واکنش خشن رئیس فوتبال / خبرنگار: چرا کی‌روش ایران نیست؟ تاج: به تو چه!

مهدی تاج از این گفت که اسامی خوبی به تیم‌ملی دعوت شده‌اند.


افزایش کشت، تولید و قاچاق مواد مخدر در دنیا

در شرایط حاضر عوامل اصلی بروز این مسئله یعنی کشت و تولید و قاچاق مواد نیز در حال افزایش و گسترش NPSنیز نگران کننده است.


واکنش خشن رئیس فوتبال / خبرنگار: چرا کی‌روش ایران نیست؟ تاج: به تو چه!

مهدی تاج از این گفت که اسامی خوبی به تیم‌ملی دعوت شده‌اند.


جزییات تصادف مرگبار افشین یداللهی / سورنتو افشین با تریلی تصادف کرد

علت اولیه این حادثه توقف ناگهانی سورنتو در سطح آزادراه و عدم توجه به جلو از سوی کشنده ایویکو بوده است.


تعطیلات نوروزی بارانی خواهد بود/

رئیس سازمان هواشناسی گفت: تا نیمه فروردین بارندگی از حد نرمال بیشتر است اما در ادامه سال زراعی شاهد کم بارشی و خشکسالی خواهیم بود.


رضا یزدانی علت هل دادن حریفش را گفت

ورزش | جمعه ۲۵ دي ۹۴ ساعت ۱۳:۲۳ | نسخه چاپي

دارنده دو مدال طلای کشتی آزاد جهان گفت: هل دادن حریفم به سمت میز داوران در دیدار فینال جام تختی به عمد نبود و این اتفاق باعث شد تمرکزم به هم بریزد.
به گزارش ایسنا، رضا یزدانی درباره کسب عنوان قهرمانی در رقابت های جام جهان پهلوان تختی اظهار کرد:متاسفانه در کشتی فینال خوب کشتی نگرفتم چرا که تمرکز کافی نداشتم و خوب کشتی نگرفتم.حادثه ای که در ابتدای کشتی بوجود آمد و باعث برخورد شدید حریفم با میز داوران شد موجب شد آنطور که میخواستم نتوانم کشتی بگیرم و در ادامه تمرکز کافی نداشتم اما با این وجود توانستم پیروز از تشک خارج شوم اما از نحوه کشتی گرفتنم راضی نیستم.
دارنده دو مدال طلای جهان افزود: از سوی دیگر به علت سرماخوردگی شدیدی که در اردوی تیم ملی با آن مواجه شدم از نظر نفس کم آوردم و به سختی بر روی تشک مبارزه کردم.انشالله با بهبودی کامل به تمریناتم در اردوی تیم ملی با قدرت ادامه خواهم داد تا در مسابقات بعدی با قدرت حاضر شوم.
وی در پاسخ به این سوال که آیا هول دادن حریفش به سمت میز داوران که باعث برخورد شدید محمدی با میز داوران شد از روی عمد بوده یا خیر گفت:نه آن اتفاق در جریان کشتی افتاد و به عمد نبود.من لحظه ای که یک پای حریف را در اختیار داشتم فکر نمی کردم پای دیگر او به بیرون از تشک رفته است به همین دلیل می خواستم او را با فشار به سمت بیرون تشکببرم که او به میز داوران برخورد کرد و باعث واژگونی میز داوران و برخورد با آن ها شد.همانطور که گفتم این اتفاق باعث شد تمرکزم را از دست بدهم و اثر منفی بر روی کشتی من داشت.
یزدانی خاطرنشان کرد: بعد از این همه سال کشتی گرفتن در میادین داخلی و بین المللی تا به حال به دنبال چنین حرکاتی نبوده ام که بخواهم به عمد به حریفم آسیب برسانم.این اتفاق در جریان کشتی بود و من لحظه ای که او را هل دادم تشک کشتی را ندیدم وفکر می کردم اودر وسط تشک است.من حداقل می توانستم با خاک کردن او و سپس اجرای فن دو و حتی ۴ امتیاز بگیرم اما با اینکار حداقل امتیاز را گرفتم.
آزادکار وزن ۹۷ کیلوگرم ایران در پاسخ به این سوال که آیا پس از کشتی فینال با محمدی درباره اتفاق رخ داده صحبت کرده یا خیر گفت: نه.صحبتی با او نکردم.بالاخره کشتی ورزشی است که در آن از این نوع برخوردها زیاد اتفاق میفتد و مشکل خاصی نبود که بخواهم درباره اش با او صحبت کنم.
وی درباره برنامه برنامه های آینده خود برای موفقیت در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی و حضور در المپیک نیز اظهار کرد: انشالله تمریناتم در اردوی تیم ملی را با انگیزه و تلاش هر چه بیشتر از سر می گیرم و امیدوارم با حضور در المپیک ریو با کسب مدال طلا،ناکامی هایم در المیپک ۲۰۰۸ پکن و ۲۰۱۲ لندن را جبران کنم.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها: رضا یزدانی ،

دیدگاه شما چیست؟