هشدار نسبت به تحریم‌های بانکی ایران؛ حیات توافق هسته‌ای درخطر است

سفیر سابق انگلستان در ایران گفت: اگر غرب نتواند دسترسی ایران به‌نظام مالی بین‌المللی را فراهم کند، این مسئله به معنای نقض توافق هسته‌ای خواهد ...


قهر خداداد و درگیری فیزیکی بادامکی در تمرین سیاه جامگان

خداداد عزیزی به عنوان رییس سازمان فوتبال و مدیرفنی سیاه‌جامگان ظهر امرور در تمرین این تیم با حضور بازیکنان معرفی شد.


زورگیران بانک‌های تهران شکار شدند +تصاویر

زورگیران غرب پایتخت در یك عملیات هماهنگ توسط ماموران پایگاه پنجم پایتخت دستگیر و روانه بازداشتگاه شدند.


هشدار نسبت به تحریم‌های بانکی ایران؛ حیات توافق هسته‌ای درخطر است

سفیر سابق انگلستان در ایران گفت: اگر غرب نتواند دسترسی ایران به‌نظام مالی بین‌المللی را فراهم کند، این مسئله به معنای نقض توافق هسته‌ای خواهد ...


مهمترین ماموریت مسئولان تلاش برای پیشبرد اهداف اقتصادی کشور است

دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل به این معنی است که مهمترین ماموریت همه قوا و مسئولین کشور موضوع اقتصاد و تلاش برای پیشبرد اهداف اقتصادی کشور است.


استقبال گرم آبی ها از روزبه چشمی

استقبال گرم آبی ها از روزبه چشمی

ورزش | پنجشنبه ۰۸ بهمن ۹۴ ساعت ۱۰:۲ | نسخه چاپي

کاپیتان تیم فوتبال امید که نتوانست با این تیم به المپیک صعود کند به تمرین آبی پوشان برگشت و مورد استقبال قرار گرفت.
به گزارش خبرگزاری مهر، تمرین عصر امروز تیم فوتبال استقلال که قرار بود از ساعت ۱۵ در زمین شماره ۲ مجموعه ورزشی آزادی برگزار شود به دلیل اعتصاب بازیکنان به خاطر مشکلات مالی یک ساعت دیرتر برگزار شد.
کادر فنی استقلال از ساعت ۱۴ و۳۰ دقیقه در رختکن حاضر بودند اما بازیکنان به دلیل عدم پرداخت مطالبات‌شان حاضر به تمرین نبودند که بعد از صحبت های پرویز مظلومی با افشارزاده و قول مساعد سرپرست باشگاه برای پرداخت این مطالبات به بازیکنان و صحبت هایی که مظلومی با رحمتی انجام داد بازیکنان ساعت ۱۶ در زمین حاضر شده و تمرینات خودشان را شروع کردند.
* روزبه چشمی که پس از حذف تیم امید از مقدماتی المپیک مورد هجمه قرار گرفته بود امروز پس از یک هفته غیبت در تمرین حضور پیدا کرد و مورد استقبال کادر فنی و بازیکنان قرار گرفت.
* بازیکنانی که روز گذشته مقابل پدیده به میدان رفته بودند زودتر از دیگر بازیکنان تمرین را ترک کرده و به سونا و استخر رفتند.
* با دستور کادر فنی بازیکنان استقلال فردا استراحت خواهند کرد و روز جمعه تمرینات خود را جهت دیدار مقابل ذوب آهن پیگیری خواهند کرد.
* توسکی بازیکن کوزوویی که تنها یک جلسه با استقلال تمرین کرده بود به دلیل عدم حضوور در تمرین روز گذشته استقلال و بازی نکردن مقابل پدیده، امروز اجازه تمرین پیدا نکرد و کادر فنی عذر او را خواست.
* پرویز مظلومی از تیتر یکی از سایت های خبری به شدت ناراحت بود و تاکید کرد: وقتی با خبرنگاران صحبت نمی کنم به این دلیل است که برخی از آنها حرف‌های ما را وارونه منعکس می کنند و باعث می شوند تا بین من و مسئولین باشگاه اختلاف بوجود بیاید.
* سایر بازیکنان زیر نظر اعضای کادر فنی یک فوتبال درون تیمی را برگزار کردند که مجید صالح در مواقع لزوم بازی را قطع کرده و نکات فنی را به بازیکنان گوشزد می کرد.
تیم فوتبال استقلال تهران روز سه شنبه ۱۳ بهمن ماه و از ساعت ۱۴:۳۰ از هفته هجدهم لیگ پانزدهم در ورزشگاه فولادشهر اصفهان مهمان ذوب آهن خواهد بود.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها: