تشریح مصوبات اکران و قیمت بلیت‌ سینماها/ طرح شناور را تست می‌کنیم

رییس شورای صنفی نمایش درباره آرایش اکران نوروز ۹۶، زمان ماندن آثار روی پرده، سقف و کف قیمت بلیت‌های سینما و طرح قیمت شناور بلیت‌ها توضیح داد.


تامین اجتماعی ۴۰۰۰ میلیارد تومان پول درمان مردم را بدهد

رئیس مرکز بودجه و پایش عملکرد وزارت بهداشت گفت: وزارت بهداشت تنها خواستار دریافت چهار هزار میلیارد تومان طلبی از سازمان تامین اجتماعی است ...


عکس/ سه خودرو با هویت مخفی در فرودگاه امام(ره) !

ورود سه خودروی آلمانی جدید با هویت مخفی شده به کشور از طریق فرودگاه امام خمینی (ره)


سرقت مسلحانه از بانکی در همدان تنها برای ۶ میلیون تومان

سرقت مسلحانه از بانکی در همدان تنها برای ۶ میلیون تومان

حوادث | چهارشنبه ۳۰ دي ۹۴ ساعت ۱۶:۳۸ | نسخه چاپي

فرمانده انتظامی همدان از دستگیری سارقان مسلح بانک شهرک فرهنگیان همدان بعد از یک ساعت در این استان خبر داد و گفت: ۶۲ میلیون ریال پول از سارقان کشف شد.
به گزارش خبرگزاری مهر، فرمانده انتظامی استان همدان ظهر چهارشنبه در پی وقوع یک فقره سرقت مسلحانه از یک بانک در منطقه شهرک فرهنگیان همدان که صبح امروز اتفاق افتاد و موفقیت پلیس برای دستگیری سارقان مسلح، در جمع خبرنگاران حاضر شد و به بیان چگونگی وقوع این رخداد پرداخت.
سردار حاجی محمد مهدیان نسب با بیان اینکه بعد از دریافت خبر سرقت مسلحانه از یک بانک، پلیس امداد و تکاوری همدان موضوع را به سرعت در دستور کار خود قرار داد، گفت: دو نفر سارق در این رابطه دستگیر شدند که هر دو برادر هستند.
وی گفت: براساس نقشه، این دو سارق با یک دستگاه موتورسیکلت به محدوده بانک مهر ایران شهرک فرهنگیان همدان نزدیک شده و بعد از سرقت پول با یک خودروی مدل رنو که از قبل در محل دیگری قرار داده بودند، اقدام به فرار کردند.
فرمانده انتظامی استان همدان با بیان اینکه سارقان در محور خروجی همدان به سمت ملایر دستگیر شدند، گفت: از این دو سارق دو قبضه سلاح، مهمات و تجهیزات سرقت مثل ماسک و دستکش کشف شد.
وی از کشف ۶۲ میلیون ریال پول از سارقان خبر داد و افزود: در تحقیقات مشخص شد که همین مقدار پول از بانک به سرقت رفته بود.
مهدیان‌نسب با بیان اینکه پرونده سارقان برای مقامات قضایی استان ارسال خواهد شد، گفت: این سرقت، سومین مورد سرقت مسلحانه استان در سال جاری است.
فرمانده انتظامی استان همدان با بیان اینکه عامل یا عاملان یکی از سرقت‌ها هنوز کشف نشده است، گفت: پلیس درصدد دستگیری سارقان این عملیات مسلحانه است.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها:

دیدگاه شما چیست؟