جزییات تصادف مرگبار افشین یداللهی / سورنتو افشین با تریلی تصادف کرد

علت اولیه این حادثه توقف ناگهانی سورنتو در سطح آزادراه و عدم توجه به جلو از سوی کشنده ایویکو بوده است.


با پرجمعیت‌ترین جزیره جهان آشنا شوید

جزیره «میگینگو» در کنیا را از نظر تراکم، پرجمعیت‌ترین جزیره جهان می‌شناسند که با ۱۳۱ خانه جمعیتی ۱۰۰۰ نفری دارد.


رونمایی از بازی شتاب در شهر 2؛

تجربه ماشین سواری در خیابان های تهران

علاقه مندان به سری مسابقات بازی های ماشین سواری می توانند با بازی "شتاب در شهر2" ماشین سواری در خیابان های تهران را تجربه کنند.


5 شیطنت خانه‌ تکانی که نمی‌دانید!

آهسته می‌آید. درست مثل نسیم‌هایش که آرام‌آرام تن خشک درخت‌ها را نوازش می‌کنند تا دوباره زنده شوند. بهار آهسته می‌آید، درست مثل غنچه‌هایی ...


کی‌روش دید مدل برانکویی جلوی قطری‌ها یعنی باختن!

پرسپولیس دیروز با ملی‌پوشان زیادی به مصاف الریان رفت.


«پاس» میزبان ساحل‌نشینان جنوبی؛ همدانی‌ها محکوم به برد هستند

«پاس» میزبان ساحل‌نشینان جنوبی؛ همدانی‌ها محکوم به برد هستند

ورزش | سه شنبه ۰۶ بهمن ۹۴ ساعت ۱۲:۵۴ | نسخه چاپي

همدان- تیم فوتبال پاس همدان در هفته بیست و سوم لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور میزبان تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر است تا شاید با کسب ۳ امتیاز این بازی خود را از سقوط نجات دهد.
به گزارش مهر، امروز با انجام ۱۰ دیدار از سری مسابقات لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور، این مسابقات وارد هفته بیست و سوم خود می‌شود و تنور لیگ داغ‌تر از هفته‌های گذشته می‌شود و هر شکست و یا پیروزی در این هفته‌ها می‌تواند تیمی را به سقوط و تیم دیگری را به صعود نزدیک‌تر کند.
دربازی‌های پیش رو دیگر جای جبران اشتباه برای تیمی وجود ندارد و بازی‌ها حکم مرگ وزندگی را پیدا می‌کنند و با توجه به شناختی که تیم‌ها از یکدیگر پیداکرده‌اند جذابیت این مسابقات چندین برابر شده و نتیجه‌ای از قبل قابل پیش‌بینی نیست.
با توجه به شرایطی که در این فصل از رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور به وجود آمده و ۵ تیم از ۲۰ تیم حاضر در این مسابقات باید راهی دسته پایین‌تر شوند حساسیت این مسابقات نسبت به فصول گذشته لیگ دسته اول فوتبال ایران بسیار بیشتر شده است و از ۲۰ تیم حاضر در این مسابقات بیش از نیمی از این تیم‌ها تا به این هفته خطر سقوط به دسته پایین‌تر را حس می‌کنند.
هیچ تیمی حاشیه امنیت ندارد
اختلاف امتیازات در پایین جدول بسیار به هم نزدیک است به‌طوری‌که تیم بیستم جدول یعنی فولاد یزد تنها ۱۰ امتیاز با تیم هفتم جدول فاصله دارد و با توجه به تعداد بازی‌های باقی‌مانده به‌راحتی این اختلاف قابل جبران است به همین علت تیمی در حاشیه امنیت قرار ندارد.


تیم‌های قدرتمند و مدعی پیکان تهران با ۴۴ امتیاز، فجر سپاسی شیراز با ۴۳ امتیاز و مس کرمان با ۴۰ امتیاز به ترتیب در رده‌های اول تا سوم جدول جا خوش کرده‌اند و کم‌کم فاصله امتیازی خود را از سایر رقبا کم‌تر و کم‌تر می‌کنند تا در پایان راهی لیگ برتر فوتبال ایران شوند.
با توجه به شرایط موجود این فصل ۳ تیم برتر حاضر در مسابقات لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور به‌طور مستقیم جواز حضور در لیگ برتر را کسب خواهند کرد.
در هفته گذشته نتایج عجیبی در لیگ دسته اول فوتبال رقم خورد و در دیدار ایرانجوان بوشهر و پیکان تهران این تیم بوشهری موفق شد در عین ناباوری تیم صدر جدولی و قدرتمند پیکان را با نتیجه ۳ بر یک شکست دهد و دومین شکست این فصل پیکان را به آن‌ها تحمیل کند.
پاس همدان در اکثر دیدارهای خارج از خانه بازنده بوده است
در دیگر دیدار هفته بیست و دوم تیم نفت آبادان موفق شد با نتیجه ۴ بر یک نساجی مازندران را در خانه‌اش به آتش بکشد نتیجه‌ای که مازندرانی‌ها حتی تصورش را هم غیرممکن می‌دانستند. همچنین مس کرمان هم که این روزها با بگوویچ به‌خوبی روی غلتک افتاده است در گیلان با ۲ گل داماش را مغلوب کرد.
در این هفته تیم فوتبال پاس همدان به مصاف تیم قدرتمند و مدعی فجر سپاسی شیراز رفت و همان‌طور که از قبل هم تقریباً قابل پیش‌بینی بود با نتیجه یک‌بر صفر در این دیدار تن به شکست داد تا اولین شکست در کارنامه مربیگری اکبر محمدی در قامت سرمربی پاسی‌ها ثبت شود.
پاس همدان تا به این هفته اکثر دیدارهای خارج از خانه خود به‌جز ۲ دیدار برابر نساجی مازندران که با تساوی یک‌بریک متوقف شد و دیداری برابر شهرداری اردبیل که ۲ بر یک به سود پاس خاتمه یافت را واگذار کرده است.

«پاس»_میزبان_ساحل‌نشینان_جنوبی؛_همدانی‌ها_محکوم_به_برد_هستند_تیم_فوتبال_پاس_همدان______سرمربی_تیم_پاس_همدان______لیگ_دسته_اول_فوتبال__
بر این اساس از ۱۱ دیدار بیرون خانه‌ای که پاسی‌ها انجام داده‌اند ۹ دیدار را شکست‌خورده‌اند و تنها یک پیروزی و یک تساوی به دست آورده‌اند و از ۳۳ امتیاز ممکن ۲۹ امتیاز را تیم فوتبال پاس همدان در دیدارهای بیرون از خانه ازدست‌داده است.
نکته مثبت تیم فوتبال پاس همدان در این ۲۲ هفته شکست‌ناپذیری این تیم در همدان بوده است. متأسفانه پاسی‌ها اغلب دیدارهای خانگی این فصل را درحالی‌که از حریف خود پیش بودند با تساوی عوض کرده‌اند؛ همچنین در تمامی دیدارهای خانگی پاسی‌ها برتری محسوسی نسبت به حریف خود داشته‌اند ولی درنتیجه‌گیری و زدن ضربات آخر ضعیف عمل کرده‌اند.
پاس همدان در دیدارهای خانگی محکوم به برد است
هیئت‌مدیره تیم فوتبال پاس همدان امیدوار است با کادر فنی جدید این تیم بتواند جواز حضور در لیگ دسته اول فوتبال را حفظ کند تا دومین اتفاق تلخ برای فوتبال همدان رقم نخورد البته فعلاً قضاوت برای عملکرد کادر فنی جدید پاس زود است اما اکبر محمدی توانسته تا انضباط و شخصیت تیمی خوبی را در این ۲ هفته در پاس ایجاد کند.
تیم فوتبال پاس همدان در هفته بیست و سوم لیگ دسته اول فوتبال باید از نماینده ساحل‌نشین فوتبال لیگ دسته اول فوتبال، ایرانجوان بوشهر پذیرایی کند این تیم در هفته گذشته دست‌به‌کار بسیار بزرگی زد و موفق شد در بوشهر با ۳ گل تیم صدر جدولی پیکان تهران را درهم بکوبد نتیجه‌ای که کمتر کسی آن را پیش‌بینی می‌کرد.
بوشهری‌ها با پیروزی هفته گذشته برابر پیکان تهران برای حریفان خود و خط‌ونشان کشیدند. این تیم در حال حاضر با ۷ پیروزی، ۷ تساوی و ۸ شکست و کسب ۲۸ امتیاز در رده یازدهم جدول رده‌بندی لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور قرار دارد.


نکته‌ای که پاسی‌ها حتماً باید به آن توجه داشته باشند دفاع متزلزل این تیم بوشهری است؛ ایرانجوان با ۳۰ گل خورده از ۲۲ بازی گذشته بدترین خط دفاع لیگ دسته اول فوتبال را دارد که خط حمله پاس و مهاجمان این تیم باید نهایت استفاده را از این موضوع ببرند.
همچنین با توجه به سطح ارتفاع همدان و استان بوشهر و اختلاف دمای این شهر پاس می‌تواند در ۲۰ دقیقه اول با حملات خود دروازه ایرانجوان بوشهر را باز کند.
اختلاف بسیار کم تیم‌های پایین جدول با یکدیگر وضعیت خطرناکی را در این قسمت جدول رده‌بندی لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور ایران ایجاد کرده است و اگر پاس نتواند این بازی را با پیروزی پشت سر بگذرد چندین پله در جدول رده‌بندی سقوط کرده و به جمع فانوس به دستان اضافه خواهد شد.
این دیدار خانگی برای پاسی‌ها بسیار سرنوشت‌ساز است با توجه به اینکه امیدی به نتیجه‌گیری پاس در بیرون از خانه وجود ندارد پاسی‌‌ها اگر می‌خواهند در لیگ برتر بمانند باید با دست‌پر از بازی‌های خانگی خارج شوند و به‌نوعی در دیدارهای خانگی محکوم‌به برد هستند.
روزهای درخشانی در انتظار نماینده پاس همدان خواهد بود
سرمربی تیم فوتبال پاس همدان در گفتگو با خبرگزاری مهر با اشاره به نتایج تیم فوتبال پاس همدان در دو هفته گذشته اظهار داشت: نه پیروزی خانگی هفته بیست و یکم برابر داماش گیلان باعث ایجاد غرور در بازیکنان پاس شد و نه شکستی که در هفته گذشته برابر فجر سپاسی شیراز خوردیم باعث شد که ناامید شویم.
اکبر محمدی افزود: تیم فوتبال پاس همدان و بازیکنان این تیم هفته‌به‌هفته روند رو به رشدی خواهند داشت و ما بازی به بازی جلو می‌رویم و به‌طورقطع روزهای درخشانی در انتظار تنها نماینده فوتبال همدان در لیگ دسته اول فوتبال خواهد بود.
وی با اشاره به دیدار هفته گذشته برابر فجر سپاسی شیراز گفت: به‌غیراز یک اشتباه که منجر به باز شدن دروازه ما و شکست تیم شد در تمامی دقایق بازی از حریف خود برتر بودیم.
سرمربی تیم فوتبال پاس همدان خاطرنشان کرد: متأسفانه در این دیدار هرچه زدیم به دربسته خورد و قسمت نبود که بتوانیم دروازه این تیم شیرازی را بازکنیم.
محمدی بابیان اینکه تیم فوتبال پاس همدان روند خوبی را طی می‌کند بیان کرد: در هفته‌های گذشته بازیکنان تیم فوتبال پاس همدان روند رو به رشدی داشته‌اند.
وی عنوان کرد: تمامی سعی و تلاش کادر فنی این است که بتوانیم تا پایان فصل همین روند رو به رشد را ادامه دهیم.
سرمربی تیم فوتبال پاس همدان با اشاره به ظرفیت تیم فوتبال پاس همدان گفت: تیم فوتبال پاس همدان پتانسیل بسیار خوبی دارد و به همین دلیل سکان هدایت این تیم را برعهده‌گرفته‌ام.
محمدی یادآور شد: مردم همدان و هواداران تیم فوتبال پاس همدان مطمئن باشند که پاس در پایان فصل می‌تواند در جایگاه خوبی قرار بگیرد و با خاطره خوشی این فصل را به پایان برساند.
گفتنی است؛ تیم فوتبال پاس همدان در هفته بیست و سوم لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور سه‌شنبه ۶ بهمن‌ماه ساعت ۱۴ در ورزشگاه شهدای قدس همدان میزبان تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر است.
قضاوت این دیدار برعهده شاهو اصلانی خواهد بود و محمد عطایی و کاوه بهمنی وی را در این دیدار کمک خواهند کرد. همچنین کمک‌داور چهارم این دیدار مجید پور علی است.
هم‌اکنون تیم فوتبال پاس همدان با کسب ۲۳ امتیاز در رده پانزدهم جدول رده‌بندی لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور قرار دارد.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها:

دیدگاه شما چیست؟