نشست تکفیری ها برای تعیین جانشین «ابوبکر البغدادی»

منابع آگاه از برگزاری جلسه سرکرده های تکفیری برای تعیین جانشین ابوبکر البغدادی سرکرده گروهک تکفیری داعش در موصل خبر دادند.


زیباترین زنان جهان در کدام کشورها هستند+تصاویر

در این رده بندی که توسط سایت بسیار معتبر UCITYGUIDES صورت گرفته ده تا از کشور هایی که زیباترین زنان را دارند طبق این رده بندی مشاهده می کنید.


جوایز رنگین کمان چین برای فیلم «زاپاس»

فیلم سینمایی «زاپاس» دفیلم سینمایی «زاپاس» در جوایز آسیایی رنگین کمان چین در دو رشته موفق به کسب جایزه شد. ر جوایز آسیایی رنگین کمان چین در ...


نشست تکفیری ها برای تعیین جانشین «ابوبکر البغدادی»

منابع آگاه از برگزاری جلسه سرکرده های تکفیری برای تعیین جانشین ابوبکر البغدادی سرکرده گروهک تکفیری داعش در موصل خبر دادند.


دعوای حواصیل و مار

تصاویری جالب و دیدنی از دعوای حواصیل و مار بر سر یک ماهی در جنوب هند را مشاهده می کنید که ظاهرا منقار حواصیل از دندان های مار قوی تر عمل کرده است.


استقلالی‌ها: زمین آزادی را به پرسپولیس ندهید + عکس

استقلالی‌ها: زمین آزادی را به پرسپولیس ندهید + عکس

ورزش | شنبه ۱۹ دي ۹۴ ساعت ۱۳:۱۴ | نسخه چاپي

بازیکنان تیم فوتبال استقلال در تمرین امروز از مسئولان زمین شماره دو آزادی خواستند که زمین را به پرسپولیس ندهند.
به گزارش تسنیم ، تمرین نوبت صبح تیم فوتبال استقلال ساعت ۱۰:۳۰ امروز (شنبه) در زمین شماره دو آزادی در هوایی بارانی برگزار شد.
*مهدی رحمتی، وحید طالب‌لو، مگویان، پروپیچ، یعقوب کریمی و مجید صالح غایبان تمرین بودند. طالب‌لو که در غیاب مهدی رحمتی کاپیتان استقلال است به نمایندگی از بازیکنان و مربیان راهی رشت شد تا در مراسم ختم برادرزاده دکتر امین نوروزی شرکت کند.
* امید ابراهیمی که روز گذشته در تمرین حضور نداشت امروز خودش را به مربیان معرفی کرد.
*مهمترین موضوع تمرین امروز زمین شماره دو آزادی است. قرار است پرسپولیسی‌ها از فردا در این زمین تمرین کنند و این مسئله به دغدغه پرویز مظلومی و بازیکنان استقلال تبدیل شده بود. مظلومی در جمع خبرنگاران عنوان کرد که اگر تمرینات استقلال و پرسپولیس تداخل داشته باشد مشکلاتی در رابطه با هواداران به‌وجود می‌آید. از طرفی این زمین در حال حاضر کیفیت ندارد و اگر دو تیم بخواهند در این زمین تمرین کنند نابود می‌شود.
*فرزاد مجیدی نیز در حال رایزنی با مسئولان شماره دو آزادی بود و به آنها اعلام می‌کرد که استقلال صبح و بعدازظهر طبق برنامه در این زمین تمرین دارند و چطور می‌توانند برنامه ریزی کنند که هم استقلالی‌ها تمرین کنند و هم پرسپولیسی‌ها.
*هنگامی که بازیکنان دور زمین می‌دویدند نسبت به کیفیت زمین اعتراض می‌کردند. حنیف عمران‌زاده با دیدن مسئولان شماره دو آزادی به آنها گفت: زمین را به دو تیم ندهید چرا که نابود می‌شود.
*به دلیل بارندگی هوا در یکی دو روز اخیر کارکنان مجموعه ورزشی آزادی با چنگگ‌های بزرگ در حال تخلیه آب داخل زمین بودند که مظلومی به شوخی گفت: با این روش آب‌ها تخلیه شدند!
*آرش برهانی با چند دقیقه تأخیر و در حالی که از پرویز مظلومی عذرخواهی می‌کرد در تمرین حضور یافت. سرمربی استقلال به شوخی گفت: مشکل استقلال تو هستی که همیشه دیرمی‌آیی.
*با توجه به اینکه تمرین امروز بیشتر هوازی بود پرویز مظلومی با لباس شخصی تمرین را نظاره کرد.
*بحث منتفی‌شدن انتقال داریوش شجاعیان هافبک گسترش فولاد تبریز به استقلال از دیگر موضوعی بود که خبرنگاران آن را با پرویز مظلومی درمیان گذاشتند و مربی استقلال اعتقاد داشت او بازیکن خوبی است و در استقلال می‌توانست پیشرفت کند.
*علیرضا رمضانی بازیکن جوان استقلال که مورد غضب پرویز مظلومی قرار گرفته در تمرین حضور نداشت و قرار است کمیته انضباطی باشگاه استقلال تکلیفش را مشخص کند.
*ماهان بغدای بازیکن ایرانی که گفته می‌شود در لیگ سوئد بازی کرده برای دومین روز متوالی در تمرین آبی پوشان حضور یافت. پرویز مظلومی در خصوص این بازیکنان اطلاعاتی از خبرنگاران گرفت.
*تمرین نوبت عصر استقلال اختصاص به کار با وزنه دارد.

استقلالی‌ها:_زمین_آزادی_را_به_پرسپولیس_ندهید_+_عکس_کمیته_انضباطی______گسترش_فولاد______مراسم_ختم______یعقوب_کریمی______امید_ابراهیمی__

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها: