مشخصات گوشی اس 8 سامسونگ

جزئیاتی از گوشی گلکسی اس 8 S سامسونگ منتشر شده است که در ادامه با آنها آشنا می شوید.


زن جوان قربانی مرد هوسران

مرد جوان که در جنایتی انتقامجویانه، نیمه‌های شب مرد جوان و همسرش را به رگبار بسته بود پس ازانتقال به محل جنایت و در مقابل بازپرس و کارآگاهان ...


زوج های تهرانی برای خرید مسکن ۱۷ میلیون تومان تسه بخرند

در حالی که در ماه های گذشته قیمت هر برگ از اوراق تسهیلات مسکن مرز ۱۰۰ هزار تومان را هم رد کرده بود در حال حاضر گرانترین تسه به قیمت تقریبا ۸۰ ...


ملکه زیبایی مسلمان شد! + عکس قبل و بعد از با حجاب شدن

ملکه زیبایی قرقیزستان مسلمان شد و پوشش حجاب را برای خود انتخاب کرد.


زن مخالف رژیم آل‌سعود بر اثر شکنجۀ زیاد در زندان‌، جان باخت

یک فعال حقوق بشر می‌گوید یک زن مخالف رژیم آل‌سعود بر اثر شکنجۀ زیاد در زندان‌های این رژیم، جان باخته‌است.


باخ: زیکا مانع برگزاری المپیک نخواهد شد

باخ: زیکا مانع برگزاری المپیک نخواهد شد

ورزش | سه شنبه ۱۳ بهمن ۹۴ ساعت ۱۷:۸ | نسخه چاپي

رئیس کمیته بین‌المللی المپیک اعلام که شیوع ویروس زیکا در آمریکای جنوبی مانعی برای برگزاری بازی‌های المپیک نخواهد بود.
به گزارش خبرگزاری تسنیم ، با وجود شیوع گسترده ویروس زیکا در کشورهای منطقه آمریکای جنوبی از جمله برزیل، میزبان بازی‌های المپیک و پارالمپیک ۲۰۱۶، توماس باخ رئیس کمیته بین‌المللی المپیک اطمینان خاطر داد که ورزشکاران در زمان حضور در این کشور احساس امنیت خواهند کرد.
او در گفت‌وگویی که با خبرنگاران در دانشگاه کالیفرنیا داشت، در این باره گفت: ما از تصمیم اخیر سازمان بهداشت جهانی استقبال می‌کنیم، زیرا این مسئله باعث افزایش آگاهی می‌شود و به مبارزه با این ویروس کمک می‌کند. ما در تماس با سازمان بهداشت جهانی هستیم و آنچه دیده‌ایم، این است که تاکنون هیچ ممنوعیتی بابت سفر به برزیل از سوی این سازمان وجود نداشته است.
سازمان‌دهندگان بازی‌های ۲۰۱۶ ریو به تازگی گفته‌اند که با توجه به برگزاری این مسابقات در فصل زمستان در کشور برزیل، خشک و سرد بودن آب و هوا باعث کاهش قابل توجه پشه‌های ناقل ویروس زیکا می‌شود.
باخ در ادامه این گفت‌وگو در پاسخ به این سوال که آیا نگران عدم حضور ورزشکاران در ریو به دلیل ویروس زیکا نیست؟ عنوان کرد: نه، چرا که همه اقدامات در نظر گرفته است. هنوز ۶ ماه برای مقابله با این ویروس زمان وجود دارد و فکر می‌کنم همه ورزشکاران برای حضور در ریدوژانیرو متقاعد خواهند شد.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها: