واکنش خشن رئیس فوتبال / خبرنگار: چرا کی‌روش ایران نیست؟ تاج: به تو چه!

مهدی تاج از این گفت که اسامی خوبی به تیم‌ملی دعوت شده‌اند.


خروسک؛ آزاردهنده اما موقت

مجرای تنفسی در کودکان باریک است، به‌همین سبب هنگام التهاب مخاطی و تنگی در این ناحیه، فرد دچار علائم تنفسی می‌شود. کروپ یا خروسک در اثر عفونت تنفسی ناشی از ویروس‌ها بویژه ویروس پارا آنفلوآنزا رخ می‌دهد ...


خروسک؛ آزاردهنده اما موقت

مجرای تنفسی در کودکان باریک است، به‌همین سبب هنگام التهاب مخاطی و تنگی در این ناحیه، فرد دچار علائم تنفسی می‌شود. کروپ یا خروسک در اثر عفونت تنفسی ناشی از ویروس‌ها بویژه ویروس پارا آنفلوآنزا رخ می‌دهد ...افزایش کشت، تولید و قاچاق مواد مخدر در دنیا

در شرایط حاضر عوامل اصلی بروز این مسئله یعنی کشت و تولید و قاچاق مواد نیز در حال افزایش و گسترش NPSنیز نگران کننده است.


رئال‌مادرید با شکستن رکورد منچستریونایتد، پردرآمدترین مشتری آدیداس می‌شود

رئال‌مادرید با شکستن رکورد منچستریونایتد، پردرآمدترین مشتری آدیداس می‌شود

ورزش | شنبه ۱۰ بهمن ۹۴ ساعت ۹:۴۹ | نسخه چاپي

باشگاه رئال‌مادرید در آستانه عقد قرارداد جدیدی با اسپانسر آلمانی خود است که رقم قابل توجهی را به درآمدهای سالانه این باشگاه اضافه می‌کند.
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از مارکا، باشگاه رئال‌مادرید در یک قدمی عقد قراردادی جدید با اسپانسر فعلی خود، شرکت تولید لوازم ورزشی آدیداس است که در صورت نهایی شدن، رکورد گران قیمت ترین قرارداد تجاری این باشگاه را خواهد شکست.
باشگاه رئال‌مادرید به موجه قراردادی که در آستانه عقد آن با آدیداس است، می‌تواند سالانه ۱۴۰ میلیون یورو به درآمدهایش اضافه کند که این بالاترین رقم در تاریخ تمام قراردادهایی است که سفیدپوشان مادریدی با اسپانسرهای خود منعقد کرده‌اند.
ظاهراً طرفین مدت مورد نظر طرفین برای این قرارداد ۱۰ سال است و به این ترتیب باشگاه رئال‌مادرید در پایان سال ۲۰۲۶ مجموعاً رقمی نجومی معادل یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون یورو از آدیداس دریافت کرده خواهد بود.
در صورت انعقاد این قرارداد میان رئال‌مادرید و شرکت آدیداس، رکورد گران‌قیمت‌ترین قراردادی که میان این شرکت آلمانی و تیم‌های طرف قراردادش بسته شده است هم شکسته خواهد شد. این رکورد در حال حاضر در اختیار منچستریونایتد است که سال ۲۰۱۴ قراردادی ۱۰ ساله به ارزش ۹۸۰ میلیون یورو با آدیداس بست و به همکاری‌ ۱۰ ساله‌اش با نایکی پایان داد.
آدیداس همچنین سال گذشته با باشگاه بایرن‌مونیخ قرارداد جدید منعقد کرد که مدت این قرارداد ۱۵ سال است. مدت این قرارداد اگرچه بیشتر از مدت قرارداد آدیداس با رئال‌مادرید است اما رقمی که باواریایی‌ها در پایان این مدت ازآدیداس دریافت خواهند کرد ۹۰۰ میلیون یورو خواهد. بایرن‌مونیخ در سال‌های ابتدایی قرارداد جدید‌شان با آدیداس ۶۰ میلیون یورو دریافت خواهند کرد اما این رقم به تدریج افزایش پیدا می‌کند و در سال‌های پایانی به ۹۰ میلیون یورو می‌رسد.
کمپانی آدیداس در سال‌های اخیر برای عقد قرارداد با تیم‌های بزرگ اروپایی توانسته است گوی سبقت را از رقیب اصلی خود شرکت نایکی برباید و علاوه بر تمدید قراردادهای قبلی‌اش با تیم‌های مانند بایرن‌مونیخ توانسته با مشتریان جدیدی مانند یوونتوس و منچستریونایتد قرارداد ببندد.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟