چرا پسران امروزه خیلی زنانه شده‌اند؟

عضو هیات علمی گروه جامعه‌شناسی دانشگاه تهران گفت: یکی از علل اینکه پسران ما امروزه خیلی زنانه شده‌اند، به دلیل این است که پدر به خاطر فعالیت ...


گزیده اخبار مهم انتخابات در هفته گذشته

دیدار مهم سران اصولگرا؛ تکرار حمایت اصلاح‌طلبان از روحانی

اخبار انتخابات در هفته گذشته با یک ابلاغیه مهم آغاز شد که در آن، مقام معظم رهبری متن سیاست‌های کلی انتخابات را به روسای قوای سه‌گانه و رئیس ...


ریزه کاری های دکوراسیون اتاق کودک

طراحی داخلی فعالیت عجیب و دشواری به حساب نمی آید؛ ولی طراحی بعضی محیط ها، مخصوصا دکوراسیون اتاق کودک، ریزه کاری ها و جزئیاتی دارد که برای آن ...


چرا پسران امروزه خیلی زنانه شده‌اند؟

عضو هیات علمی گروه جامعه‌شناسی دانشگاه تهران گفت: یکی از علل اینکه پسران ما امروزه خیلی زنانه شده‌اند، به دلیل این است که پدر به خاطر فعالیت ...


هوای استان‌های شمالی سرد و بارانی می‌شود

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع هواشناسی از تداوم زبانه پر فشار و هوای نسبتا سرد در نوار شمالی کشور طی ۳ روز آینده خبر داد.


مهاجرانی: مقابل ژاپن حق اشتباه نداریم

ورزش | چهارشنبه ۳۰ دي ۹۴ ساعت ۱۵:۲۶ | نسخه چاپي

سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال گفت: بازی با ژاپن دیدار مرگ و زندگی است که باید بدون عقب نشینی در آن حاضر شویم.
به گزارش کاپ، حشمت مهاجرانی درباره دیدار تیم فوتبال امید در مرحله یک چهارم نهایی مقدماتی المپیک ۲۰۱۶ ریو برابر ژاپن اظهار داشت: این بازی هم برای کادر فنی و هم برای بازیکنان مسابقه ای سرنوشت ساز است. بازی مرگ و زندگی است که پس از آن یا به بالای جدول می رویم یا تیم باید به ایران برگردد. حالا دیگر تمام راه های پشت سر تیم امید بسته است و هرچه دارد باید در این بازی رو کند.
وی افزود: بازی مقابل ژاپن جای اشتباه و یا تصمیمات این چنینی نیست. اینکه بازیکن خوب مان را روی نیمکت بنشانیم و دقیقه ۶۰ او را به میدان بفرستیم جایز نیست. باید با بهترین مهره ها تیم را به میدان فرستاد تا عظمت و بزرگی کشورمان به چشم بیاید. تیم امید باید در بازی با ژاپن عقب نشینی نکند. چون انسان زاییده افکارش است. اگر بزرگ فکر کند و اگر کوچک فکر کند کوچک عمل خواهد کرد.
سرمربی اسبق تیم ملی ادامه داد: تیم امید ما از نظر تکنیک، تاکتیک و فیزیک چیزی از ژاپن کم ندارد و فقط باید از فرصت ها استفاده کرد. ما این شانس را داریم که پس از چندین سال صبر و دوری از المپیک فوتبال مان را بار دیگر در بزرگترین رویداد ورزشی پیش چشم جهان نمایش دهیم. پس نباید این فرصت بیهوده از دست برود.
وی دراین باره که نقطه قوت تیم ژاپن را در چه منطقه ای از این تیم می داند توضیح داد: این به نظر کادر فنی بستگی دارد. آنها ژاپن را با دقت آنالیز کردند و قطعا بهترین تصمیم را خواهند گرفت.
مهاجرانی تاکید کرد: ما مقابل قطر روی سرعت جناح چپ و راست حریف ضربه خوردیم چون در برگشت ها ضعیف عمل کردیم. فیزیک بازیکنان به مربی می گوید که چه سیستمی اتخاذ کند. ما آن روز فهمیدیم که سیستم ۱-۴-۱-۴ به درد کار ما نمی خورد. حتی به رغم حضور مدافعان بلندقامت ما روی ضربات ارسالی هم ضربه پذیر بودیم. حتما باید برای دفاعی بهتر خطوط حمله و هافبک هم با نفرات پشت سرشان همکاری لازم را داشته باشند. در این صورت می توانیم ژاپن را شکست دهیم.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها: