پسر عاشق پیشه نامزد سابقش را زیر کتک کشت +تصاویر

پسر عاشق پیشه نامزد سابق خود را با کتک کشت و سعی داشت قتل او را با داستانی مخفی کند.


ریزه کاری های دکوراسیون اتاق کودک

طراحی داخلی فعالیت عجیب و دشواری به حساب نمی آید؛ ولی طراحی بعضی محیط ها، مخصوصا دکوراسیون اتاق کودک، ریزه کاری ها و جزئیاتی دارد که برای آن باید نکات مهم طراحی داخلی را در نظر بگیرید.


عجیب‌ترین جشن سالگرد ازدواج +تصاویر

زوجی که 16 سال است با هم ازدواج کرده‌اند، سالگرد ازدواج خود را به طرز عجیبی جشن گرفتند.


یکی از نادرترین اتفاقات آسمانی را ببینید!+تصاویر

آسمان و کشف رموز آن همیشه برای دانشمندان و پژوهشگران از اهمیت زیادی برخوردار بوده است.


یکی از نادرترین اتفاقات آسمانی را ببینید!+تصاویر

آسمان و کشف رموز آن همیشه برای دانشمندان و پژوهشگران از اهمیت زیادی برخوردار بوده است.


فیلم سیاه «امیر علی» برای تجاوز به دختران

حوادث | پنجشنبه ۱۵ بهمن ۹۴ ساعت ۹:۴۷ | نسخه چاپي

فرمانده انتظامی شهرستان بم از دستگیری فردی با اسم مستعار امیر علی که در فضای مجازی از طریق فریب و پیشنهاد ازدواج در صدد اخاذی از دختران جوان بود، خبر داد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، سرهنگمحمد رضا فداء اظهار داشت: خانم جوانی با مراجعه به پلیس فتا بم و ارائه مرجوعه قضائی مدعی شد فردی با نام مستعار امیرعلی از طریق شبکه های اجتماعی با وعده ازدواج وی را به خانه ای دعوت و به طور پنهانی از او فیلم تهیه کرده است.
سرهنگ فدا گفت: شاکی در اظهارات خود بیان داشت که متهم با تهدید به انتشار فیلم ها از وی مطالبه پول و درخواست های غیر اخلاقی کرده است.
وی افزود: کارشناسان پلیس فتا بم با توجه به حساسیت پرونده و گزارش چند مورد مشابه بدون فوت وقت اقدامات تخصصی خود را برای شناسایی متهم آغاز کردند.
سرهنگ فداء اضافه کرد: ماموران با انجام تحقیقات و اقدامات فنی گسترده هویت متهم که در شبکه های اجتماعی با نام کاربری مستعار مرتکب اقدامات مجرمانه شده بود را شناسایی و فرد مذبور را پس از هماهنگی های لازم قضایی دستگیر کردند.
وی با اشاره به اعتراف متهم به بزه انتسابی تصریح کرد: والدین برای پیشگیری از این قبیل مسائل لازم است به دختران و پسران نوجوان خود بیاموزند که شبکه های اجتماعی محیط امنی برای طرح مسائل خصوصی و انجام درخواست های افراد ناشناس نیست.
فرمانده انتظامی بم با تاکید بر اینکه افراد تبهکار هویت خود را در فضای مجازی فریبنده جلوه می دهند توصیه کرد:شهروندان به ویژه بانوان و دختران جوان بایستی در مواجهه با پیشنهاد های افراد فرصت طلب که با برانگیختن عواطف و احساسات مطرح می شود با هوشیاری و تفکر رفتار کنند تا از صدمات و آسیب های جبران ناپذیر آن در امان باشند.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: