دردسرهای عکس منشوری و استعفای دو سرمربی؛ یک فوتبالیست گوشه رینگ!

اظهارات تند شجاعی و عکس جنجالی رحمتی، استعفای همزمان دو مربی لیگ برتری، واگذاری تیم امید به فدراسیون و استعفا در پرونده تیم جنجالی اخیر مهمترین ...


با مشهورترین آدمخوار جهان آشنا شوید+تصاویر

در 12 فوریه 1999، خبر دستگیری قاتل آدمخوار دیوانه ای در ونزوئلا مانند یک بمب ترکید. مطبوعات، به سرعت این مرد دیوانه را به عنوان اولین قاتل سریالی کشور ونزوئلا معرفی کردند.


پلی‌استیشن 4 رکورد می‌شکند

پلی‌استیشن ۴ از زمانی که در سال ۲۰۱۳ راهی بازار شد، با فروش بسیار خوبی مواجه شد. این کنسول مدتی پیش فروش ۴۰ میلیون دستگاه را پشت‌سر گذاشته ...


علی دایی در جشن تولد پسر محمدعلی فردین

علی دایی که پیش از این هم نشان داده که با خانواده محمدعلی فردین رابطه صمیمانه ای دارد، شب گذشته در جشن تولدی با حضور پسر و نوه فردین این بازیگر ...


گزینه های احتمالی دبیرکلی جمعیت هلال احمر

با انتصاب علی اصغر احمدی، دبیر کل جمعیت هلال احمر به عنوان معاون سیاسی وزارت کشور، گمانه زنی ها برای انتخاب دبیرکل جدید هلال احمر افزایش یافته ...


«آبی» را به عنوان رنگ انتخاباتی اصلاح‌طلبان  پیشنهاد دادم

«آبی» را به عنوان رنگ انتخاباتی اصلاح‌طلبان پیشنهاد دادم

سیاست | سه شنبه ۱۳ بهمن ۹۴ ساعت ۱۳:۹ | نسخه چاپي

دبیر کل حزب اسلامی کار گفت: من رنگ آبی را به عنوان رنگ انتخاباتی اصلاح طلبان پیشنهاد کردم ولی در شورای سیاستگذاری مورد تردید قرار گرفت و در حال بررسی است.
به گزارش خبرگزاری مهر، حسین کمالی رئیس شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان و دبیر کل حزب اسلامی کار در مراسم رونمایی از پایگاه اطلاع رسانی شورای سیاستگذاری اصلاحات در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا رنگ انتخاباتی اصلاح طلبان در انتخابات آبی است یا خیر؟ اظهارکرد: من در هیئت رئیسه شورای عالی پیشنهاد کردم که رنگ آبی به عنوان رنگ انتخاباتی اصلاح طلبان انتخاب شود و مورد پذیرش هم واقع شد. اما وقتی در جلسه شورای سیاستگذاری این پیشنهاد را مطرح کردیم، مورد تردید قرار گرفت، اما این موضوع همچنان مطرح است و باید مورد بررسی مجدد قرار بگیرد.
کمالی در ادامه با اشاره به وضعیت اقتصادی کشور و عملکرد دولت تصریح کرد: دولت در بدترین شرایط اقتصادی قرار دارد و درآمدهای نفت به حداقل ممکن رسیده است. البته این مسائل ناشی از سیاستهای دولت یازدهم نیست بلکه ناشی از عملکردهای سوء گذشته است.
وی افزود: بنا است که با حل مسائل هسته ای، قدری تسهیل در امور اقتصادی شکل بگیرد اما با رفع تحریم ها همه مشکلات اقتصادی حل نخواهد شد زیرا مشکلات اقتصادی ما بنیادین است.
رئیس شورای عالی سیاستگذاری اظهارکرد: مسائل مربوط به رفع تحریم یک مقدار کار را تسهیل می کند اما باید در حالت کلی اصلاح ساختار اقتصادی داشته باشیم. توقعی که در جامعه شکل می گیرد که با اجرای برجام و رفع تحریم ها که از فردا زندگی مردم بهبود پیدا می کند و رفاه در جامعه حاکم می شود، درست نیست. این مسئله به اصلاح ساختارهای اقتصادی مربوط می شود و اصلاح طلبان قطعاً این موضوعات را دنبال خواهند کرد.
دبیر کل حزب اسلامی کار با بیان اینکه برنامه های ما باید بر اساس برنامه های اصلی توسعه ای باشد، گفت: اصلاح طلبان سعی می کنند توازن و توسعه متوازن را مد نظر قرار دهند و امیدواریم در یک موقعیت مناسب، یک شرایط مطلوب سیاسی و اقتصادی را به وجود بیاوریم و مطالبات خود را بر اساس آن چه که می خواهیم تعقیب و تنظیم کنیم.
کمالی ادامه داد: اگر در مجلس آینده، اصلاح طلبان به اکثریت برسند، به وعده هایی که دادند عمل خواهند کرد اما اگر در اقلیت بودند در جهت پیشبرد آن اهداف اقدام می کنند.
وی گفت: ما طی همه سالهایی که درآمد نفت با قیمت بالایی حاصل می شد، تحول اقتصادی نداشتیم و میزان درآمد در دولت های نهم و دهم به اندازه همه درآمدهای ۱۰۰ سال گذشته بود اما به دلیل برخی پرخاشگری های سیاسی، نظام جمهوری اسلامی تحت فشار بین المللی قرار گرفت که دولت فعلی بخشی از مشکلات ناشی از آن را امروز حل کرده است.
کمالی در پایان گفت: اقتصاد ما درون گرا نیست بلکه ما باید با همه کشورهای دیگر در زمینه های اقتصادی تعامل داشته باشیم چرا که با روابط خوب خارجی می توانیم برخی مشکلات را رفع کنیم.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها: