بازیگر زن مشهور تلویزیون ایران درگذشت؛ بیوگرافی + تصاویر

نیلوفر خرم نیک بازیگر سریال «معمای شاه» چهارشنبه دهم شهریور ماه درگذشت.


پرونده مالیاتی ترامپ افشا شد/ خشم کاخ سفید

افشای ۲ صفحه از اظهارنامه مالیاتی سال ۲۰۰۵ رئیس جمهوری آمریکا خشم کاخ سفید را برانگیخت.


از «افشین یداللهی» چه خاطرات خوشی داریم؟

خبر تلخ درگذشت «افشین یداللهی» در واپسین روزهای سال به یکباره همه را شوکه کرد تا به تلخی های این سال سخت اضافه کند. شاعری که با ترانه هایش خاطرات ...


پرونده مالیاتی ترامپ افشا شد/ خشم کاخ سفید

افشای ۲ صفحه از اظهارنامه مالیاتی سال ۲۰۰۵ رئیس جمهوری آمریکا خشم کاخ سفید را برانگیخت.


شرکت فعال اصلاح طلبان درانتخابات؛ بهانه دست دشمنان خارجی نمی‌دهیم

شرکت فعال اصلاح طلبان درانتخابات؛ بهانه دست دشمنان خارجی نمی‌دهیم

سیاست | جمعه ۰۹ بهمن ۹۴ ساعت ۹:۲۸ | نسخه چاپي

رییس شورای اصلاح طلبان آذربایجان شرقی گفت: اصلاح طلبان در انتخابات پیش رو به صورت فعال حضور خواهند داشت.
به گزارش خبرگزاری مهر، در آستانه اعلام اسامی تایید صلاحیت شدگان کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی، شورای اصلاح طلبان آذربایجان شرقی با حضور نمایندگان شوراهای اصلاحطلبان در شهرستان های این استان در سالن اجتماعات خانه کارگر تبریز تشکیل جلسه داد.
حضور فعال اصلاح طلبان در انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی و خبرگان
سعید پورشریف، رییس شورای اصلاح طلبان آذربایجان شرقی در آغاز این نشست تأکید کرد: اصلاح طلبان به صورت فعال در انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی و خبرگان حضور خواهند داشت و شورای اصلاح طلبان استان نیز به منظور تنویر افکار عمومی درباره معرفی کاندیداهای اصلاح طلبان در حوزه های انتخابیه این استان اعلام نظر خواهد کرد.
وی همچنین گفت: در همین راستا کمیته شهرستان های شورای اصلاح طلبان آذربایجان شرقی از مدتی قبل فعالیت خود را آغاز کرده و با دعوت از نمایندگان احزاب، نخبگان سیاسی وفعالان اصلاح طلب درقریب به اتفاق شهرستانهای استان یا حوزه انتخابیه تشکیل شده است.
رییس شورای اصلاح طلبان آذربایجان شرقی گفت: ما بسیار امیدوار هستیم که شورای محترم نگهبان در اظهار نظر نهایی خود زمینه حضور کاندیداهای واجد شرایطی را که شاید به ناحق از کاندیداتوری در انتخابات پیش رو محروم شده اند فراهم . کند
پورشریفی با اشاره به اهمیت انتخابات خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: هفتم اسفند ماه روز بسیار مهمی برای تعیین سرنوشت ملت برای آینده خود است و مردم استان آذربایجان شرقی همگام با سراسر کشور و به عنوان یک وظیفه دینی و ملی در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری مشارکت پرشوری را خواهد داشت.
در این شرایط مهم این است انتخابات را مدیریت کنیم
صادقی بناب نماینده شورای مرکزی اصلاح طلبان در شمالغرب کشور نیز در این نشست گفت: باید قبول کنیم کار سیاسی بدون دغدغه نبوده و فراز ونشیب های زیادی را با خود دارد.
وی گفت: مهمترین موضوعی که باید مورد توجه قرار گیرد این است که انتخابات را با کیفیت کنیم و به قطع یقین بدانیم دیدگاه های هر فردی با فرد دیگری در ابعاد مختلف فرق می کند چرا که خداوند هیچ انسانی را همانند یکدیگر خلق نکرده است.
نماینده شورای مرکزی اصلاح طلبان شمالغرب کشور با تأکید بر اینکه اصلاح طلبان باید سعه صدر خود را برای پیشبرد اهداف ملت بالا ببرند گفت: ما باید از این شرایط به عنوان یک فرصت بزرگ استفاده کرده و با تقویت جایگاه احزاب و تشکل گرایی بستر را برای انتخاب افراد شایسته مورد وثوق اصلح طلبان و حامیان دولت فراهم کنیم تا کشور بتواند راه توسعه خود را بدون هیچ مشکلی طی کند.
صادقی بناب با بیان اینکه در شرایط فعلی اصلاح طلبان در آزمون بزرگی قرار دارند گفت: اکنون دشمنان خارجی منتظر واکنش ما هستند تا ببینند که ما چگونه پای صندوق های رأی خواهیم آمد و اگر ما با انسجام لازم در انتخابات شرکت نکنیم از یکسو آلت دست استکبار جهانی می شویم و از طرف دیگر عده ای در داخل آن را به مانند چماقی بر سر اصلاح طلبان خواهند کوبید.
وی با تأکید بر اینکه اصلاح طلبان در این دو انتخابات به طور فعال و با شور و نشاط شرکت خواهند کرد اظهار داشت:ما با روشن بینی لازم مردم در ارتباط با انتخابات هفتم اسفند با تمام توان پای صندوق‌های رأی حاضر خواهیم شد
صادقی بناب در ادامه بر استفاده از شیوه های درست اطلاع رسانی و تبلیغات تأکید کرد و گفت: با دست خودمان و شایعه سازی نباید فضا را نامطلوب کنیم.
وی در خاتمه با قدردانی از تلاش اعضای شورای اصلاح طلبان آذربایجان شرقی و شهرستانهای استان گفت: باید از گذشته عبرت بگیریم و گذشته های تلخ را فراموش کنیم و با جوانگرایی و جلوگیری از ورود هر عامل تفرقه انگیز در کنار هم باشیم و روز به روز انسجام خود را بیشتر کنیم.
تلاش اصلاح طلبان امیدواری زیادی را فراهم کرده تا امکان مشارکت حداکثری در انتخابات پیش آید
دبیر شورای اصلاح طلبان آذربایجان شرقی نیز در این جلسه با اشاره به تشکیل شورای اصلاح طلبان استان گفت: خوشبختانه فعالیت شورای اصلاح طلبان استان با حضور احزاب قبلی، احزاب جدید، اعضای ستاد انتخاباتی تدبیر و امید و شورای راهبردی مدیران اصلاح طلب نویدبخش و امیدواری بسیاری را فراهم کرده است تا بتوانیم امکان مشارکت حداکثری را برای مردم فراهم کنیم.
گفتنی است در این جلسه هریک از نمایندگان شورای های اصلاح طلبان در شهرستانها و حوزه های انتخابیه گزارشی از شور و حال انتخاباتی منطقه خود را ارایه کردند

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها:

دیدگاه شما چیست؟