تعطیلات نوروزی بارانی خواهد بود/

رئیس سازمان هواشناسی گفت: تا نیمه فروردین بارندگی از حد نرمال بیشتر است اما در ادامه سال زراعی شاهد کم بارشی و خشکسالی خواهیم بود.


واکنش خشن رئیس فوتبال / خبرنگار: چرا کی‌روش ایران نیست؟ تاج: به تو چه!

مهدی تاج از این گفت که اسامی خوبی به تیم‌ملی دعوت شده‌اند.


5 شیطنت خانه‌ تکانی که نمی‌دانید!

آهسته می‌آید. درست مثل نسیم‌هایش که آرام‌آرام تن خشک درخت‌ها را نوازش می‌کنند تا دوباره زنده شوند. بهار آهسته می‌آید، درست مثل غنچه‌هایی ...
جمع آوری معتادان متجاهردرهمه شهرها؛ برخورد با شبکه های اصلی قاچاق

جمع آوری معتادان متجاهردرهمه شهرها؛ برخورد با شبکه های اصلی قاچاق

جامعه | سه شنبه ۱۳ بهمن ۹۴ ساعت ۱۶:۳۴ | نسخه چاپي

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر با ارائه گزارشی از عملکرد این پلیس گفت: الگوی جمع آوری و برخورد با معتادان متجاهر در کلان شهرهای سراسر کشور اجرایی شود.
به گزارش خبرگزاری مهر سردار علی مویدی با اشاره به اینکه برخورد و جمع آوری معتادان متجاهر از دغدغه های اصلی فرمانده ناجا نیز است عنوان کرد: در راستای جمع آوری و برخورد با معتادان متجاهر با افزایش ۴۰ درصدی تعداد دستگیرشدگان مواجه هستیم.
وی به وزیر کشور پیشنهاد داد: الگوی برخورد و جمع آوری معتادان متجاهر در کلان شهرها نیز اجرایی شود.
وی در ادامه به رویکرد اجتماعی پلیس در مبارزه با مواد مخدر اشاره کرد و گفت: آموزش های حضوری در این حوزه ارتقاء یافته و برگزاری نمایشگاه ها نیز افزایش داشته است.
سردار مویدی با بیان اینکه در حوزه پیشگیری و اقدامات پیشدستانه از توانمندی های ناجا استفاده حداکثری شده است گفت: مبارزه با مواد مخدر صنعتی از اولویت های ماست.
وی با اشاره به پیامدهای خطرناک مواد مخدر به ویژه از نوع صنعتی خاطر نشان کرد: شناسایی و دستگیری قاچاقچیان معروف و سازمان یافته در دستور کار همیشگی این پلیس است.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا با تأکید بر اینکه ارتقاء عملکرد این پلیس از هدف گذاری های اصلی ماست گفت: کارنامه امسال نسبت به دهه گذشته از نظر کمیت ، کیفیت و محتوا بیانگر عملکرد قاطع و جدی در راستای مبارزه با مواد مخدر است.
سردار مویدی در پایان با اشاره به موانع و مشکلات از حمایت های فرمانده ناجا و وزیر کشور قدردانی کرد.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها:

دیدگاه شما چیست؟