به چه شرطی صنعت خودرو از رکود خارج می شود؟

چنانچه خوروسازی های داخلی همکاری خود را با شرکتهای مطرح غربی شروع کرده و تولیدات خود را با قیمت های نجومی عرضه نکنند و شرایط ویژه فروش به نفع مشتری درنظر بگیرند می توان امیدوار بود چرخ های این صنعت در سال آینده بچرخد.


تعطیلات نوروزی بارانی خواهد بود/

رئیس سازمان هواشناسی گفت: تا نیمه فروردین بارندگی از حد نرمال بیشتر است اما در ادامه سال زراعی شاهد کم بارشی و خشکسالی خواهیم بود.


زمان‌بندی برگزاری انتخابات شوراها مشخص شد (+جدول)

زمان بندی برگزاری انتخابات شوراها از زمان آغاز ثبت‌نام و تا پایان زمان رأی گیری و شمارش آرا مشخص و به هیأت‌های اجرایی ابلاغ شد.


افزایش کشت، تولید و قاچاق مواد مخدر در دنیا

در شرایط حاضر عوامل اصلی بروز این مسئله یعنی کشت و تولید و قاچاق مواد نیز در حال افزایش و گسترش NPSنیز نگران کننده است.


5 شیطنت خانه‌ تکانی که نمی‌دانید!

آهسته می‌آید. درست مثل نسیم‌هایش که آرام‌آرام تن خشک درخت‌ها را نوازش می‌کنند تا دوباره زنده شوند. بهار آهسته می‌آید، درست مثل غنچه‌هایی که با ناز، چشم باز می‌کنند تا به زندگی لبخند بزنند و بهار آهسته می‌آید....به خانه ما. برای آمدنش باید مهیا شویم.


واکنش فتح‌الله‌زاده به ممنوع‌الخروجی‌اش؛ بخاطر این کارها سکته کردم

واکنش فتح‌الله‌زاده به ممنوع‌الخروجی‌اش؛ بخاطر این کارها سکته کردم

ورزش | جمعه ۰۹ بهمن ۹۴ ساعت ۹:۳۸ | نسخه چاپي

مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال به انتشار خبر ممنوع الخروجی‌اش واکنش نشان داد و در مورد انتقادهایی که به وی به خاطر برگشت خوردن یک چک شده است گفت: شاید اینها جواب خوبی‌های است که من کرده‌ام.
علی فتح‌الله زاده در گفتگو با خبرگزاری مهر، در مورد شایعه ممنوع الخروج شدنش بابت چک تضمینی که قبلا به اسپانسر باشگاه داده و بعدها باشگاه با اسپانسر به مشکل خورده و چک او را برگشت زده گفت: از این شایعه خبری ندارم اما تا دلتان بخواهد این روزها دلگیری دارم، به طور کلی برخی در حال تبدیل کردن خوبی‌ها به بدی‌ها هستند.
وی ادامه داد: اینکه من از جیب خودم به دلیل اینکه باشگاه آن روزها چک نداشته، برای استقلال چک کشیده‌ام و اسپانسر گرفته‌ام تا استقلال را قهرمان کنم اتفاق خوبی است یا اتفاق بد؟ اینکه بعد‌ها باشگاه با اسپانسر چه مشکلی پیدا کرده و یا چه اتفاقی افتاده را من خبر ندارم اما این روزها ناراحت از تغییر فرهنگ هستم نه چک خودم یا ممنوع الخروجی من.
فتح‌الله زاده در ادامه افزود: شما گزارش کمیسیون اصل ۹۰ را دیدید، نسبت به آن نقد زیاد دارم اما خوشحالم در گزارش این کمیسیون با وجود آنکه به آن نقد هم دارم طی بیش از ده سال مدیریت حتی یک گزارش غیر مستند فساد هم از من نمی‌بینید. نه من که خیلی از اهالی فوتبال اینگونه هستند. من البته جلوی مردم سرم را بالا می‌گیرم اما برای قهرمان کردن تیم از حق خودم و خانواده‌ام زدم.
مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال در ادامه گفتگویش با خبرگزاری مهر خاطرنشان کرد: تصور می‌کنید کار ساده‌ای است که در ده سال مدیریت هفت قهرمانی داخلی داشته باشی و نایب قهرمان و سوم آسیا بشوی و در روزهایی که همه تیم های ایرانی آرزوی عبور از مرحله گروهی را دارند به جمع چهار تیم برتر آسیای ۲۰۱۳ برسی؟
وی در ادامه تاکید کرد: برای این کار من سکته زدم و کارم به بیمارستان رسید چون نه از ما حمایت دولتی صورت می‌گرفت نه ردیف بودجه داشتیم. از این جهت از خودم راضی هستم با وجود آنکه اتومبیلم را برداشتند و بردند، چک من را برگشت زدند اما خوشحالم که با سلامت کامل تیم را بارها قهرمان کردم. اگر چنین نکرده بودم الان استقلال هم سال‌ها بود که قهرمانی و افتخار داخلی و بین‌المللی نداشت اما همه این مسائل گوارای وجود لبخند آن جوانان روی سکو؛ من معتقدم یا باید مسئولیت نپذیری یا وقتی پذیرفتی که به چند میلیون نفر خدمت کنی باید خودت را فراموش کنی و هزینه خوشحالی مردم را اگر شده از جیب یا اعتبار بدهی.
مدیرعامل پیشین استقلال در ادامه گفتگویش با خبرگزاری مهر پیرامون دلگیری‌هایش گفت: شاید طبیعی باشد که توقع از من زیاد است. به هر حال به لطف خدا و کمک همکارانم کارنامه خوب و سلامتی از خود به جا گذاشته‌ایم و این توقع را بالا می‌برد آنقدر که خود من گاهی تصور می‌کنم این توقع از فتح الله‌زاده زیاد است. شما ببینید من تنها مدیرعاملی بودم که به رضا احدی عزیز تیم دادم و او با درایت خودش را بالا کشید حتی کار عجیبی کردم و وقتی دیدم تیم از نظر سنی رده امید را رد کرده برای از هم نپاشیدن تیم احدی متشکل از جباری‌ها و تیموریان‌ها و طالب لوها و صادقی‌ها و قربانی‌هاو ... با مذاکره با نیروی هوایی امتیاز تیم عقاب را گرفتم تا بچه های ما همچنان دور هم باشند. محصول آن کار و زحمات رضا احدی و همکارانش یک دوجین نخبه بود که در تیم‌های ملی سالها افتخار آفرینی کردند.
وی در ادامه تاکید کرد: نتیجه‌اش چه بود؟ امروز برخی که البته محترمند و ممنونم که توقع‌های بسیاری از من داشته‌اند و شرمنده‌ام که در باشگاه استقلال نبوده‌ام که آن پروسه را تمام کنم از من گلایه می‌کنند در حالی که بعد از من پنج مدیر عامل دیگر بوده‌اند که ایده دیگری داشته اند و مثلا از آقا رضا استفاده نکرده‌اند و به جای ایشان پیشکسوت دیگری را به کار گرفته‌اند. با این حال اما با وجود آنکه مدیر کس دیگری بوده از من که رضا احدی را مدیر آکادمی کرده بودم گلایه دارند! گلایه هایشان را دوست دارم اما با توجه به اینکه من مدیر نبودم فکر می‌کنم این گلایه ها به دلیل توقع بالای ایشان از من بوده که حتی وقتی مدیر نبوده‌ام نیز باید کاری می‌کرده‌ام.
وی افزود: همین موضوع در مورد ناصر حجازی عزیز هم رخ داد. من تنها کسی بودم که نه یک بار بلکه سه بار به او پست دادم ناصرخان همیشه قدردان بود اما گلایه‌های برخی دیگر از من است نه از دیگرانی که پیشکسوت دیگری را به استقلال آورده اند. گاهی تصور می‌کنم که من هم انسان هستم و ظرفیتی دارم و باید از این بی‌معرفتی ها گله داشته باشم اما باز به خود می گویم خدا را شکر که چنین عزتی نزد مردم به من داده که حتی وقتی نیستم هم از من توقع داند. با این حال برخی حرف‌ها در دلم خواهد ماند،
علی فتح الله زاده در پایان گفتگویش با خبرگزاری مهر گفت: برای قهرمان کردن مردم باید تمام وجودت مدیریت و خدمت کند باید اگر باشگاه پول ندارد، زمین خانواده‌ات را بفروشی، اگر چک ندارد، چک بدهی به جایش ماشینت را بیایند و از پارکینگ محل کارت ببرند، باقی اش دست خداست. در مورد آن چک ها هم باید ببینم دوستان چه می کنند.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها:

دیدگاه شما چیست؟