با پرجمعیت‌ترین جزیره جهان آشنا شوید

جزیره «میگینگو» در کنیا را از نظر تراکم، پرجمعیت‌ترین جزیره جهان می‌شناسند که با ۱۳۱ خانه جمعیتی ۱۰۰۰ نفری دارد.زمان‌بندی برگزاری انتخابات شوراها مشخص شد (+جدول)

زمان بندی برگزاری انتخابات شوراها از زمان آغاز ثبت‌نام و تا پایان زمان رأی گیری و شمارش آرا مشخص و به هیأت‌های اجرایی ابلاغ شد.


با پرجمعیت‌ترین جزیره جهان آشنا شوید

جزیره «میگینگو» در کنیا را از نظر تراکم، پرجمعیت‌ترین جزیره جهان می‌شناسند که با ۱۳۱ خانه جمعیتی ۱۰۰۰ نفری دارد.


به چه شرطی صنعت خودرو از رکود خارج می شود؟

چنانچه خوروسازی های داخلی همکاری خود را با شرکتهای مطرح غربی شروع کرده و تولیدات خود را با قیمت های نجومی عرضه نکنند و شرایط ویژه فروش به نفع ...


روسیه به بستن مرز سوریه – ترکیه اصرار دارد

روسیه به بستن مرز سوریه – ترکیه اصرار دارد

جهان | چهارشنبه ۱۴ بهمن ۹۴ ساعت ۱۶:۲۵ | نسخه چاپي

وزیر امور خارجه روسیه ضمن بیان این مطلب که لازمه برقراری آتش بس در سوریه مهار قاچاق در مرز این کشور با ترکیه است، بر تداوم حملات هوایی در سوریه تا نابودی کامل گروه های تروریستی تاکید کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ایتارتاس، «سرگئی لاوروف» وزیر امور خارجه روسیه با بیان این مطلب که مسکو مطالبات خود را در جریان نشست مونیخ با حضور گروه بین المللی حمایت از سوریه مطرح خواهد کرد، گفت: برقراری آتش بس در سوریه در گرو ممانعت از قاچاق در امتداد مرز این کشور با ترکیه است.
وی با اشاره به تامین منابع مالی گروه های تروریستی از راه قاچاق گفت: انتظار برقراری آتش بس بدون بستن مرزها امر دشواری خواهد بود.
در ادامه لاوروف با تکیه بر لزوم تداوم حملات هوایی روسیه افزود: هدف از عملیات روسیه شکست داعش و «جبهه النصره» است و من هیچ دلیلی برای توقف حملات هوایی مسکو تا زمانی که این گروه های تروریستی شکست نخورده اند، نمی بینم.
نشست مونیخ یا حضور قدرت های بین المللی موثر در حل بحران سوریه قرار است در تاریخ ۱۱ ماه میلادی جاری (فوریه) برگزار شود این در حالی است که مذاکرات صلح سوریه نیز با هدف برگزاری مذاکرات غیر مستقیم بین دولت دمشق و معارضین از روز دوشنبه این هفته در شهر «ژنو» سوئیس آغاز شده است.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها:

دیدگاه شما چیست؟