کیک تولد و میهمانی خاص بازیگر زن مشهور+تصاویر

الهام حمیدی بازیگر سینما و تلویزیون متولد آذرماه 1356 در تهران است. الهام حمیدی در سالروز تولدش یک کیک تولد متفاوت خاص داشت.گشتی در زندگی خصوصی دختر شایسته روسیه

یانا دوبرو ولسکایا، اخیرا نمانیده روسیه در رقابت های Miss World 2016 شد.


صف‌آرایی علیه تولید داخلی؛ صنعت کاغذ زمین‌گیر بازی تعرفه

صنعت کاغذ چندسالی است حال و روز خوشی ندارد و واردات بی رویه در کنار سیاست های تعرفه ای نادرست، زیان زیادی را متوجه تولیدکنندگان کرده است.شهادت سه فلسطینی و هلاکت یک صهیونیست در قدس

شهادت سه فلسطینی و هلاکت یک صهیونیست در قدس

جهان | پنجشنبه ۱۵ بهمن ۹۴ ساعت ۹:۴۵ | نسخه چاپي

سه جوان فلسطینی در عملیات شهادت طلبانه در قدس اشغالی که به هلاکت یک نظامی زن صهیونیست انجامید به شهادت رسیدند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، سه جوان فلسطینی پس از انجام عملیات استشهادی در قدس اشغالی که منجر به هلاکت یک نظامی زن صهیونیست شد به شهادت رسیدند.
رژیم صهیونیستی شامگاه چهارشنبه از هلاکت یک نظامی زن صهیونیست ۱۹ ساله با نام «هدار کوهین» از یگان موسوم به نگهبانان مرزی در پی شدت جراحات وارده به وی در این عملیات استشهادی خبر داد. یک نظامی دیگر نیز در این عملیات به شدت زخمی شده و به بیمارستان منتقل گردید.
سه جوان فلسطینی ظهر چهارشنبه با استفاده از سلاح سرد و گرم با حمله به نیروهای موسوم به نگهبانان مرزی در باب العمود در دروازه اصلی شهر قدیمی قدس اشغالی این عملیات استشهادی را انجام داده و خود نیز به شهادت رسیدند.
نظامیان صهیونیست بعد از این عملیات شهادت طلبانه راه های منتهی به منطقه باب العامود و نیز دروازه های شهر قدیمی قدس اشغالی را بستند و با بمبهای صوتی و گازهای سمی به سمت شهروندان فلسطینی در باب العامود و خیابان صلاح الدین یورش بردند.
این سه شهید فلسطینی «احمد راحج اسماعی زکارنه»، «محمد احمد حلمی کمیل» و «احمد ناجح ابراهیم ابوالرب» نام داشته و همگی از اهالی شهر «قباطیه» واقع در جنوب جنین بودند. لازم به ذکر است که از زمان آغاز انتفاضه قدس از ابتدای ماه اکتبر ۲۰۱۵ بیش از ۱۷۰ فلسطینی توسط نظامیان صهیونیست به شهادت رسیده اند.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها: