شهباززاده به نفت تهران پیوست

مهاجم پیشین تیم فوتبال آلانیا اسپور ترکیه به نفت تهران پیوست.


رهبر معظم انقلاب: همه موظفند در خدمت آرمان فلسطین قرار بگیرند

اتحاد برای فلسطین

رهبر معظم انقلاب اسلامی در ششمین کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین بیان کردند:اشغال ظالمانه فلسطین از صفحات ناپاک تاریخ است که همچون دیگر صفحات آلوده، با اذن خدای متعال و یاری او بسته خواهد شد.


خروسک؛ آزاردهنده اما موقت

مجرای تنفسی در کودکان باریک است، به‌همین سبب هنگام التهاب مخاطی و تنگی در این ناحیه، فرد دچار علائم تنفسی می‌شود. کروپ یا خروسک در اثر ...


عمارت جدید اوباما پس از پایان دوران ریاست جمهوری+تصاویر

باراک اوباما، تا چند ماه دیگر کاخ سفید را به دونالد ترامپ، رئیس‌ جمهور منتخب تحویل خواهد داد و به عمارت جدید مجللی نقل ‌مکان خواهد کرد.


عمارت جدید اوباما پس از پایان دوران ریاست جمهوری+تصاویر

باراک اوباما، تا چند ماه دیگر کاخ سفید را به دونالد ترامپ، رئیس‌ جمهور منتخب تحویل خواهد داد و به عمارت جدید مجللی نقل ‌مکان خواهد کرد.


بررسی همه راه های صعود تیم امید

ورزش | يكشنبه ۲۷ دي ۹۴ ساعت ۱۱:۰ | نسخه چاپي

با اینکه شکست برابر قطر شیرینی پیروزی اولیه برابر سوری‌ها را قدری زایل کرد، اما تیم امید فوتبال هنوز تمامی شرایط و امکانات لازم را برای صعود از گروه اول پیکارهای انتخابی المپیک ۲۰۱۶ دارد.
به گزارش کاپ، در حال حاضر قطر با ۶ امتیاز صدرنشین این گروه است و ایران و سوریه هر دو ۳ امتیازی و به لطف تفاضل گل دوم و سومند و چین با دو شکست در قعر جدول نشسته است.
از آنجا که از هر یک از گروه‌های چهارگانه چهار تیمی، دو تیم بالا می‌روند امیدهای ایران هنوز این شانس را دارند که با غلبه بر چین در روز آخر بالا بروند، اما چون هنوز امکان صعود حتی برای «چین صفر امتیازی» وجود دارد، بهتر است حالات مختلف این امر را فهرست‌وار بیاوریم. در دور آخر بازی‌های گروه اول، ایران با چین و قطر با سوریه مسابقه می‌دهند و این حالت‌ها متصور است.
پیروز شدن قطر و ایران:
در این حالت هر دوی این تیم‌ها بالا می‌روند و سوریه و چین حذف می‌شوند.
مساوی کردن قطر و ایران:
در این حالت قطر با ۷ امتیاز سرگروه می‌شود و ایران و سوریه ۴ امتیازی می‌شوند و ایران به دلیل پیروزی در دیدار رودررو همراه با قطری‌ها بالا خواهد رفت.
پیروز نشدن قطر و برنده شدن ایران:
سوریه در صورت غلبه بر قطر ۶ امتیازی می‌شود و ایران هم با پیروزی برابر چین مجموع امتیازاتش را به عدد ۶ می‌رساند و سه تیم ۶ امتیازی خواهیم داشت. در این صورت ابتدا تفاضل گل و سپس تعداد گل‌های زده، دو تیم صعود‌کننده را مشخص خواهد کرد.
پیروز شدن قطر و پیروز نشدن ایران:
قطر با بردن سوریه ۹ امتیازی و سرگروه می‌شود و ایران با تساوی برابر چین با ۴ امتیاز بالا خواهد رفت.
پیروز شدن سوریه و ایران:
سوریه با پیروزی برابر قطر و ایران با بردن چین ۶ امتیازی می‌شوند و اینجا هم ابتدا تفاضل گل و سپس گل‌های زده تیم اول گروه را مشخص می‌کند.
پیروز شدن سوریه و برنده نشدن ایران:
سوریه با پیروزی مقابل قطر ۶ امتیازی می‌شود و در این حالت اگر ایران موفق به غلبه بر چین نشود، سوریه به عنوان تیم اول و قطر به عنوان تیم دوم بالا می‌روند.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها:

دیدگاه شما چیست؟