ریسک اعتباری تجاری ایران کاهش یافت؛ سرنوشت تحولات طلا و دلار

بررسی تحولات اقتصاد ایران در تابستان امسال حاکی است که وضعیت ریسک اعتباری تجاری ایران در سال جاری از نمره ۷ به ۶ کاهش یافت و این امر بیانگر ...


چگونه بفهمیم اکانت شبکه اجتماعی ما هک شده است

اخیرا شبکه‌های اجتماعی یکی از نزدیک‌ترین دوستان افراد جامعه محسوب می‌شود به طوری که هر فرد خواه بزرگسال یا نوجوان یا حتی کودک، از یک یا چند ...


چگونه بفهمیم اکانت شبکه اجتماعی ما هک شده است

اخیرا شبکه‌های اجتماعی یکی از نزدیک‌ترین دوستان افراد جامعه محسوب می‌شود به طوری که هر فرد خواه بزرگسال یا نوجوان یا حتی کودک، از یک یا چند شبکه اجتماعی استفاده می‌کنند. در این شبکه‌ها، خصوصی‌ترین اطلاعات افراد وجود دارد که این اطلاعات شامل اطلاعات هویتی، عکس‌ و فیلم شخصی، پیام‌های خصوصی، اطلاعات دوستان و‌... می‌باشد. حال تصور کنید در صورتی که این اکانت‌ها هک شود چه اتفاقی می‌افتد؟


چرا پسران امروزه خیلی زنانه شده‌اند؟

عضو هیات علمی گروه جامعه‌شناسی دانشگاه تهران گفت: یکی از علل اینکه پسران ما امروزه خیلی زنانه شده‌اند، به دلیل این است که پدر به خاطر فعالیت ...


توصیه های موثر برای بهبود روابط زناشویی!

اگر روابط زناشویی تان دچار مشکل شده است و حس میکنید امور از دستتان خارج شده اند و دیگر همسرتان با شما هماهنگ نیست و رفتارهای وی با شما تغییر ...


تهدید تروریستی یک دانشگاه را در سوئد تعطیل کرد

تهدید تروریستی یک دانشگاه را در سوئد تعطیل کرد

جهان | دوشنبه ۰۵ بهمن ۹۴ ساعت ۱۱:۱۳ | نسخه چاپي

مسئولان دانشگاه اوربون سوئد پیام تهدیدی دریافت کردند که در آن در مورد قتل عام دانشجویان هشدار داده شده است.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری فرانسه، دانشگاه اوربو در مرکز کشور سوئد روز دوشنبه به خاطر تهدید یک فرد ناشناس تعطیل اعلام شد. مسئولان دانشگاه از طریق نرم افزار مخصوص دریافت نظرات پیام مشکوکی دریافت کرده بودند که در آن به قتل عام دانشجویان تهدید شده بودند.
مسئولان دانشگاه اعلام کرده اند که به خاطر امنیت دانشجویان ۲۵ ژانویه دانشگاه تعطیل خواهد بود. نرم افزار «جودل» ساخت کشور آلمان برنامه کاربردی مخصوص دانشگاه برای ارتباط تلفنی دانشجویان است که تهدید ناشناس از طریق این نرم افزار صورت گرفته است.
به گزارش خبرگزاری رسمی سوئد TT، در پیام تهدیدآمیز خطاب به دانشجویان گفته شده است که روز دوشنبه به کلاس های درس نروند و گرنه قتل عام خواهند شد. در حال حاضر پلیس در محل دانشگاه حضور یافته است و موضوع را بررسی می کند.
دانشگاه اوربون سوئد حدود ۱۷هزار دانشجو و ۱۲هزار کارمند دارد. ۱۲ اکتبر سال گذشته پیام تهدید مشابهی نیز به دانشگاه لوند در جنوب سوئد ارسال شده بود.
پلیس سوئد می گوید پیام ارسال شده به این دو دانشگاه مشابه پیامی بوده است که قبل از حادثه تیراندازی دانشگاه آمریکایی منتشر شده بود.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها: