زمان‌بندی برگزاری انتخابات شوراها مشخص شد (+جدول)

زمان بندی برگزاری انتخابات شوراها از زمان آغاز ثبت‌نام و تا پایان زمان رأی گیری و شمارش آرا مشخص و به هیأت‌های اجرایی ابلاغ شد.


5 شیطنت خانه‌ تکانی که نمی‌دانید!

آهسته می‌آید. درست مثل نسیم‌هایش که آرام‌آرام تن خشک درخت‌ها را نوازش می‌کنند تا دوباره زنده شوند. بهار آهسته می‌آید، درست مثل غنچه‌هایی که با ناز، چشم باز می‌کنند تا به زندگی لبخند بزنند و بهار آهسته می‌آید....به خانه ما. برای آمدنش باید مهیا شویم.


از «افشین یداللهی» چه خاطرات خوشی داریم؟

خبر تلخ درگذشت «افشین یداللهی» در واپسین روزهای سال به یکباره همه را شوکه کرد تا به تلخی های این سال سخت اضافه کند. شاعری که با ترانه هایش خاطرات خوشی داشتیم. این ترانه ها را مرور کنیم.


زمان‌بندی برگزاری انتخابات شوراها مشخص شد (+جدول)

زمان بندی برگزاری انتخابات شوراها از زمان آغاز ثبت‌نام و تا پایان زمان رأی گیری و شمارش آرا مشخص و به هیأت‌های اجرایی ابلاغ شد.


تلویزیون هایی که علائق بینندگان را درک می کنند

خط تولید جدیدی از تلویزیونهای هوشمند راه اندازی شده که از هوش مصنوعی فوق العاده ای برخوردارند.


کلاه‌بردار میلیاردی در لرستان دستگیر شد؛ کشف حشیش از خودروی بنز

کلاه‌بردار میلیاردی در لرستان دستگیر شد؛ کشف حشیش از خودروی بنز

حوادث | شنبه ۱۰ بهمن ۹۴ ساعت ۱۷:۲۹ | نسخه چاپي

فرمانده انتظامی لرستان از دستگیری کلاهبردار میلیاردی جعل اسناد در این استان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار محمد قنبری از دستگیری کلاهبرداری که با جعل اسناد اقدام به فروش یک باب منزل مسکونی(مال غیر) به ارزش یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال کرده بود، خبر داد.
وی گفت: به دنبال مراجعه یک شهروند و اعلام اینکه، فردی کلاهبردار با فروش یک باب منزل مسکونی مبلغ یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از وی کلاهبرداری کرده موضوع در دستور کار پلیس لرستان قرار گرفت.
فرمانده انتظامی لرستان ادامه داد: در تحقیقات پلیس مشخص شد، کلاهبردار با جعل اسناد و روش های متقلبانه یک باب منزل مسکونی را به فردی دیگر به مبلغ یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال فروخته است.
سردار قنبری اظهار داشت: با محرز شدن این موضوع، کارآگاهان پلیس آگاهی ضمن تحت نظر قرار دادن متهم، وی را در مخفیگاهش دستگیر کردند.
وی افزود: متهم در بازجویی های انجام شده به جرم خود به مبلغ یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال وجه اعتراف کرد.
کشف ۱۴ میلیارد کالای قاچاق در لرستان
فرمانده انتظامی لرستان همچنین از کشف ۱۴میلیارد ریال انواع کالای قاچاق، خبر داد و گفت: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا، ماموران پلیس آگاهی لرستان، روز گذشته در محورهای مواصلاتی موفق به توقیف ۳۸ دستگاه خودرو حامل انواع قاچاق شدند.
سردار قنبری افزود: با توقیف ۳۸ دستگاه انواع خودرو سبک و سنگین ۱۰۳ قاچاقچی دستگیر شدند.
وی اظهار داشت: در بازرسی از خودروهای مذکور مقادیر زیادی انواع کالای قاچاق، شامل ۱۰۳ تن برنج، هزار و ۱۵۰ تخته پتو، ۴۴ هزار و ۲۰۰ نخ سیگار، ۴۳ هزار و ۲۰۰ قوطی آبمیوه، هفت هزار لیتر سوخت، دو هزار و ۱۸۸ ثوب البسه، هزار و ۹۳۲ عدد لوازم آرایشی بهداشتی و ... کشف شد.
فرمانده انتظامی لرستان ارزش محموله های مکشوفه را ۱۴ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: متهمان برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.
کشف ۴۰ کیلو حشیش در خودرو بنز ۹۱۱
سردار قنبری همچنین از کشف ۴۰ کیلو گرم حشیش در یک دستگاه بنز ۹۱۱ خبر داد و گفت: در راستای انجام اقدامات اطلاعاتی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و شهرستان ازنا مشخص شد دو قاچاقچی با یک دستگاه بنز ۹۱۱ در پوشش جابجایی وسایل طبخ غذا اقدام به انتقال مقادیری حشیش از استان های همجوار به لرستان می کنند.
وی افزود: با تشدید اقدامات اطلاعاتی مشخص شد نامبرده گان مقادیری مواد مخدر تهیه و در صدد توزیع آن در استان های همجوار هستند.
فرمانده انتظامی لرستان بیان داشت: تیم های عملیاتی به مسیرهای تردد احتمالی خودروی مذکور اعزام شدند و پس از چندین ساعت تحت نظر قرار دادن مسیر کامیون مذکور در روستایی در ازنا شناسایی و توقیف و راننده و سرنشین آن دستگیر شدند.
سردار قنبری گفت: در بازرسی از کامیون بنز مقدار ۴۰ کیلو گرم حشیش کشف و ضبط شد.
دستگیری باند پنج نفره سوداگر مرگ در لرستان
وی در بخش دیگری از سخنان خود از دستگیری یک باند پنج نفره سوداگر مرگ و کشف سه کیلو گرم هروئین خبر داد و گفت: درپی دریافت خبری مبنی بر جابجایی مقادیری مواد مخدر توسط یک باند سوداگر مرگ با یک دستگاه سواری پراید موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران مواد مخدر استان و سازمان های مرتبط قرار گرفت.
فرمانده انتظامی لرستان افزود: ماموران با تشکیل اکیب های ویژه در محورهای مواصلاتی بروجرد - خرم آباد مستقر شده و با مشاهده خودرو سواری آن را توقیف کردند.
سردار قنبری بیان داشت: با دستگیری راننده و سرباند در بازرسی از خودرو مذکور مقدار سه کیلو گرم هروئین کشف و ضبط شد.
وی گفت: قاچاقچیان به جرم خود با همدستی سه سوداگر مرگ اعتراف و در عملیاتی دیگر سه متهم نیز شناسایی و دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی لرستان با اشاره به اینکه پنج متهم همراه پرونده به دادسرل معرفی شدند از همکاری خوب دستگاهای امنیتی و مردم استان تقدیر کرد.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها:

دیدگاه شما چیست؟