اختصاصی «پایش»

مخالفت نعمت زاده با درخواست رئیس جمهور برای استعفا

برخی منابع خبری از مخالفت وزیر صنعت با پیشنهاد رئیس جمهور برای استعفا از سمت خود خبر می دهند.


کپی چینی نوت ۷+عکس

چینی‌ها نگذاشتند کفن نوت 7 خشک شود چراکه با تولد انواع و اقسام گوشی‌های مشابه سعی می‌کنند یادش را گرامی بدارند!موافقت رژیم صهیونیستی با شهرک سازی جدید در کرانه باختری

موافقت رژیم صهیونیستی با شهرک سازی جدید در کرانه باختری

جهان | سه شنبه ۰۶ بهمن ۹۴ ساعت ۹:۵۲ | نسخه چاپي

کابینه صهیونیستی با ساخت بیش از ۱۵۰ واحد مسکونی جدید برای صهیونیستها در کرانه باختری موافقت کرده است.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، رژیم صهیونیستی با ساخت بیش از ۱۵۰ واحد مسکونی در شهرک های صهیونیستی در کرانه باختری موافقت کرد.
بنا بر اعلام منابع خبری این واحدهای مسکونی که طرح آن هفته گذشته به تصویب رسیده به ساخت واحدهای مسکونی در شهرک صهیونیستی «ارییل» و «غوش عتصیون» مربوط است.
موافقت با ساخت و ساز شهرک‌های غیرقانونی در کرانه باختری در حالی انجام می‌شود که قوانین بین‌ المللی انجام اینگونه فعالیت ‌ها در سرزمین‌ های اشغالی را ممنوع می‌داند.
بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی چندی پیش در واکنش به سخنان «محمود عباس» درباره تصمیم تشکیلات خودگردان برای شکایت از تل‌آویو به دلیل شهرک‌سازی‌‌ها در سرزمین‌های اشغالی، گفت: ما همیشه از شهرک‌سازی‌ها حمایت می کنیم.
گفتنی است «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین از تصمیم این تشکیلات برای شکایت از رژیم صهیونیستی در شورای امنیت سازمان ملل به دلیل اصرار این رژیم بر ادامه شهرک سازی ها در سرزمین های اشغالی خبر داده بود.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها: