رونمایی از طرح جدید «اسکناس هزار تومانی»

روحانی از طرح جدید «اسکناس ده هزار ریالی» با نقش حافظیه شیراز رونمایی کرد.


قطارهای لوکسی که تا کنون ندیده‌اید

همواره سفر از امور مورد توجه بشر به حساب می آید. در گذشته به دلیل نبود امکانات از احشام به عنوان وسیله برای سفر استفاده می کردند؛ با پیشرفت تکنولوژی وسایل نقلیه به وجود آمد.


سرنوشت تنها زن محجبه کاخ سفید در دولت ترامپ

من 12 ساله بودم که اول بار حجاب بر سر کردم. این کار مورد تشویق خانواده ما بود، ولی حجاب همواره انتخاب خودم بود. مساله اعتقاد، هویت و پایبندی برای ...


قطارهای لوکسی که تا کنون ندیده‌اید

همواره سفر از امور مورد توجه بشر به حساب می آید. در گذشته به دلیل نبود امکانات از احشام به عنوان وسیله برای سفر استفاده می کردند؛ با پیشرفت تکنولوژی ...


«سعید» بعد از ۶ سال صاحب دست‌ و پا شد

«سعید ایمانی» کارگر ساده دهه هفتادی ست که ۶ سال است بدون دست و پا زندگی می کند. سعید بعد از مصاحبه با خبرگزاری مهر موردتوجه قرار گرفت و با کمک ...


باخ: زیکا مانع برگزاری المپیک نخواهد شد

باخ: زیکا مانع برگزاری المپیک نخواهد شد

ورزش | سه شنبه ۱۳ بهمن ۹۴ ساعت ۱۷:۸ | نسخه چاپي

رئیس کمیته بین‌المللی المپیک اعلام که شیوع ویروس زیکا در آمریکای جنوبی مانعی برای برگزاری بازی‌های المپیک نخواهد بود.
به گزارش خبرگزاری تسنیم ، با وجود شیوع گسترده ویروس زیکا در کشورهای منطقه آمریکای جنوبی از جمله برزیل، میزبان بازی‌های المپیک و پارالمپیک ۲۰۱۶، توماس باخ رئیس کمیته بین‌المللی المپیک اطمینان خاطر داد که ورزشکاران در زمان حضور در این کشور احساس امنیت خواهند کرد.
او در گفت‌وگویی که با خبرنگاران در دانشگاه کالیفرنیا داشت، در این باره گفت: ما از تصمیم اخیر سازمان بهداشت جهانی استقبال می‌کنیم، زیرا این مسئله باعث افزایش آگاهی می‌شود و به مبارزه با این ویروس کمک می‌کند. ما در تماس با سازمان بهداشت جهانی هستیم و آنچه دیده‌ایم، این است که تاکنون هیچ ممنوعیتی بابت سفر به برزیل از سوی این سازمان وجود نداشته است.
سازمان‌دهندگان بازی‌های ۲۰۱۶ ریو به تازگی گفته‌اند که با توجه به برگزاری این مسابقات در فصل زمستان در کشور برزیل، خشک و سرد بودن آب و هوا باعث کاهش قابل توجه پشه‌های ناقل ویروس زیکا می‌شود.
باخ در ادامه این گفت‌وگو در پاسخ به این سوال که آیا نگران عدم حضور ورزشکاران در ریو به دلیل ویروس زیکا نیست؟ عنوان کرد: نه، چرا که همه اقدامات در نظر گرفته است. هنوز ۶ ماه برای مقابله با این ویروس زمان وجود دارد و فکر می‌کنم همه ورزشکاران برای حضور در ریدوژانیرو متقاعد خواهند شد.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها:

دیدگاه شما چیست؟