جدیدترین روش در اسپرت‌کردن ماشین+تصاویر

به تازگی روکشهایی با طرح (زنگ زدگی فلز) تولید شده که به سادگی روی بدنه خودرو چسبانده می‌شود. این روکشها به شدت مورد پسند جوانان قرار گرفته است.
توصیه های موثر برای بهبود روابط زناشویی!

اگر روابط زناشویی تان دچار مشکل شده است و حس میکنید امور از دستتان خارج شده اند و دیگر همسرتان با شما هماهنگ نیست و رفتارهای وی با شما تغییر پیدا کرده است توصیه های موثری برایتان داریم مراقب صحبت کردن خود باشید سعی کنید حساب شده جلو بروید عزت نفس خود را از دست ندهید با روش های موثر و به صورت غیر مستقیم به همسرتان بفهمانید که به شما احترام بگذارد.بزرگترین آلبوم تصویری ایران رونمایی می‌شود

بزرگترین آلبوم تصویری ایران رونمایی می‌شود

| سه شنبه ۲۹ دي ۹۴ ساعت ۱۷:۰ | نسخه چاپي

رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی اعلام کرد: بزرگترین آلبوم تصویری ایران شامل نزدیک به نیم میلیون عکس به زودی در کتابخانه ملی رونمایی می‌شود.
به گزارش روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران، سیدرضا صالحی امیری در نشست خبری که در مرکز اسناد و کتابخانه ملی گیلان برگزار شد، با اعلام خبر فوق گفت: این مجموعه غنی که شامل بیش از چهار صد و بیست هزار فریم عکس حرفه‌ای، چند ده هزار قطعه فیلم و اسلایدهای ارزشمند است در طول چهار دهه گذشته گردآوری شده و به کتابخانه ملی اهدا شده است.
رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی با اشاره به ثبت این مجموعه در فهرست حافظه ملی ایران افزود: مجموعه تصویری ایران شامل تصاویری ارزشمند از بناهای تاریخی، جاذبه‌های طبیعی، آداب، رسوم و آیین‌ها، حرفه‌ها و مناسک ایرانیان است که به زودی زمینه دسترسی کلیه علاقه مندان و پژوهشگران به آن را فراهم خواهیم کرد.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها: