چرا پسران امروزه خیلی زنانه شده‌اند؟

عضو هیات علمی گروه جامعه‌شناسی دانشگاه تهران گفت: یکی از علل اینکه پسران ما امروزه خیلی زنانه شده‌اند، به دلیل این است که پدر به خاطر فعالیت ...


چگونه بفهمیم اکانت شبکه اجتماعی ما هک شده است

اخیرا شبکه‌های اجتماعی یکی از نزدیک‌ترین دوستان افراد جامعه محسوب می‌شود به طوری که هر فرد خواه بزرگسال یا نوجوان یا حتی کودک، از یک یا چند ...


ریسک اعتباری تجاری ایران کاهش یافت؛ سرنوشت تحولات طلا و دلار

بررسی تحولات اقتصاد ایران در تابستان امسال حاکی است که وضعیت ریسک اعتباری تجاری ایران در سال جاری از نمره ۷ به ۶ کاهش یافت و این امر بیانگر ...


پرسپولیس قدرتمندترین تیم ایران است؛ هنوز پولم را از باشگاه نگرفتم

دستیار پیشین برانکو ایوانکویچ با بیان اینکه پرسپولیس قدرتمندترین تیم فوتبال ایران است گفت: هنوز طلبم را از پرسپولیس نگرفته‌ام و از طریق دادگاه ...


توصیه های موثر برای بهبود روابط زناشویی!

اگر روابط زناشویی تان دچار مشکل شده است و حس میکنید امور از دستتان خارج شده اند و دیگر همسرتان با شما هماهنگ نیست و رفتارهای وی با شما تغییر ...


تمامی مدال‌ها به مدعیان روسیه و آمریکا رسید!

تمامی مدال‌ها به مدعیان روسیه و آمریکا رسید!

ورزش | دوشنبه ۱۲ بهمن ۹۴ ساعت ۱۴:۱ | نسخه چاپي

رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد جام ایوان یاریگین در حالی به پایانی رسید که تمامی مدالهای این تورنمنت بین مدعیان روسی و آمریکایی تقسیم شد.
به گزارش خبرگزاری مهر، رقابت‌های بین المللی کشتی جام ایوان یاریگین طی روزهای ۸ تا ۱۱ بهمن ماه با حضور ۶ تیم روسیه، آمریکا، یونان، ژاپن، قزاقستان و مغولستان در شهر کراسنویارسک برگزار شد.
بر این اساس در روز سوم و پایانی این مسابقات در وزن ۶۵ کیلوگرم پیروزی گاسیموف مقابل الیاس بیک بالاتوف از مهمترین حوادث پیکارها بود. ضمن اینکه در وزن ۷۴ کیلو نیز شکست مالیکوف مقابل سی‌داکوف اتفاق مهم رارقم زد.
همچنین در وزن ۹۷ کیلوگرم بولتوکایف از روسیه مهمترین نتایج این مسابقات را رقم زد و در مرحله نیمه نهایی با نتیجه ۳ بر صفر کایل اسنایدر از آمریکا قهرمان جهان در سال ۲۰۱۵ را با نتیجه ۳ بر صفر شکست داد. وی در دیدار فینال نیز با نتیجه ۸ بر ۲ از سد جک هربرت قهرمان المپیک ۲۰۱۲ گذشت.
رده بندی انفرادی اوزان هشتگانه این رقابت ها به شرح زیر است:
۵۷ کیلوگرم: ۱- الکساندر بوگومویف ۲- رستم آمپار ۳- آرتم گبکوف و حاجی مراد رشیداف ۵- نریمان اسرافیلوف و ولادمیر فلگنتوف (همگی از روسیه)
۶۱ کیلوگرم: ۱- نی یورگان اسکوروبین ۲- امام آدژیف ۳- احمد چاکایف و ویکتور لبدف ۵- خژیک چیمبا و مرشید متالیموف(همگی از روسیه)
۶۵ کیلوگرم: ۱- گاسیموف ۲- ماگمود قربان علی یف۳-علی بیگ حاجی امامیف(همگی روسیه) و مانداراخان گانزوریک(مغولستان)۵- ویکتور استفانوف و الیاس بیک بالاتوف (هردو از روسیه)
۷۰ کیلوگرم:۱- زوربیک سی داکوف۲- خویسی سویونچایف ۳- عظمت ساناکویف و رسول ارسلان علی یف ۵-علی بیک آکبایف و ندیربیک خزریف(همگی از روسیه)
۷۴ کیلوگرم: ۱- زائور ماکیف ۲- مسلم دودایف ۳- احمد حاجی ماگمدوف و کاخابر خوبژتی (همگی از روسیه) ۵- آندرو هاو (آمریکا) و حبیب باتیروف (روسیه)
۸۶ کیلوگرم:۱- شامیل کودیا ماگموداف ۲- آرسن علی موسی علی یف ۳- دوران کوراگولیف و ولادیسلاو والیف ۵- احمد ماگامایف و احمد ماگموداف(همگی از روسیه)
۹۷ کیلوگرم: ۱- آنزور بولتوکایف (روسیه) ۲- جک هربرت(آمریکا) ۳- کایل اسنایدر(آمریکا) و ادلان ابراگیم اف(روسیه) ۵ - یوری ولاسکوف و قربان اف(هردو از روسیه)
۱۲۵ کیلوگرم: ۱-ولادیسلاو بایتسایف ۲ - آلن خوگایف ۳-آنزور خزریف و بالادان تسی ژیپوف ۵-کازبیک خوبولوف و (همگی از روسیه) و رابرت تلفورد(آمریکا)

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها: