مهر تایید وزارت بهداشت بر بیمارستان بانک ملی (+عکس)

با مجوز وزارت بهداشت درمان و اموزش پزشکی و معاونت درمان شهید بهشتی، بیمارستان بانک ملی ایران در فضایی بالغ بر ۱۰۰۰ متر مربع درطبقه دوم که ...


سبک رانندگی‌تان درمورد شخصیت شما چه می‌گوید

تام واندربیت، نویسنده کتاب «ترافیک: آنچه رانندگی درمورد شخصیت ما می‌گوید» در کتاب خود می‌نویسد، «باتوجه به اینکه خیلی از ما زمان بسیار زیادی را در ترافیک می‌گذرانیم تا در کنار خانواده و صرف غذا، ارزشش را دارد که کمی عمیق‌تر به این تجربه نگاه کنیم.»انتقاد شدید فرانسه از آزمایش موشکی ایران

فرانسه نگرانی عمیق خود را درباره آزمایش موشک بالستیک ایران بیان کرده و از دبیر کل سازمان ملل خواست تا گزارش کاملی را در این خصوص ارائه دهد.


خواندنی هایی درباره جلیقه های ضد گلوله!

جالب است بدانید که این جلیقه ها به راستی ضد گلوله نبوده و عبارت مقاوم در برابر گلوله به منظور تعریف آن ها مناسب تر خواهد بود.


از حرف‌های «برایتنر» تا سایپا شدن آبی‌ها؛ برش زانوهای استقلال!

از حرف‌های «برایتنر» تا سایپا شدن آبی‌ها؛ برش زانوهای استقلال!

ورزش | جمعه ۰۹ بهمن ۹۴ ساعت ۱۷:۲۰ | نسخه چاپي

درحالی که استقلال دو ستاره روی سینه دارد و امسال هم به قدر کافی جوانگرایی کرده‌است، عضو هیات مدیره این باشگاه در اظهار نظری عجیب می گوید: ما بایرن مونیخ نیستیم و باید به سایپا شبیه شویم!
به گزارش خبرگزاری مهر، نقل است تیمور لنگ مردی بلند قدتر از خود را دید و دستور داد پاهایش را از زانو ببرند تا قد خودش از او بلند‌تر باشد. این داستان حکایت بسیاری از اتفاقات امروز ما در دنیاست. حرف‌های معینی در مورد استقلال را هم باید با سنگ همین داستان وزن کرد.
معینی حرف‌های زیبایی می زند اما مملو از تناقض. او از مظلومی گلایه می‌کند که چرا بازیکن برای نیم فصل می‌خواهد و باید از جوان‌ها استفاده کند، اما چند خط آن طرف‌تر می‌گوید دلیل اینکه مردم از فوتبال استقبال نمی‌کنند این‌است که تیم ها ستاره‌های مثل کریمی و مهدوی کیا و ...ندارند. این شاید کوچکترین تناقض حرف‌های آقای معینی باشد که تاکید دارد در جلسه هیات مدیره با مظلومی بحث کرده است در واقع استقلال باید برای دوباره کشاندن مردم به ورزشگاه‌ها پر از ستاره باشد، ستاره‌هایی مثل مجیدی، نکونام، تیموریان، حیدری، رحمتی و ...اما آقای معینی چنین نمی‌گوید.
رفتار متفاوت با امیر قلعه نویی و مظلومی
تناقض دوم اما آنجاست که معینی از مظلومی که اتفاقا خوب جوان‌گرایی کرده و امثال چشمی، برزای، محسن کریمی، رمضانی، انصاری، نورافکن، حاج محمدی و ... را به سطح اول فوتبال ایران آورده، می‌خواهد جوان‌گرایی کند اما همین عضو هیات مدیره سال گذشته که امیر قلعه نویی سرمربی استقلال بود هرگز اعتراضی به استفاده از آندرانیک تیموریان، صادقی، بیک زاده، خسرو حیدری، عنایتی و دیگرانی که اغلب ملی‌پوش بودند و جوان هم نبودند نداشت. این تناقض دوم کمی ناراحت کننده است، آیا خواسته‌ها و مصوبات هیات مدیره باید با تغییر مربیان عوض شود یا باید استراتزی کلان وجود داشته باشد؟
استقلال بایرن نیست، باید سایپا باشد
به تناقض سوم می‌رسیم و چالشی که به داستان تیمور مرتبط است. معینی می‌گوید: ما باید مثل سایپا باشیم، استقلال بایرن مونیخ نیست که بودجه زیاد داشته باشد و ستاره‌های گران.
آیا واقعا استقلال سایپا است؟ یا باید سایپا شود؟ مگر نباید اعضای هیات مدیره نگاه‌شان به بالا باشد؟ پس چرا نگاه آقای معینی به پایین است و هدفش بریدن زانوهای استقلال؟ استقلال و پرسپولیس پرطرفدارترین باشگاه‌های آسیا هستند. در مورد استقلال خود آقای معینی بهتر از ما می داند که دو ستاره قهرمانی قاره روی سینه این باشگاه چسبیده است. آیا تیم دو ستاره‌ای را باید تبدیل کرد به سایپا که قهرمانی در ایران برایش اوج آرزو است؟
استقلال و پرسپولیس زیر ساخت تبدیل شدن به بایرن مونیخ را دارند چون سرمایه اصلی مردم هستند که با عشق شان می توانند سود مالی برای باشگاه ها بیاورند. در واقع مسئولیت آقای معینی و دیگرانشان در هیات مدیره این است که استقلال را بالا ببرند نه اینکه این تیم را با سقف آرزوهای سایپا هماهنگ کنند.
بارسلونا و رئال مادرید را ببینید؟ وظیفه این ها مثل رئال ساراگوسا و آتلتیک بیلبائو نیست. اینها اسکلت تیم ملی اسپانیا را می سازند. این ها نگه دارنده بهترین های اسپانیا در اوج هستند نه فقط سازنده بازیکن که البته این مهم را هم با سود حاصل از وجود مردم در کنار کارشان انجام می دهند.
پل برایتنر بایرن را مغز فوتبال آلمان معرفی کرد
اسطوره فوتبال آلمان پل برایتنر در برنامه ۹۰ طوری در مورد استراتژی فوتبال آلمان و طراحی آن در بایرن مونیخی که به دنبال گواردیولا رفت حرف می زد که مطمئن می شدی در بایرن مونیخ برای کل فوتبال آلمان فکر می شود و تصمیم سازی می شود.
استقلال و پرسپولیس هم این وظیفه را دارند، آنها نباید تبدیل به سایپا شوند، بلکه با توجه به بضاعتشان باید بایرن مونیخ باشند اما با این دیدگاه ها هرگز آن اتفاق ها رخ نخواهد داد.
ایرادی به اسپانسر وارد نیست؟
تناقض چهارم اینجاست: چرا معینی به مظلومی عیب می گیرد در حالی که او دغدغه قهرمانی دارد اما به اسپانسری که باید ۲۵ میلیارد تومان پول به این باشگاه بدهد خرده ای نمی گیرد؟ با ۲۵ میلیارد تومانی که اسپانسر با استقلال قرارداد دارد و باید پرداخت کند قطعا می توان خواسته های مظلومی برای قهرمانی را فراهم کرد.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها:

دیدگاه شما چیست؟