اتحاد نیروی هوایی آمریکا با موجودات فرازمینی؟!

استیو بارون شکارچی معروف یوفوها(UFO) ویدئویی منتشر کرده که در آن ادعا می‌شود یوفوها در محدوده پایگاه نیروی هوایی نلیز مشاهده شده‌اند.


کاهش ساعت کار بانوان شاغل کلید خورد؛ جزئیات مصوبه ابلاغی دولت

بخشنامه قانون کاهش ساعات کار هفتگی بانوان شاغل به دستگاههای اجرایی ابلاغ شد؛بر این اساس زمان کار بانوان مشمول این مصوبه از ۴۴ ساعت در هفته ...


همه چیزهایی که باید درباره تویوتا کرولا ۲۰۱۷ بدانید+نصاویر

گاهی اوقات شما فقط غذایی ساده و مورد اعتماد می‌خواهید که شاید بهترین نباشد. تویوتا کرولا نیز بهترین خودروی کامپکت جهان نیست اما محبوبیت فوق‌العاده‌ی ...


زیباترین آبشار در ایسلند

یکی از زیباترین آبشارهای دنیا، اسوارتیفوس (Svartifoss)، در پارک ملی اسکافتافل در جنوب شرقی ایسلند قرار دارد که به آبشار سیاه معروف است.


بررسی همه راه های صعود تیم امید

ورزش | يكشنبه ۲۷ دي ۹۴ ساعت ۱۱:۰ | نسخه چاپي

با اینکه شکست برابر قطر شیرینی پیروزی اولیه برابر سوری‌ها را قدری زایل کرد، اما تیم امید فوتبال هنوز تمامی شرایط و امکانات لازم را برای صعود از گروه اول پیکارهای انتخابی المپیک ۲۰۱۶ دارد.
به گزارش کاپ، در حال حاضر قطر با ۶ امتیاز صدرنشین این گروه است و ایران و سوریه هر دو ۳ امتیازی و به لطف تفاضل گل دوم و سومند و چین با دو شکست در قعر جدول نشسته است.
از آنجا که از هر یک از گروه‌های چهارگانه چهار تیمی، دو تیم بالا می‌روند امیدهای ایران هنوز این شانس را دارند که با غلبه بر چین در روز آخر بالا بروند، اما چون هنوز امکان صعود حتی برای «چین صفر امتیازی» وجود دارد، بهتر است حالات مختلف این امر را فهرست‌وار بیاوریم. در دور آخر بازی‌های گروه اول، ایران با چین و قطر با سوریه مسابقه می‌دهند و این حالت‌ها متصور است.
پیروز شدن قطر و ایران:
در این حالت هر دوی این تیم‌ها بالا می‌روند و سوریه و چین حذف می‌شوند.
مساوی کردن قطر و ایران:
در این حالت قطر با ۷ امتیاز سرگروه می‌شود و ایران و سوریه ۴ امتیازی می‌شوند و ایران به دلیل پیروزی در دیدار رودررو همراه با قطری‌ها بالا خواهد رفت.
پیروز نشدن قطر و برنده شدن ایران:
سوریه در صورت غلبه بر قطر ۶ امتیازی می‌شود و ایران هم با پیروزی برابر چین مجموع امتیازاتش را به عدد ۶ می‌رساند و سه تیم ۶ امتیازی خواهیم داشت. در این صورت ابتدا تفاضل گل و سپس تعداد گل‌های زده، دو تیم صعود‌کننده را مشخص خواهد کرد.
پیروز شدن قطر و پیروز نشدن ایران:
قطر با بردن سوریه ۹ امتیازی و سرگروه می‌شود و ایران با تساوی برابر چین با ۴ امتیاز بالا خواهد رفت.
پیروز شدن سوریه و ایران:
سوریه با پیروزی برابر قطر و ایران با بردن چین ۶ امتیازی می‌شوند و اینجا هم ابتدا تفاضل گل و سپس گل‌های زده تیم اول گروه را مشخص می‌کند.
پیروز شدن سوریه و برنده نشدن ایران:
سوریه با پیروزی مقابل قطر ۶ امتیازی می‌شود و در این حالت اگر ایران موفق به غلبه بر چین نشود، سوریه به عنوان تیم اول و قطر به عنوان تیم دوم بالا می‌روند.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها: