رازگشایی از مرگ مرموز یک زن در پزشکی قانونی

در پی اعلام نظریه پزشکی قانونی درخصوص علت قتل یک زن، همسرش پس از احضار به دادسرای جنایی و تحقیقات تخصصی، به خاطر تناقض گویی و برخی مستندات موجود ...


کشتار 39 نفر به خاطر 150 هزار دلار!

رسانه های ترکیه به نقل از منابع امنیتی این کشور می گویند تروریست عامل حمله شب سال نو به کلوب شبانه رینا در محله اورتاکوی استانبول که منجر به ...


جمعیت واقعی مراسم تشییع آیت الله هاشمی چقدر بود؟

برخی رسانه ها جمعیت شرکت کننده در مراسم تشییع آیت الله هاشمی رفسنجانی را سه تا 4 میلیون نفر اعلام کرده اند. جالب آنکه حسینعلی امیری معاون پارلمانی ...


زیباترین زنان جهان در کدام کشورها هستند+تصاویر

در این رده بندی که توسط سایت بسیار معتبر UCITYGUIDES صورت گرفته ده تا از کشور هایی که زیباترین زنان را دارند طبق این رده بندی مشاهده می کنید.


آیا محسن رضایی،مصوبه مجمع تشخیص مصلحت را زیر پا می گذارد؟

جبهه مردمی نیروهای انقلاب به عنوان یک تشکل سیاسی نوظهور، خیلی زود مورد پشتیبانی «سرلشکر» محسن رضایی قرار گرفت.


تمامی مدال‌ها به مدعیان روسیه و آمریکا رسید!

تمامی مدال‌ها به مدعیان روسیه و آمریکا رسید!

ورزش | دوشنبه ۱۲ بهمن ۹۴ ساعت ۱۴:۱ | نسخه چاپي

رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد جام ایوان یاریگین در حالی به پایانی رسید که تمامی مدالهای این تورنمنت بین مدعیان روسی و آمریکایی تقسیم شد.
به گزارش خبرگزاری مهر، رقابت‌های بین المللی کشتی جام ایوان یاریگین طی روزهای ۸ تا ۱۱ بهمن ماه با حضور ۶ تیم روسیه، آمریکا، یونان، ژاپن، قزاقستان و مغولستان در شهر کراسنویارسک برگزار شد.
بر این اساس در روز سوم و پایانی این مسابقات در وزن ۶۵ کیلوگرم پیروزی گاسیموف مقابل الیاس بیک بالاتوف از مهمترین حوادث پیکارها بود. ضمن اینکه در وزن ۷۴ کیلو نیز شکست مالیکوف مقابل سی‌داکوف اتفاق مهم رارقم زد.
همچنین در وزن ۹۷ کیلوگرم بولتوکایف از روسیه مهمترین نتایج این مسابقات را رقم زد و در مرحله نیمه نهایی با نتیجه ۳ بر صفر کایل اسنایدر از آمریکا قهرمان جهان در سال ۲۰۱۵ را با نتیجه ۳ بر صفر شکست داد. وی در دیدار فینال نیز با نتیجه ۸ بر ۲ از سد جک هربرت قهرمان المپیک ۲۰۱۲ گذشت.
رده بندی انفرادی اوزان هشتگانه این رقابت ها به شرح زیر است:
۵۷ کیلوگرم: ۱- الکساندر بوگومویف ۲- رستم آمپار ۳- آرتم گبکوف و حاجی مراد رشیداف ۵- نریمان اسرافیلوف و ولادمیر فلگنتوف (همگی از روسیه)
۶۱ کیلوگرم: ۱- نی یورگان اسکوروبین ۲- امام آدژیف ۳- احمد چاکایف و ویکتور لبدف ۵- خژیک چیمبا و مرشید متالیموف(همگی از روسیه)
۶۵ کیلوگرم: ۱- گاسیموف ۲- ماگمود قربان علی یف۳-علی بیگ حاجی امامیف(همگی روسیه) و مانداراخان گانزوریک(مغولستان)۵- ویکتور استفانوف و الیاس بیک بالاتوف (هردو از روسیه)
۷۰ کیلوگرم:۱- زوربیک سی داکوف۲- خویسی سویونچایف ۳- عظمت ساناکویف و رسول ارسلان علی یف ۵-علی بیک آکبایف و ندیربیک خزریف(همگی از روسیه)
۷۴ کیلوگرم: ۱- زائور ماکیف ۲- مسلم دودایف ۳- احمد حاجی ماگمدوف و کاخابر خوبژتی (همگی از روسیه) ۵- آندرو هاو (آمریکا) و حبیب باتیروف (روسیه)
۸۶ کیلوگرم:۱- شامیل کودیا ماگموداف ۲- آرسن علی موسی علی یف ۳- دوران کوراگولیف و ولادیسلاو والیف ۵- احمد ماگامایف و احمد ماگموداف(همگی از روسیه)
۹۷ کیلوگرم: ۱- آنزور بولتوکایف (روسیه) ۲- جک هربرت(آمریکا) ۳- کایل اسنایدر(آمریکا) و ادلان ابراگیم اف(روسیه) ۵ - یوری ولاسکوف و قربان اف(هردو از روسیه)
۱۲۵ کیلوگرم: ۱-ولادیسلاو بایتسایف ۲ - آلن خوگایف ۳-آنزور خزریف و بالادان تسی ژیپوف ۵-کازبیک خوبولوف و (همگی از روسیه) و رابرت تلفورد(آمریکا)

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها:

دیدگاه شما چیست؟