده باش درآمده است. این پایگاههای هوایی بیشتر در بخش مرزی با پاکستان قرار دارند.
نیروی هوایی هند بعد از حمله تروریستی به پایگاه هوایی «پتان کوت» تصمیم گرفته است برای محافظت بیشتر از پایگاههای هوایی خود ۱.۲۳ میلیارد دلار هزینه کند. این هزینه شامل سیستم مدار بسته، سیستم رادار و ردیابی خواهد بود.
رسانه های هندی گزارش دادند که دو روز بعد از حمله به پایگاه هوایی «پتان کوت» وزیر دفاع این کشور دستور حسابرسی امنیتی را صادر کرد. به گفته مقامات دولتی برای حفاظت از هر پایگاه هوایی تقریباً ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلیارد دلار هزینه خواهد شد. در فاز اول این طرح ۵۴۰۰ تا ۸۱۰۰ میلیارد روپیه هزینه خواهد شد.
نیروی هوایی هند در فاز دوم طرحی افزایش نیروهای امنیتی برای بالا بردن میزان امنیت پایگاههای هوایی به دولت تقدیم می کند. نیروی هوایی در اقدامی دیگر به بیش از ۲۰ پایگاه هوایی بخش غربی دستور داده است درصورت مشاهده هرگونه شی مشکوکی آنرا مورد هدف قرار دهند. پایگاههای هوایی «انتیپور»، «سرینگر»، «آدمپور»، «هلوارا»، «چندی گر»، «امبالا» و «هندن» از جمله پایگاههای هستند که به حالت آماده باش کامل درآمده اند.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها: