همه نبردهای ۲۵ سال اخیر استقلال مقابل عربستانی‌ها

شامگاه فردا استقلال مقابل التعاون عربستان صف‌آرایی خواهد کرد.


خروسک؛ آزاردهنده اما موقت

مجرای تنفسی در کودکان باریک است، به‌همین سبب هنگام التهاب مخاطی و تنگی در این ناحیه، فرد دچار علائم تنفسی می‌شود. کروپ یا خروسک در اثر ...


ماجرای ۱۳میلیون یورویی که دو ستاره ایرانی از دست دادند

در گذشته تیم‌های اروپایی ستاره‌های تیم ملی را به خدمت می‌گرفتند و از این ترانسفرها پول کلانی نصیب باشگاه‌های ایرانی می‌شد.


آتش‌سوزی جنگل‌های ارس

تصاویر در نزدیکی تفرجگاهی نیمه کار و بلا استفاده آتش سوزی گرفته شده است.


سارق مسلح صرافی خیابان فردوسی: قرار بود ۲۶ اسفند با نامزدم کنار سفره عقد بنشینم/ دانشجو هستم

سارقانی که در جریان سرقت مسلحانه به یکی از صرافی‌های خیابان فردوسی تهران دستبرد زده بودند دیروز به بازسازی صحنه سرقت پرداختند.  ایران ...


تهدید تروریستی یک دانشگاه را در سوئد تعطیل کرد

تهدید تروریستی یک دانشگاه را در سوئد تعطیل کرد

جهان | دوشنبه ۰۵ بهمن ۹۴ ساعت ۱۱:۱۳ | نسخه چاپي

مسئولان دانشگاه اوربون سوئد پیام تهدیدی دریافت کردند که در آن در مورد قتل عام دانشجویان هشدار داده شده است.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری فرانسه، دانشگاه اوربو در مرکز کشور سوئد روز دوشنبه به خاطر تهدید یک فرد ناشناس تعطیل اعلام شد. مسئولان دانشگاه از طریق نرم افزار مخصوص دریافت نظرات پیام مشکوکی دریافت کرده بودند که در آن به قتل عام دانشجویان تهدید شده بودند.
مسئولان دانشگاه اعلام کرده اند که به خاطر امنیت دانشجویان ۲۵ ژانویه دانشگاه تعطیل خواهد بود. نرم افزار «جودل» ساخت کشور آلمان برنامه کاربردی مخصوص دانشگاه برای ارتباط تلفنی دانشجویان است که تهدید ناشناس از طریق این نرم افزار صورت گرفته است.
به گزارش خبرگزاری رسمی سوئد TT، در پیام تهدیدآمیز خطاب به دانشجویان گفته شده است که روز دوشنبه به کلاس های درس نروند و گرنه قتل عام خواهند شد. در حال حاضر پلیس در محل دانشگاه حضور یافته است و موضوع را بررسی می کند.
دانشگاه اوربون سوئد حدود ۱۷هزار دانشجو و ۱۲هزار کارمند دارد. ۱۲ اکتبر سال گذشته پیام تهدید مشابهی نیز به دانشگاه لوند در جنوب سوئد ارسال شده بود.
پلیس سوئد می گوید پیام ارسال شده به این دو دانشگاه مشابه پیامی بوده است که قبل از حادثه تیراندازی دانشگاه آمریکایی منتشر شده بود.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها:

دیدگاه شما چیست؟