دعوای حواصیل و مار

تصاویری جالب و دیدنی از دعوای حواصیل و مار بر سر یک ماهی در جنوب هند را مشاهده می کنید که ظاهرا منقار حواصیل از دندان های مار قوی تر عمل کرده است.


زیباترین زنان جهان در کدام کشورها هستند+تصاویر

در این رده بندی که توسط سایت بسیار معتبر UCITYGUIDES صورت گرفته ده تا از کشور هایی که زیباترین زنان را دارند طبق این رده بندی مشاهده می کنید.زیباترین زنان جهان در کدام کشورها هستند+تصاویر

در این رده بندی که توسط سایت بسیار معتبر UCITYGUIDES صورت گرفته ده تا از کشور هایی که زیباترین زنان را دارند طبق این رده بندی مشاهده می کنید.


گشتی در زندگی خصوصی دختر شایسته روسیه

یانا دوبرو ولسکایا، اخیرا نمانیده روسیه در رقابت های Miss World 2016 شد.


تهدید تروریستی یک دانشگاه را در سوئد تعطیل کرد

تهدید تروریستی یک دانشگاه را در سوئد تعطیل کرد

جهان | دوشنبه ۰۵ بهمن ۹۴ ساعت ۱۱:۱۳ | نسخه چاپي

مسئولان دانشگاه اوربون سوئد پیام تهدیدی دریافت کردند که در آن در مورد قتل عام دانشجویان هشدار داده شده است.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری فرانسه، دانشگاه اوربو در مرکز کشور سوئد روز دوشنبه به خاطر تهدید یک فرد ناشناس تعطیل اعلام شد. مسئولان دانشگاه از طریق نرم افزار مخصوص دریافت نظرات پیام مشکوکی دریافت کرده بودند که در آن به قتل عام دانشجویان تهدید شده بودند.
مسئولان دانشگاه اعلام کرده اند که به خاطر امنیت دانشجویان ۲۵ ژانویه دانشگاه تعطیل خواهد بود. نرم افزار «جودل» ساخت کشور آلمان برنامه کاربردی مخصوص دانشگاه برای ارتباط تلفنی دانشجویان است که تهدید ناشناس از طریق این نرم افزار صورت گرفته است.
به گزارش خبرگزاری رسمی سوئد TT، در پیام تهدیدآمیز خطاب به دانشجویان گفته شده است که روز دوشنبه به کلاس های درس نروند و گرنه قتل عام خواهند شد. در حال حاضر پلیس در محل دانشگاه حضور یافته است و موضوع را بررسی می کند.
دانشگاه اوربون سوئد حدود ۱۷هزار دانشجو و ۱۲هزار کارمند دارد. ۱۲ اکتبر سال گذشته پیام تهدید مشابهی نیز به دانشگاه لوند در جنوب سوئد ارسال شده بود.
پلیس سوئد می گوید پیام ارسال شده به این دو دانشگاه مشابه پیامی بوده است که قبل از حادثه تیراندازی دانشگاه آمریکایی منتشر شده بود.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها: