محافظ آنجلینا جولی و برد پیت از زندگی شخصی آنها گفت

محافظ سابق آنجلینا جولی و برد پیت به بیان نکاتی از زندگی آنجلینا جولی و برد پیت پرداخت.


کاخ سلطنتی مرمر رامسر

کاخ سلطنتی رامسر یا کاخ مرمر کاخی است که به دستور رضا شاه پهلوی در سال ۱۳۱۶ به بهره‌برداری رسید و تا انقلاب سال ۱۳۵۷ به عنوان اقامتگاه خانواده ...


سرپرست های سه وزارتخانه آموزش و پرورش، فرهنگ و ورزش منصوب شدند

با حکم رئیس جمهور سرپرستان سه وزارتخانه آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی و ورزش و جوانان منصوب شدند.


عجیب‌ترین جشن سالگرد ازدواج +تصاویر

زوجی که 16 سال است با هم ازدواج کرده‌اند، سالگرد ازدواج خود را به طرز عجیبی جشن گرفتند.جمع آوری معتادان متجاهردرهمه شهرها؛ برخورد با شبکه های اصلی قاچاق

جمع آوری معتادان متجاهردرهمه شهرها؛ برخورد با شبکه های اصلی قاچاق

جامعه | سه شنبه ۱۳ بهمن ۹۴ ساعت ۱۶:۳۴ | نسخه چاپي

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر با ارائه گزارشی از عملکرد این پلیس گفت: الگوی جمع آوری و برخورد با معتادان متجاهر در کلان شهرهای سراسر کشور اجرایی شود.
به گزارش خبرگزاری مهر سردار علی مویدی با اشاره به اینکه برخورد و جمع آوری معتادان متجاهر از دغدغه های اصلی فرمانده ناجا نیز است عنوان کرد: در راستای جمع آوری و برخورد با معتادان متجاهر با افزایش ۴۰ درصدی تعداد دستگیرشدگان مواجه هستیم.
وی به وزیر کشور پیشنهاد داد: الگوی برخورد و جمع آوری معتادان متجاهر در کلان شهرها نیز اجرایی شود.
وی در ادامه به رویکرد اجتماعی پلیس در مبارزه با مواد مخدر اشاره کرد و گفت: آموزش های حضوری در این حوزه ارتقاء یافته و برگزاری نمایشگاه ها نیز افزایش داشته است.
سردار مویدی با بیان اینکه در حوزه پیشگیری و اقدامات پیشدستانه از توانمندی های ناجا استفاده حداکثری شده است گفت: مبارزه با مواد مخدر صنعتی از اولویت های ماست.
وی با اشاره به پیامدهای خطرناک مواد مخدر به ویژه از نوع صنعتی خاطر نشان کرد: شناسایی و دستگیری قاچاقچیان معروف و سازمان یافته در دستور کار همیشگی این پلیس است.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا با تأکید بر اینکه ارتقاء عملکرد این پلیس از هدف گذاری های اصلی ماست گفت: کارنامه امسال نسبت به دهه گذشته از نظر کمیت ، کیفیت و محتوا بیانگر عملکرد قاطع و جدی در راستای مبارزه با مواد مخدر است.
سردار مویدی در پایان با اشاره به موانع و مشکلات از حمایت های فرمانده ناجا و وزیر کشور قدردانی کرد.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها: