ماجرای عکس گرفتن بازیکنان استقلال با زن نیمه برهنه + عکس

بازیکن خطاکار استقلال که با گرفتن عکس یادگاری کنار یک بانوی نیمه برهنه مرتکب خطای بزرگی شده به جای عذرخواهی بابت بی احتیاطی خود، مدعی شد طرف ...


مهر تایید وزارت بهداشت بر بیمارستان بانک ملی (+عکس)

با مجوز وزارت بهداشت درمان و اموزش پزشکی و معاونت درمان شهید بهشتی، بیمارستان بانک ملی ایران در فضایی بالغ بر ۱۰۰۰ متر مربع درطبقه دوم که همجوار با اطاق های عمل بوده اقدام به ساخت بخش های آنژیوگرافی ،icu oh ...


رونمایی هیوندای از نسل جدید پیشرانه هایش (+عکس)

این موتور با آخرین نسخه گیربکس های اتوماتیک دبل کلاچ هیوندای ترکیب شده که تعویض دنده های نرم و سریع تر را نسب به گذشته به همراه دارد


فرمانده کل ارتش: رژیم صهیونیستی روزهای باقیمانده عمرش را حساب کند/ دست از پا خطا کند حیفا و تل آویو با خاک یکسان خواهد شد

فرمانده کل ارتش گفت: اینکه ما می گوییم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال آینده را نخواهد دید، معنی‌اش این نیست که حتما ۲۵ سال کامل عمر می کند.


تاریخچه تکامل فرمان خودرو فرمول یک+تصاویر

فرمول یک همیشه با استفاده از مهندسانی که در طول سال‌های متمادی، راه‌حل‌های فنی و تخصصی ارائه کرده‌اند، پیشرفته‌ترین شکل موتوراسپرت بوده ...


لیست اصولگرایان در ۲۰ استان نهایی شد؛ انتخاب افراد شایسته در لیست

لیست اصولگرایان در ۲۰ استان نهایی شد؛ انتخاب افراد شایسته در لیست

سیاست | سه شنبه ۱۳ بهمن ۹۴ ساعت ۲۱:۵۰ | نسخه چاپي

معاون امور بین الملل حزب مؤتلفه اسلامی گفت: لیست اصولگرایان در ۲۰ استان کشور نهایی شده است.
به گزارش خبرگزاری مهر، حمیدرضا ترقی ظهر سه‌شنبه در نشست اصول‌گرایان استان بوشهر اظهار داشت: در جریان دستگیری سربازان آمریکایی عظمت نظام جمهوری اسلامی تجدید شد چرا که ما معتقدیم در جریان مذاکرات هسته‌ای عزت ایران اسلامی خدشه دار شد.
وی با اشاره به اینکه یکی از عظیم ترین دستاوردهای انقلاب انتخابات است، گفت: انتخابات در همه دوره‌ها در کنار اینکه زمینه‌ای برای مشارکت و خلق حماسه برای مشارکت مردم بوده، بستری برای توطئه های دشمن نیز بوده است.
معاون امور بین الملل حزب مؤتلفه اسلامی اضافه کرد: همانطور که رهبری تاکید کرده است، معیارهای انتخاب باید دین و ارزش های انقلاب باشد تا راه نفوذ افرادی با تفکر غربی در دستگاه‌های تصمیم‌گیری بسته شود.
چهار سناریو اصلاح‌طلبان برای بازگشت به قدرت
وی ادامه داد: از سال ۹۲ با روی کار آمدن دولت یازدهم اصلاح طلبان چهار سناریو برای بازگشت به قدرت طراحی و اجرا کرده‌اند.
ترقی خاطرنشان کرد: سناریو اول تکرار مجلس ششم بود. در آن زمان مجلس پنجم را به کارشکنی در برابر دولت اصلاحات محکوم کردند و با سم پاشی علیه مجلس تلاش کردند مجلس ششم را با تاثیرگذاری از دولت شکل دهند که اکنون نیز همان سناریو را می خواهند تکرار کنند.
وی اضافه کرد: در این دولت سعی شد فتنه را یک سوء تفاهم جلوه دهند و با حرف زدن درباره رفع حصر به خیال خود مقدمه ای برای حضور سران فتنه در لیست انتخاباتی قرار دهند که این سناریوی آنها نیز محقق نشد.
ساخت فتح الفتوح از مذاکرات هسته‌ای
ترقی گفت: سناریوی بعدی ساخت فتح الفتوح از مذاکرات هسته ای بود که خواستار برگزاری جشن و گرفتن برگ برنده ای بودند تا فضای سیاسی و رای مردم را دوباره به دست بیاورند اما این سناریو نیز که با دقت مجلس و رهبری ناکام ماند.
معاون امور بین الملل حزب مؤتلفه اسلامی بیان کرد: اصلاح طلبان که خود مسبب بحران هسته ای در مجلس ششم شدند اکنون به‌دنبال مذاکره و پس از آن جشن پیروزی بودند.
وی افزود: دولت قول داد هم چرخ زندگی مردم بچرخد هم سانتیفیوژ ها که امروز هر دو خوابیده است و به‌جای آن چرخ های اقتصادی فرانسه و ایتالیا در حال چرخیدن است و همین اتفاقات موجب آن شده که مذاکرات برگ برنده ای برای اصلاح طلبان در انتخابات نباشد.
طرح اصلاح‌طلبان برای تفرقه بین اصولگرایان
این فعال سیاسی ادامه داد: سناریو بعدی تکرار اتفاق انتخابات خرداد ۹۲ یعنی ایجاد تفرقه و اختلاف بین اصولگرایان بود، زمانی که بنا بود ائتلافی صورت گیرد با مطرح کردن گمانه زنی هایی درباره ناطق نوری و لاریجانی خواستار افزایش شکاف بین اصولگرایان شدند اما این سناریو نیز اجرا نشد و امروز ائتلاف اصولگرایان انجام شده است.
وی تصریح کرد: سناریو آخر نیز زیر سوال بردن سلامت انتخابات است که رهبری نیز در صحبت هایشان عنوان کردند «چرا عده ای قبل از انتخابات به سلامت انتخابات ایراد گرفته اند».
ترقی گفت: آنها با پروژه جنبش ثبت نام موجب این شدند که افرادی که خود نیز می‌دانستند صلاحیت حضور در مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی را ندارند ورود پیدا کنند و ثبت نام کنند؛ وزارت کشور فله‌ای صلاحیتشان را تایید کرد تا هزینه رد صلاحیت‌ها بر دوش شورای نگهبان باشد.
رمز فتنه امسال هجمه به شورای نگهبان است
وی رمز فتنه امسال را هجمه به شورای نگهبان عنوان کرد و گفت: وقتی شورای نگهبان در برابر پرونده ‌های دزدی، فساد، زنا و عدم تابعیت ایران اسلامی صلاحیت افراد را رد می‌کند فریاد اصلاح‌طلبان بلند می‌شود.
معاون امور بین‌الملل حزب مؤتلفه اسلامی تصریح کرد: برگزاری انتخابات پر شور هفت اسفند منفعت های بسیاری دارد که تنها دو منفعت آن مربوط به نظام و انقلاب است و پنج منفعت دیگر آن به کشور می رسد.
وی در واکنش به صحبت های هاشمی رفسنجانی در ۱۲بهمن ۹۴ در فرودگاه عنوان کرد: ایشان بزرگترین حمله را به شورای نگهبان داشتند و امروز از ابزار بیت امام استفاده می کند.
قانون‌گرایی بهترین هدیه برای امام است
ترقی به بخش دیگری از صحبت های هاشمی رفسنجانی اشاره کرد و گفت: ایشان که بیان می‌کنند بگذارید مردم به هرکسی که می‌خواهند رای دهند چرا در زمان انتخابات ۸۸ رای مردم را قبول نکردند و امروز به گونه ای حرف می زنند که انگار شورای نگهبان مقصر است.
معاون امور بین الملل حزب مؤتلفه اسلامی ادامه داد: شورای نگهبان طبق قانون و عقیده امام خمینی (ره) که فرقی میان اشخاص و گروه‌ها برای رعایت قانون نیست، تصمیم‌گیری کرده است و در آستانه سی‌وهفتمین بهار انقلاب قانون‌گرایی بهترین هدیه برای امام است.
وی در واکش به بخش دیگری از صحبت های هاشمی رفسنجانی عنوان کرد: وی نگران ایجاد تفرقه در بین افراد است اما به یاد ندارد جرقه تفرقه را چه کسی زد. کسی که ۱۲سال پیش با حمایت از اصلاح طلبان راه انقلاب را رها کرد.
وی به بخش دیگر صحبت‌های رفسنجانی در خصوص نقطه تعادل در دیپلماسی خارجی عنوان کردند، آیا غش کردند به سمت غرب تعادل است و یا پایبندی به شعار نه شرقی نه غربی؟
ایتالیا و فرانسه را از رکود نجات دادند
معاون امور بین الملل حزب مؤتلفه اسلامی برگ برنده مذاکرات را حرف حق گویی تیم مذاکره عنوان کرد و افزود: مقاومت‌ مردم در برابر تحریم ها و تلاش‌های دانشمندان هسته‌ای را نادیده گرفتند، طرف رفته دست داده، قهوه خورده،نشسته برخواسته برنده شده، این نادیده گرفتن رنج مردم نیست؟
وی اظهار کرد: واقعا باید تاسف خورد برای شخصیت هایی که واداده اند و بجای اینکه باری از دوش انقلاب بردارند باری شدند بر دوش آن و هر روز با مطرح کردن یک موضوع نگذاشتند یک جامعه اصولگرایی و اسلامی واقعی در جامعه شکل گیرد.
ترقی ادامه داد: امروز ما معتقدیم که مجلس شورای اسلامی و خبرگان باید عاری از غرب باورانی که خود را باخته اند و به‌جای حل مشکلات داخلی مشکل بیگانگان را حل می‌کنند، باشد.
وی افزود: می گویند چرا یک سفر موفقیت آمیز را زیر سوال می برید؛ امروز ایتالیا و فرانسه به جان جمهوری اسلامی دعا می‌کند که آنها را از رکود نجات داده است.
برخی قراردادها نسبتی با اقتصاد مقاومتی ندارد
معاون امور بین الملل حزب مؤتلفه اسلامی گفت: تنها ۵ درصد از مطالبات مردم ایران مربوط به هواپیما بوده ولی آنها با هزینه کردن ۹۴میلیارد تومان از ایرباسی که چندین مدت بود هواپیمایی نفروخته و در آستانه ورشکستگی بوده خرید کرده اند.
ترقی بیان کرد: من متعجبم وزارت خارجه هیچ محاسباتی ندارد؟ زیر سم اسبی که فاتح ایران بوده است قرار دادها را امضا می‌کنند؟ آیا این نمود عظمت ایران در مجامع بین المللی است؟ نسبت این قرار داد با اقتصاد مقاومتی چه چیزی است؟
کسانی که صلاحیت ندارند مجازات شوند
وی افزود: ما هم از رد صلاحیت ها متاسف هستیم نه برای اینکه بی قانونی شده بلکه برای اینکه موجب آن شدند که برخی افرادی ثبت نام کنند که صلاحیت هیچ سمتی را ندارند.
معاون امور بین الملل حزب مؤتلفه اسلامی تاکید کرد: باید قانونی در مجلس تصویب شود و کسانی که صلاحیت ندارند و ثبت نام می کنند مجازات شوند تا هر کسی به خود اجازه ندهد حیثیت مجلس خبرگان و شورای اسلامی را ملعبه دست سیاسی بازی‌ها کند.
وی بر توجه به انتخاب افراد شایسته در لیست اصولگرایان تاکید کرد و گفت: افرادی باید انتخاب شوند که مردم با اطمینان به لیست ما رای دهند. لیست اصولگرایان در ۲۰ استان نهایی شده است.
دلیل تائید صلاحیت هاشمی
وی در پاسخ به این سوال که چرا هاشمی رفسنجانی تایید صلاحیت شده است، گفت: برای افراد گذشته مجلس خبرگان بررسی جدیدی صورت نگرفته است و تمامی آنها تایید شده اند.
معاون امور بین الملل حزب مؤتلفه اسلامی افزود: ما خواستار رای آوردن کاندیدای حزب موتلفه نیستیم بلکه تنها می‌خواهیم اصولگرایان واجد شرایط به مجلس بروند.
وی اضافه کرد: اصلاح طلبان معتقدند در سال ۸۸ بالغ بر ۱۰ میلیون رای جابه‌جا شده است در صورت اینکه در نظام جمهوری اسلامی غیر ممکن است این مشکل به‌وجود بیاید.
معاون امور بین الملل حزب مؤتلفه اسلامی گفت: لیست اصولگرایان در ۲۰ استان کشور نهایی شده است.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها:

دیدگاه شما چیست؟