بررسی باورهای ایرانیان درباره «آتش» و «جشن های آتش»

در پایان هر سال و در فصل زمستان، دو جشن بزرگ با آتش افروزی و به صورت گروهی میان ایرانیان برگزار می شود. یکی جشن سده در بهمن ماه است و دیگری چهارشنبه ...


بالن آرزو خانه ای را در رشت سوزاند

مدیرعامل آتش‌نشانی رشت گفت: علت آتش‌سوزی دو باب منزل مسکونی سقوط بالن‌های آرزو و پرتاب شی مشتعله بر روی سقف و بالکن منازل مسکونی بوده است.


زمان‌بندی برگزاری انتخابات شوراها مشخص شد (+جدول)

زمان بندی برگزاری انتخابات شوراها از زمان آغاز ثبت‌نام و تا پایان زمان رأی گیری و شمارش آرا مشخص و به هیأت‌های اجرایی ابلاغ شد.


از «افشین یداللهی» چه خاطرات خوشی داریم؟

خبر تلخ درگذشت «افشین یداللهی» در واپسین روزهای سال به یکباره همه را شوکه کرد تا به تلخی های این سال سخت اضافه کند. شاعری که با ترانه هایش خاطرات خوشی داشتیم. این ترانه ها را مرور کنیم.نایب قهرمان جهان از جام تختی انصراف داد

نایب قهرمان جهان از جام تختی انصراف داد

ورزش | چهارشنبه ۲۳ دي ۹۴ ساعت ۱۳:۴۴ | نسخه چاپي

آزادکار عنوان‌دار کشورمان که درخواست حضور در وزن ٦١کیلوگرم در جام تختی را نیز اعلام کرده بود از حضور در این رقابت‌ها انصراف داد.
به گزارش خبرگزاری مهر، مسعود اسماعیل پور در نامه‌ای به شورای فنی اعلام کرد به دلیل مصدومیت از ناحیه کشاله ران پای چپ و درد شدید در تمرینات، توانایی حضور در رقابت‌های بین‌المللی جام تختی را ندارد.
کادر فنی که قبلاً با درخواست اسماعیل پور برای حضور در وزن ٦١کیلوگرم موافقت کرده بود، با توجه به اینکه جام‌تختی طبق مفاد تبصره ذیل بند هفتم از فرایند انتخاب تیم‌های ملی، برای اوزان غیر المپیکی (٦١ و٧٠ کیلوگرم) ، مرحله نهایی انتخابی تیم ملی محسوب می شود، مطابق مفاد بند دهم از بخش د فرآیند مذکور (درخصوص شرایط بررسی مصدومیت‌های احتمالی کشتی‌گیران برگزیده مسابقات انتخابی) ، در نهایت موضوع یادشده پس از طی مراحل اولیه بررسی در شورای فنی تیم، مورد ارزیابی و تصمیم گیری قرار خواهد گرفت.
در حال حاضر پس از تایید و پذیرش اولیه ،جایگاه فنی مسعود اسماعیل پور در وزن ٦١ کیلوگرم از سوی کادر فنی و مدیرتیم های ملی، مدارک پزشکی وی جهت بررسی و اعلام نظر، به کمیته پزشکی فدراسیون کشتی ارجاع شده است.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها:

دیدگاه شما چیست؟