بالن آرزو خانه ای را در رشت سوزاند

مدیرعامل آتش‌نشانی رشت گفت: علت آتش‌سوزی دو باب منزل مسکونی سقوط بالن‌های آرزو و پرتاب شی مشتعله بر روی سقف و بالکن منازل مسکونی بوده است.


تعطیلات نوروزی بارانی خواهد بود/

رئیس سازمان هواشناسی گفت: تا نیمه فروردین بارندگی از حد نرمال بیشتر است اما در ادامه سال زراعی شاهد کم بارشی و خشکسالی خواهیم بود.


از «افشین یداللهی» چه خاطرات خوشی داریم؟

خبر تلخ درگذشت «افشین یداللهی» در واپسین روزهای سال به یکباره همه را شوکه کرد تا به تلخی های این سال سخت اضافه کند. شاعری که با ترانه هایش خاطرات خوشی داشتیم. این ترانه ها را مرور کنیم.


5 شیطنت خانه‌ تکانی که نمی‌دانید!

آهسته می‌آید. درست مثل نسیم‌هایش که آرام‌آرام تن خشک درخت‌ها را نوازش می‌کنند تا دوباره زنده شوند. بهار آهسته می‌آید، درست مثل غنچه‌هایی که با ناز، چشم باز می‌کنند تا به زندگی لبخند بزنند و بهار آهسته می‌آید....به خانه ما. برای آمدنش باید مهیا شویم.نکونام بدون اجازه ما با العربی مذاکره کرد؛ شرط جدایی جواد

نکونام بدون اجازه ما با العربی مذاکره کرد؛ شرط جدایی جواد

ورزش | سه شنبه ۲۹ دي ۹۴ ساعت ۱۷:۲ | نسخه چاپي

مدیرعامل باشگاه سایپا می‌گوید جواد نکونام بدون اجازه و اطلاع این باشگاه به قطر رفته و با باشگاه العربی مذاکره کرده است.
به گزارش خبرگزاری مهر، بیت الله رضایی در نشست خبری امروز سه شنبه خود در جمع خبرنگاران درباره جدایی جواد نکونام و حضور این بازیکن در تیم العربی قطر، اظهار کرد: نکونام از ما چهار روز مرخصی گرفت که برود و برگردد. ما از اینکه او می‌خواهد به العربی برود اطلاع نداشتیم.
وی افزود: اگر نکونام بخواهد به العربی برود، باید آنرا به باشگاه سایپا بگوید و من آنرا در هیات مدیره مطرح کنم. در صورتی که حضور وی در العربی برای ما منفعت داشته باشد، با جدایی‌اش موافقت خواهیم کرد!

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها:

دیدگاه شما چیست؟