لحظه ترور برادر رهبره كره شمالی (عکس)

تصاویر دوربین های مداربسته در فرودگاه بین المللی كوالالامپور لحظه حمله دو تروریست زن به كیم جونگ نام برادر كره شمالی را به ثبت رسانده است.


رهبر معظم انقلاب: همه موظفند در خدمت آرمان فلسطین قرار بگیرند

اتحاد برای فلسطین

رهبر معظم انقلاب اسلامی در ششمین کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین بیان کردند:اشغال ظالمانه فلسطین از صفحات ناپاک تاریخ است که همچون دیگر صفحات ...


گوینده مشهور خبر صداوسیما ناگهان حذف شد!

مدتی بود که که وقتی به بخش‌های مختلف خبری تلویزیون نگاه می‌انداختیم رد و نشانی از رضا حسین‌زاده، گوینده خبر با سابقه نمی‌دیدیم تا این‌که ...


فیفا ستاره های استقلال را حذف کرد؛ستاره گذاری در آسیا ممنوع است

در سایت رسمی فیفا، هیچ اثری از دو ستاره استقلال، که نماد قهرمانی این تیم در آسیا است، وجود ندارد.


گوینده مشهور خبر صداوسیما ناگهان حذف شد!

مدتی بود که که وقتی به بخش‌های مختلف خبری تلویزیون نگاه می‌انداختیم رد و نشانی از رضا حسین‌زاده، گوینده خبر با سابقه نمی‌دیدیم تا این‌که ...


شهادت سه فلسطینی و هلاکت یک صهیونیست در قدس

شهادت سه فلسطینی و هلاکت یک صهیونیست در قدس

جهان | پنجشنبه ۱۵ بهمن ۹۴ ساعت ۹:۴۵ | نسخه چاپي

سه جوان فلسطینی در عملیات شهادت طلبانه در قدس اشغالی که به هلاکت یک نظامی زن صهیونیست انجامید به شهادت رسیدند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، سه جوان فلسطینی پس از انجام عملیات استشهادی در قدس اشغالی که منجر به هلاکت یک نظامی زن صهیونیست شد به شهادت رسیدند.
رژیم صهیونیستی شامگاه چهارشنبه از هلاکت یک نظامی زن صهیونیست ۱۹ ساله با نام «هدار کوهین» از یگان موسوم به نگهبانان مرزی در پی شدت جراحات وارده به وی در این عملیات استشهادی خبر داد. یک نظامی دیگر نیز در این عملیات به شدت زخمی شده و به بیمارستان منتقل گردید.
سه جوان فلسطینی ظهر چهارشنبه با استفاده از سلاح سرد و گرم با حمله به نیروهای موسوم به نگهبانان مرزی در باب العمود در دروازه اصلی شهر قدیمی قدس اشغالی این عملیات استشهادی را انجام داده و خود نیز به شهادت رسیدند.
نظامیان صهیونیست بعد از این عملیات شهادت طلبانه راه های منتهی به منطقه باب العامود و نیز دروازه های شهر قدیمی قدس اشغالی را بستند و با بمبهای صوتی و گازهای سمی به سمت شهروندان فلسطینی در باب العامود و خیابان صلاح الدین یورش بردند.
این سه شهید فلسطینی «احمد راحج اسماعی زکارنه»، «محمد احمد حلمی کمیل» و «احمد ناجح ابراهیم ابوالرب» نام داشته و همگی از اهالی شهر «قباطیه» واقع در جنوب جنین بودند. لازم به ذکر است که از زمان آغاز انتفاضه قدس از ابتدای ماه اکتبر ۲۰۱۵ بیش از ۱۷۰ فلسطینی توسط نظامیان صهیونیست به شهادت رسیده اند.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها:

دیدگاه شما چیست؟