کپی چینی نوت ۷+عکس

چینی‌ها نگذاشتند کفن نوت 7 خشک شود چراکه با تولد انواع و اقسام گوشی‌های مشابه سعی می‌کنند یادش را گرامی بدارند!


۶۰ درصد بدهی نفتی هند به ایران تسویه شد

مبلغ دقیق این موضوع را نمی‌شود اعلام کرد زیرا این مبلغ هیچ‌وقت اعلام نشده اما بر اساس اطلاعات ما بیشتر از 60 درصد آن پرداخت شده است.


فساد ۸۰۰۰ میلیارد تومانی صندوق فرهنگیان/ یک سهامدار ۳۹۰۰ میلیارد ریال از بانک سرمایه وام گرفته است

صندوق فرهنگیان این روزها با فساد ۸ هزار میلیارد تومانی شناخته می‌شود، طبق اعلام فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس، به افرادی که جزو باند صندوق بودند تسهیلات کلان پرداخت می‌شد و در یک مورد ۳۹۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به یک سهامدار اعطا شده است.


پنج ویژگی در مگان‌های جدید رنو+تصاویر

در نگاه اول مگان‌های جدید رنو کاملا جذاب و هیجانی به نظر می‌رسند. این خودروها با ارتفاع کم، حالت اسپورت، ظرفیت دینامیکی بالا و طراحی اغوا ...


اختصاصی «پایش»

مخالفت نعمت زاده با درخواست رئیس جمهور برای استعفا

برخی منابع خبری از مخالفت وزیر صنعت با پیشنهاد رئیس جمهور برای استعفا از سمت خود خبر می دهند.


سازمان لیگ پاسخ مدیرعامل سایپا را داد

سازمان لیگ پاسخ مدیرعامل سایپا را داد

ورزش | چهارشنبه ۱۴ بهمن ۹۴ ساعت ۱۷:۱۴ | نسخه چاپي

روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران در پاسخ به اظهارات مدیرعامل باشگاه سایپا اعلام کرد: محرومیت انضباطی بخشی از مقررات آیین نامه انضباطی است و سازمان لیگ ملزم به اجرای مقررات است.
به گزارش سایت سازمان لیگ، در خصوص محرومیت آندرانیک تیموریان با توجه به اینکه محرومیت ناشی از کارت قرمز در کشور اجرا می‌شود لذا سازمان لیگ در ابتدای فصل اسامی تمامی بازیکنان محروم را به باشگاه‌ها اعلام کرده است.
آندرانیک تیموریان باید پس از ثبت قرارداد با تیم سایپا یا هر تیم دیگر، یک جلسه محرومیت خود را که ناشی از دریافت کارت قرمز بوده است بگذراند.
متاسفانه عدم اطلاع مدیرعامل محترم باشگاه سایپا موجب چنین اظهار نظرهایی شده است و این موضوع در کمیته صیانت از لیگ مورد بررسی قرار گرفته است.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها: