هَمخوابی زن جوان با بهترین دوست شوهرش؛ مرد همسرش را داخل کمد خانه دوست مجردش پیدا کرد+عکس

شوهر جوان وقتی دید زنش برای یک رابطه سیاه به خانه بهترین دوستش رفته است برای غافلگیر کردن آنها وارد خانه دوستش شد اما در خلوتگاه همسر و دوستش ...


سؤال بزرگی که مهران مدیری مسکوت می‌گذارد

مهران مدیری جمعه شب نیز بخش قابل توجهی از برنامه «دورهمی» را به توجیه و توضیح درباره مواضع سیاسی‌اش در زمان انتخابات اختصاص داد.


خواندنی هایی درباره جلیقه های ضد گلوله!

جالب است بدانید که این جلیقه ها به راستی ضد گلوله نبوده و عبارت مقاوم در برابر گلوله به منظور تعریف آن ها مناسب تر خواهد بود.


رکوردشکنی انگلیسی مغرور در جهنم سبز!+ شکست سوپراسپرت الکتریکی توسط مک‌لارن

حدود دو هفته پیش خودرو الکتریکی Nio EP9، رکورد پیست نوربرگ‌رینگ را شکست و خیلی‌ها را شگفت زده کرد. اما این رکوردشکنی مدت زیادی دوام نداشت و حالا ...


خواندنی هایی درباره جلیقه های ضد گلوله!

جالب است بدانید که این جلیقه ها به راستی ضد گلوله نبوده و عبارت مقاوم در برابر گلوله به منظور تعریف آن ها مناسب تر خواهد بود.


تصاویر زیباترین کلبه‌های جهان

تصاویر زیباترین کلبه‌های جهان

عکس | چهارشنبه ۲۳ دي ۹۴ ساعت ۱۳:۴۴ | نسخه چاپي

بسیاری از مردم در به در دنبال یافتن فضایی آرام هستند. جایی دور که بشود در آن رمانی نوشت یا موسیقی ساخت. یک کتاب تازه در ستایش کلبه‌های افرادی که رویایشان را محقق کرده‌اند، نوشته شده است.
به گزارش فرادید به نقل از بی‌بی‌سی انگلیسی، برای اینکه چشم‌اندازی که کلبه‌ای که عکسش پیش از متن قرار گرفته را از نزدیک ببینید، باید به جزیرۀ کولوسوک بروید. جایی در نزدیکی گرینلند و تنها کمی پایین‌تر از مدار قطبی.
این کلبه به زیبایی روی نوک یک صخره بنا شده و یخهای شناور از کنار آن رد می‌شوند. این کلبه حسودی هر دوست‌دار کلبه‌ای را برمی‌انگیزد.
این کتاب پیرامون کلبه‌ها توسط استیون لکارت، خبرنگار، و زاک کلاین، کارآفرین اینترنتی گردآوری شده است.
لکارت می‌گوید که در این کتاب کلبه به عنوان ساده‌ترین شکل معماری که تقریباً همه می‌توانند ساخت آن را یاد بگیرند و بسازندش، مورد ستایش واقع شده است.

زیباترین

برای مثالهای آمریکایی کتاب، لکارت عزم سفر کرد و به دیدار صاحبان این کلبه‌ها رفت تا غبار افسانه را از چهرۀ زندگی کلبه‌ای بزداید.
او در کوهستانهای راکی، کلبۀ درختی زیر را پیدا کرد که در ارتفاع ۱۰ متری واقع شده است؛ جایی در نزدیکی ساندپوینتِ آیداهو.
این کلبه بر روی سیاه‌کاجهای غربی ساخته شده است. درختی تنومند که به کندی رشد می‌کند.

زیباترین

مردی که این کلبۀ درختی را ساخته اتان شلوسلر نام دارد و برای اجتناب از فرو کردن میخ در تنۀ درختان با یک شیوۀ پیچیدۀ استفاده از گیره و بند این کلبه را ساخته است.
کابلهایی که از کلبه درختی آویران هستند، و البته در این عکسها زیاد مشخص نیستند، بخشی از آسانسور دوچرخه‌ای کلبه محسوب می‌شوند. وقتی که پدال می‌زنید، دوچرخه به سمت بالا یا پایین حرکت می‌کند.

زیباترین

کمی که به سمت جنوب آمریکا بروید، در اسکاتس‌دِیل آریزونا، به کلبۀ دِیو فرازی خواهید رسید. او این کلبه را زمانی ساخته که در مدرسۀ معماری فرانک لوید رایت تحصیل می‌کرد.
این پناهگاه، یکی از بسیار سازه‌هایی است که دانشجویان در محوطۀ بزرگ دانشگاه که فرانک لوید رایت در سال ۱۹۳۷ خریده بود، ساخته‌اند.

زیباترین

وقتی که فرازی در سال ۲۰۰۷ مشغول طبیعت‌نوردی در این حوالی بود، به بقایای یک پناهگاه متروک قدیمی برخورد که زمان ساخت آن به دهۀ ۵۰ میلادی برمی‌گشت و یک دودکش بتنی هم داشت.
در عرض چند سال بعد از آن، یعنی تا زمان فارغ التحصیل شدنش در سال ۲۰۱۱، او عناصر طراحی خود را به این خانۀ متروک اضافه کرد که از جمله یک قفسۀ شیشه‌ای، پنل‌های استیل، نئوپان و چوب قرمز بودند.
در سال ۲۰۱۴، فرازی با اضطراب بازگشت تا پس از سه سال دوباره کلبه‌اش ببیند و وقتی که مشاهده کرد که همه چیز تقریباً به همان شکلی که آخرین بار دیده بود باقی مانده، گل از گلش شکفت.

زیباترین

خارج از ایالات متحده، اسکاندیناویایی‌ها و مردمان شمال اروپا نیز علاقۀ بسیاری به کلبه‌ها دارند.
این کتاب مملو از عکسهای سازه‌های چشم‌نوازی است که در چشم‌اندازهای شمالی و آلپی بنا شده‌اند.

زیباترین

عکس بالا یک خانۀ تابستانی سنگی ۲۰۰ ساله را نشان می‌دهد که در لینسیو در بخش سوییسی آلپ واقع شده است. این خانه در سال ۲۰۱۱ بازسازی شده است.

زیباترین

خطوط مورب کلبۀ بعدی به چشم‌انداز تپه‌های ساکسونی در شرق آلمان اشاره می‌کنند.

زیباترین

این خانۀ مکعبی در اوبرویزنتال در نزدیکی مرز آلمان با جمهوری چک واقع شده است و به طرزی ساخته شده که گویی آن را در دامنۀ تپه فرو کرده‌اند.

زیباترین

خانۀ بعدی، خانۀ گرد در مزرعۀ بودریفتی است که در کورنوال انگلستان واقع شده است. این کلبه، به تقلید از سازه‌ای باستانی در که در یکی از سکونتگاههای باستانی اطراف این ناحیه یافت شده، ساخته شده است.

زیباترین

این خانه ۱۳ متر پهنا دارد و ۱۳.۱ متر ارتفاع. دیوارهای آن از گرانیت است و سقف آن از کاهگل.

زیباترین

در طول فصل تعطیلات دانش‌آموزان برای دیدن اینجا و محوطۀ باستانی به اینجا می‌آیند و در ماههای گرم سال، می‌توانند این کلبه را رزرو کرده، در آن اقامت کنند.

زیباترین

اما ماستیل که خانواده‌اش صاحب این مزرعه است، زیبایی منظرۀ سقف این کلبه را با سقف کلیسای جامع مقایسه می‌کند.

زیباترین

حال که بحث به کلبه‌های گرد رسیده، بد نیست خیمۀ زیر را هم ببینید که توسط آلک فارمر و اولا جزو در اسکاتلند ساخته شده است.

زیباترین

هدف نگارندگان کتاب کلبه‌ها، فراهم آوردن منبعی الهام برای کسانی که به دنبال محیطی آرام برای خود هستند.
اما لزومی ندارد که محیط آرام شما، جایی لوکس باشد.
عکس زیر مربوط به یک کلبۀ ماهیگیران است که در بندر کیلاری در لینانِ جمهوری ایرلند واقع شده است.

زیباترین

کلبۀ زیر در ماشینلت در شمال ولز واقع شده و سقف آن قایقی وارونه است.

زیباترین

در نهایت به کابینی می‌رسیم که در میان آبهای زلال اوبرسی در باواریا واقع شده است. باواریا در جنوب آلمان واقع شده است.

زیباترین
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها:

دیدگاه شما چیست؟