عکس جدید از تبلت سرفیس پرو ۵ مایکروسافت

  به گزارش خبرآنلاین، سایت فرانسوی متعلق به مایکروسافت عکسی را بانام win10-feature-surface-pro-5-z منتشر کرد که نشان می‌دهد امسال تبلت جدید رونمایی ...


فیفا ستاره های استقلال را حذف کرد؛ستاره گذاری در آسیا ممنوع است

در سایت رسمی فیفا، هیچ اثری از دو ستاره استقلال، که نماد قهرمانی این تیم در آسیا است، وجود ندارد.گوینده مشهور خبر صداوسیما ناگهان حذف شد!

مدتی بود که که وقتی به بخش‌های مختلف خبری تلویزیون نگاه می‌انداختیم رد و نشانی از رضا حسین‌زاده، گوینده خبر با سابقه نمی‌دیدیم تا این‌که ...


عکس جدید از تبلت سرفیس پرو ۵ مایکروسافت

  به گزارش خبرآنلاین، سایت فرانسوی متعلق به مایکروسافت عکسی را بانام win10-feature-surface-pro-5-z منتشر کرد که نشان می‌دهد امسال تبلت جدید رونمایی می‌شود.


ورزش کردن به تنهایی در کاهش وزن نقش ندارد

ورزش کردن به تنهایی در کاهش وزن نقش ندارد

سلامت | شنبه ۱۰ بهمن ۹۴ ساعت ۱۲:۳۲ | نسخه چاپي

طبق مطالعه جدید محققان، ورزش کردن به تنهایی به کاهش وزن کمک نمی کند چراکه بدن ما به مرور زمان به فعالیت بالای بدنی عادت می کند، از اینرو این افراد الزاماً کالری بیشتری نمی سوزانند.
به گزارش خبرگزاری مهر، طبق مطالعه محققان دانشگاه سیتی نیویورک، ورزش به خودی خود برای کاهش وزن کافی نیست.
هرمن پونتزر، سرپرست تیم تحقیق، در این باره می گوید: «مدارک و شواهد بسیاری وجود دارد که نشان می دهد ورزش برای حفظ سلامت ذهن و بدن مهم است و مطالعه ما چیزی از اهمیت آن نمی کاهد.»
وی در ادامه می افزاید: «در حقیقت کار تحقیقاتی ما نشان می دهد که ما باید بر رژیم غذایی مان، بخصوص به منظور کنترل وزن و جلوگیری از اضافه وزن ناسالم تمرکز بیشتری داشته باشیم.»
افرادی که شروع به ورزش می کنند بعد از چند ماه شاهد کاهش روند کم کردن وزن خود هستند. مطالعات تطبیقی گسترده در این زمینه نشان داده است که افراد دارای سبک زندگی فعال نسبت به جمعیت بی تحرک، مصرف انرژی روزانه مشابهی دارند.
به گفته محققان، حال زمان توجه به این موضوع است که فعالیت فیزیکی بیشتر همواره به معنای مصرف کالری بیشتر نیست. چراکه بدن بعد از عادت به فعالیت های فیزیکی زیاد، با این شرایط سازگاری پیدا می کند.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها:

دیدگاه شما چیست؟