افزایش کشت، تولید و قاچاق مواد مخدر در دنیا

در شرایط حاضر عوامل اصلی بروز این مسئله یعنی کشت و تولید و قاچاق مواد نیز در حال افزایش و گسترش NPSنیز نگران کننده است.


5 شیطنت خانه‌ تکانی که نمی‌دانید!

آهسته می‌آید. درست مثل نسیم‌هایش که آرام‌آرام تن خشک درخت‌ها را نوازش می‌کنند تا دوباره زنده شوند. بهار آهسته می‌آید، درست مثل غنچه‌هایی ...


تلویزیون هایی که علائق بینندگان را درک می کنند

خط تولید جدیدی از تلویزیونهای هوشمند راه اندازی شده که از هوش مصنوعی فوق العاده ای برخوردارند.


اولین خودروی جاده ای فراری (+عکس)

در آن زمان این خودروی اسپورت 125S به یک موتور V12 با خروجی 118 اسب‌بخار مجهز شد. می‌توانید این قدرت و موتور را با آخرین تولیدی کارخانه فراری یعنی ...


روحانی: کینه را کنار بگذاریم، به‌فکر مسائل جناحی نباشیم

رئیس جمهور با اعلام اینکه سال 95 سال بسیاری از گشایش‌ها بود، اظهار امیدواری کرد که در سال 96 این گشایش‌ها ادامه پیدا کند.


تهدید تروریستی یک دانشگاه را در سوئد تعطیل کرد

تهدید تروریستی یک دانشگاه را در سوئد تعطیل کرد

جهان | دوشنبه ۰۵ بهمن ۹۴ ساعت ۱۱:۱۳ | نسخه چاپي

مسئولان دانشگاه اوربون سوئد پیام تهدیدی دریافت کردند که در آن در مورد قتل عام دانشجویان هشدار داده شده است.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری فرانسه، دانشگاه اوربو در مرکز کشور سوئد روز دوشنبه به خاطر تهدید یک فرد ناشناس تعطیل اعلام شد. مسئولان دانشگاه از طریق نرم افزار مخصوص دریافت نظرات پیام مشکوکی دریافت کرده بودند که در آن به قتل عام دانشجویان تهدید شده بودند.
مسئولان دانشگاه اعلام کرده اند که به خاطر امنیت دانشجویان ۲۵ ژانویه دانشگاه تعطیل خواهد بود. نرم افزار «جودل» ساخت کشور آلمان برنامه کاربردی مخصوص دانشگاه برای ارتباط تلفنی دانشجویان است که تهدید ناشناس از طریق این نرم افزار صورت گرفته است.
به گزارش خبرگزاری رسمی سوئد TT، در پیام تهدیدآمیز خطاب به دانشجویان گفته شده است که روز دوشنبه به کلاس های درس نروند و گرنه قتل عام خواهند شد. در حال حاضر پلیس در محل دانشگاه حضور یافته است و موضوع را بررسی می کند.
دانشگاه اوربون سوئد حدود ۱۷هزار دانشجو و ۱۲هزار کارمند دارد. ۱۲ اکتبر سال گذشته پیام تهدید مشابهی نیز به دانشگاه لوند در جنوب سوئد ارسال شده بود.
پلیس سوئد می گوید پیام ارسال شده به این دو دانشگاه مشابه پیامی بوده است که قبل از حادثه تیراندازی دانشگاه آمریکایی منتشر شده بود.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها:

دیدگاه شما چیست؟