آخرین هواپیمای کنکورد فعال، راهی موزه شد

آخرین هواپیمای کنکورد مافوق صوت فعال، بعد از اینکه ۱۳ سال غیرفعال روی باند فرودگاه بریستول فیلتون بود، راهی یک آشبانه هواپیمای ویژه شد که ...بارش برف در محورهای ۱۱ استان/ وضعیت جاده های کشور

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از بارش برف در محورهای ۱۱ استان خبر داد و گفت: تردد در جاده های برفی تنها با زنجیر چرخ امکان پذیر ...


قابل توجه خریداران؛

مقایسه گوشی های HTC 10 و آیفون 7


بارش برف در محورهای ۱۱ استان/ وضعیت جاده های کشور

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از بارش برف در محورهای ۱۱ استان خبر داد و گفت: تردد در جاده های برفی تنها با زنجیر چرخ امکان پذیر است.


فیلم سیاه «امیر علی» برای تجاوز به دختران

حوادث | پنجشنبه ۱۵ بهمن ۹۴ ساعت ۹:۴۷ | نسخه چاپي

فرمانده انتظامی شهرستان بم از دستگیری فردی با اسم مستعار امیر علی که در فضای مجازی از طریق فریب و پیشنهاد ازدواج در صدد اخاذی از دختران جوان بود، خبر داد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، سرهنگمحمد رضا فداء اظهار داشت: خانم جوانی با مراجعه به پلیس فتا بم و ارائه مرجوعه قضائی مدعی شد فردی با نام مستعار امیرعلی از طریق شبکه های اجتماعی با وعده ازدواج وی را به خانه ای دعوت و به طور پنهانی از او فیلم تهیه کرده است.
سرهنگ فدا گفت: شاکی در اظهارات خود بیان داشت که متهم با تهدید به انتشار فیلم ها از وی مطالبه پول و درخواست های غیر اخلاقی کرده است.
وی افزود: کارشناسان پلیس فتا بم با توجه به حساسیت پرونده و گزارش چند مورد مشابه بدون فوت وقت اقدامات تخصصی خود را برای شناسایی متهم آغاز کردند.
سرهنگ فداء اضافه کرد: ماموران با انجام تحقیقات و اقدامات فنی گسترده هویت متهم که در شبکه های اجتماعی با نام کاربری مستعار مرتکب اقدامات مجرمانه شده بود را شناسایی و فرد مذبور را پس از هماهنگی های لازم قضایی دستگیر کردند.
وی با اشاره به اعتراف متهم به بزه انتسابی تصریح کرد: والدین برای پیشگیری از این قبیل مسائل لازم است به دختران و پسران نوجوان خود بیاموزند که شبکه های اجتماعی محیط امنی برای طرح مسائل خصوصی و انجام درخواست های افراد ناشناس نیست.
فرمانده انتظامی بم با تاکید بر اینکه افراد تبهکار هویت خود را در فضای مجازی فریبنده جلوه می دهند توصیه کرد:شهروندان به ویژه بانوان و دختران جوان بایستی در مواجهه با پیشنهاد های افراد فرصت طلب که با برانگیختن عواطف و احساسات مطرح می شود با هوشیاری و تفکر رفتار کنند تا از صدمات و آسیب های جبران ناپذیر آن در امان باشند.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟