همسر سابق الهام چرخنده: رشیدپور سوءاستفاده کرد

همسر سابق الهام چرخنده: رشیدپور سوءاستفاده کرد

| شنبه ۱۹ دي ۹۴ ساعت ۱۴:۴۸ | نسخه چاپي

فرشید نوابی در ماههای اخیر هم به واسطه برخی اظهارنظرات همسر سابقش الهام چرخنده در کانون توجه و حاشیه سازی قرار گرفته است. این حواشی بعد از حضور چرخنده در برنامه دید در شب” محمدرضا رشیدپور به اوج خود رسید.
به گزارش سینما ژورنال، نوابی اما درباره این حواشی کمتر واکنش احساسی نشان داد تا اخیرا که با حضور در برنامه اینترنتی کافه میکس سعی کرد به برخی از این حواشی پاسخ دهد.
نوابی در ابتدا درباره دلایل تعطیلی سینمااکران” بیان داشت: این برنامه از ابتدا برای تولید در ۵۲ قسمت طراحی شده بود و بعد ار روی آنتن رفتن این ۵۲ قسمت هم روال شبکه تهران تغییر کرد و بنا شد شبکه اقتصادی باشد و هرچند می شد بر روی مباحث اقتصادی سینما کار کرد اما محمد سرافراز و علی اصغر پورمحمدی موافق نبودند.
وی درباره دلایل عدم موافقت این مدیران بیان داشت: دوستان بیشتر اعتقاد دارند که بایستی فقط یک برنامه سینمایی در تلویزیون باشد و آن هم هفت”. حتی در برنامه نقد۴″سینمایی، هم مدیر شبکه تا پای استعفا رفت تا توانست مجوز برنامه را بگیرد.
این مجری درباره اجرای افخمی در هفت” گفت: با تمام احترام برای افخمی اما هفت” نباید وبلاگ شخصی ایشان باشد. هفت” افخمی بلحاظ پلاتو جذاب است اما نگاه برنامه خیلی شخصی است.
بخش مفصلتر گفته های نوابی مربوط می شد به سخنانی که الهام چرخنده در دید در شب”رشیدپور زده شد. نوابی در این باره گفت: من و ایشان(الهام چرخنده) زندگی مشترکی داشتیم که به مانند خیلی ها به نتیجه نرسید و تصمیم به جدایی گرفتیم. وقتی هم جدا شدیم یعنی تمام.
وی ادامه داد: تحولات ایشان هم بعد از جدایی رخ داده است و اینکه چرا ایشان تغییر رویه داده را خودش باید پاسخ دهد.
نوابی سپس با مخاطب قرار دادن رضا رشیدپور و لحنش در برنامه ای که چرخنده مهمان آن بود اظهار داشت: معتقدم آن برنامه بازی برنامه ریزی شده آقای رشیدپور بود و من از ایشان سوال دارم که برادرم! هدفت از این حرکات چیست؟ آن هم به قیمت خراب کردن بقیه؟!
این بازیگر ادامه داد: آقای رشیدپور! آیا فکر نکردی که این برنامه برای فرزند من میشود آینه دق؟ آیا واقعا چهار کامنت بیشتر گرفتن و جذب دو عدد اسپانسر ارزش این کارها را دارد؟
وی خاطرنشان ساخت: در کشور ما این همه مشکلات اقتصادی و اجتماعی هست چرا ایشان در هارد تاک شان سراغ طرح این مشکلات نمی رود.
نوابی افزود: ایشان اجازه نداشت تصویر مرا در برنامه اش نشان دهد و روندی را پیش گیرد که مردم در کامنتهای خود سوالاتی را از من بپرسند که مادرم هم جرات طرح آنها را ندارد.
نوابی سپس با اشاره به یکی از خصلتهای رایج سالهای اخیر شهروندان ایرانی اظهار داشت: نمی دانم چرا چالش را با دعوا اشتباه گرفته ایم. سالنهای سینما و تئاترمان خالیست امادو نفر که در خیابان یقه هم را می گیرند صد نفر جمع می شوند به تماشا!
نوابی افزود: جالب است که بعد از آن برنامه کذایی من چند بار با آقای رشیدپور تماس گرفتم و ایشان پاسخ نداد…
فرشید نوابی در ادامه گفتگوی خود با بیانی محترمانه نسبت به همسر سابق خود بیان داشت: الهام چرخنده انسان خوبیست اما به شدت احساسی است.در آن برنامه هم ایشان در برابر آدمی نشسته بود که از احساسی بودن ایشان سوءاستفاده کرد.
وی ادامه داد: الهام چرخنده رنگین کمانی است که حساسیتهای خاص خود را دارد. وی اصلا بدذات نیست و من از ده سال زندگی مشترکم دفاع می کنم.
این بازیگر در انتهای گفتگوی خود با اشاره به ماجرای مهاجرت گروهی از بازیگران به ترکیه و همکاری با شبکه های ماهواره ای اظهار داشت: زمانی که مالزی بودم از هر دو شبکه جم” و من و تو” برای همکاری پیشنهاد داشتم اما بعد از ملاقات فهمیدم خواسته های آنها با مزاج من سازگار نیست. این را هم بگویم آنها برای کار فرهنگی بازیگران ما را به آن طرف نمی برند؛ درباره اهداف این شبکه ها از جذب بازیگران ایرانی فقط بگویم این جوشی است که دو سال دیگر می ترکد.
وی با اشاره به مهاجرت اخیر رابعه اسکویی به جم بیان داشت: مگر رابعه اسکویی چه فرقی با بهاره رهنما دارد که رهنما سالی ۸ کار انجام می داد و اسکویی مدتها بیکار می ماند. اگر شرایط را کمی اصلاح کنیم قطعا این مهاجرتها هم رخ نمی دهد.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها:

دیدگاه شما چیست؟