قابل اعتمادترین خودروهای جهان را بشناسید (+نمودار)

هر چه بروز مشکلات در میان تعداد خودرو کمتر باشد، امتیاز بیشتری به خودروساز تعلق می‌گیرد.


جدیدترین کشتی‌های تفریحی جهان

گرچه صنعت کشتی‌سازی اروپا در رکود به سر می‌برد و رقبای آسیایی کار این رشته صنعتی را کساد کرده‌اند، ساخت کشتی‌های تفریحی در این قاره پررونق ...


دی‌میستورا: حمله تروریستی حمص، تلاش برای ناکام گذاشتن مذاکرات ژنو۴ بود

فرستاده سازمان ملل به سوریه در بیانیه‌ای حملات تروریستی به دو مقر امنیتی سوریه در حمص را محکوم کرد.


خروسک؛ آزاردهنده اما موقت

مجرای تنفسی در کودکان باریک است، به‌همین سبب هنگام التهاب مخاطی و تنگی در این ناحیه، فرد دچار علائم تنفسی می‌شود. کروپ یا خروسک در اثر ...


گاف بزرگ و عجیب در سریال شبکه سه / تصویر پرچم وارونه ایران در تلویزیون

در یکی از سکانس‌های سریال روزهای بی‌قراری» پرچم مقدس ایران به شکل وارونه قرار گرفته و نمایش داده می‌شود.


تمامی مدال‌ها به مدعیان روسیه و آمریکا رسید!

تمامی مدال‌ها به مدعیان روسیه و آمریکا رسید!

ورزش | دوشنبه ۱۲ بهمن ۹۴ ساعت ۱۴:۱ | نسخه چاپي

رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد جام ایوان یاریگین در حالی به پایانی رسید که تمامی مدالهای این تورنمنت بین مدعیان روسی و آمریکایی تقسیم شد.
به گزارش خبرگزاری مهر، رقابت‌های بین المللی کشتی جام ایوان یاریگین طی روزهای ۸ تا ۱۱ بهمن ماه با حضور ۶ تیم روسیه، آمریکا، یونان، ژاپن، قزاقستان و مغولستان در شهر کراسنویارسک برگزار شد.
بر این اساس در روز سوم و پایانی این مسابقات در وزن ۶۵ کیلوگرم پیروزی گاسیموف مقابل الیاس بیک بالاتوف از مهمترین حوادث پیکارها بود. ضمن اینکه در وزن ۷۴ کیلو نیز شکست مالیکوف مقابل سی‌داکوف اتفاق مهم رارقم زد.
همچنین در وزن ۹۷ کیلوگرم بولتوکایف از روسیه مهمترین نتایج این مسابقات را رقم زد و در مرحله نیمه نهایی با نتیجه ۳ بر صفر کایل اسنایدر از آمریکا قهرمان جهان در سال ۲۰۱۵ را با نتیجه ۳ بر صفر شکست داد. وی در دیدار فینال نیز با نتیجه ۸ بر ۲ از سد جک هربرت قهرمان المپیک ۲۰۱۲ گذشت.
رده بندی انفرادی اوزان هشتگانه این رقابت ها به شرح زیر است:
۵۷ کیلوگرم: ۱- الکساندر بوگومویف ۲- رستم آمپار ۳- آرتم گبکوف و حاجی مراد رشیداف ۵- نریمان اسرافیلوف و ولادمیر فلگنتوف (همگی از روسیه)
۶۱ کیلوگرم: ۱- نی یورگان اسکوروبین ۲- امام آدژیف ۳- احمد چاکایف و ویکتور لبدف ۵- خژیک چیمبا و مرشید متالیموف(همگی از روسیه)
۶۵ کیلوگرم: ۱- گاسیموف ۲- ماگمود قربان علی یف۳-علی بیگ حاجی امامیف(همگی روسیه) و مانداراخان گانزوریک(مغولستان)۵- ویکتور استفانوف و الیاس بیک بالاتوف (هردو از روسیه)
۷۰ کیلوگرم:۱- زوربیک سی داکوف۲- خویسی سویونچایف ۳- عظمت ساناکویف و رسول ارسلان علی یف ۵-علی بیک آکبایف و ندیربیک خزریف(همگی از روسیه)
۷۴ کیلوگرم: ۱- زائور ماکیف ۲- مسلم دودایف ۳- احمد حاجی ماگمدوف و کاخابر خوبژتی (همگی از روسیه) ۵- آندرو هاو (آمریکا) و حبیب باتیروف (روسیه)
۸۶ کیلوگرم:۱- شامیل کودیا ماگموداف ۲- آرسن علی موسی علی یف ۳- دوران کوراگولیف و ولادیسلاو والیف ۵- احمد ماگامایف و احمد ماگموداف(همگی از روسیه)
۹۷ کیلوگرم: ۱- آنزور بولتوکایف (روسیه) ۲- جک هربرت(آمریکا) ۳- کایل اسنایدر(آمریکا) و ادلان ابراگیم اف(روسیه) ۵ - یوری ولاسکوف و قربان اف(هردو از روسیه)
۱۲۵ کیلوگرم: ۱-ولادیسلاو بایتسایف ۲ - آلن خوگایف ۳-آنزور خزریف و بالادان تسی ژیپوف ۵-کازبیک خوبولوف و (همگی از روسیه) و رابرت تلفورد(آمریکا)

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها:

دیدگاه شما چیست؟