به چه شرطی صنعت خودرو از رکود خارج می شود؟

چنانچه خوروسازی های داخلی همکاری خود را با شرکتهای مطرح غربی شروع کرده و تولیدات خود را با قیمت های نجومی عرضه نکنند و شرایط ویژه فروش به نفع ...


اولین واکنش تلویزیون به نوبخت!

در حاشیه انتقاد سخنگوی دولت نسبت به شبهه افکنی تلویزیون در اذهان عمومی، علی میرایی این کارتون را در شرق منتشر کرد.


به چه شرطی صنعت خودرو از رکود خارج می شود؟

چنانچه خوروسازی های داخلی همکاری خود را با شرکتهای مطرح غربی شروع کرده و تولیدات خود را با قیمت های نجومی عرضه نکنند و شرایط ویژه فروش به نفع مشتری درنظر بگیرند می توان امیدوار بود چرخ های این صنعت در سال آینده بچرخد.


تعطیلات نوروزی بارانی خواهد بود/

رئیس سازمان هواشناسی گفت: تا نیمه فروردین بارندگی از حد نرمال بیشتر است اما در ادامه سال زراعی شاهد کم بارشی و خشکسالی خواهیم بود.


قدیمی ترین گیاه جهان کشف شد

در صخره های باستانی هند گیاهانی شبیه جلبک وجود دارد که به نظر می رسد مربوط به ۱.۶ میلیارد سال قبل است.


«نعمت یخی» دستگیر شد

«نعمت یخی» دستگیر شد

حوادث | شنبه ۱۹ دي ۹۴ ساعت ۱۲:۵۶ | نسخه چاپي

سارق حرفه‌ای خودرو در شرق تهران در آخرین سرقت به دام ماموران پلیس پایتخت افتاد و به ٤٥ سرقت اعتراف کرد.
در پی افزایش سرقت خودرو و لوازم آن در محدوده شرق تهران، کمیسیون پیشگیری از سرقت تشکیل شده و تیمی متشکل از عوامل تخصصی کلانتری ١٢١سلیمانیه نسبت به شناسایی سارق یا سارقان مسئولیت رسیدگی به پرونده را به عهده گرفتند. در ادامه تحقیقات پلیسی و گشت‌زنی‌های هدفمند در نقاط جرم‌خیز به اجرا درآمد تا این‌که ساعت ٨ صبح ١٦دی ماه ماموران این یگان هنگام گشتزنی در خیابان دهم فروردین متوجه شدند مردی با وسیله‌ای تیز درحال باز کردن در خودرو پراید است.
همین موضوع باعث شد تا متهم که خود را «قربان» ٤٥ساله معرفی کرد، دستگیر شود؛ در بازرسی انجام شده تعدادی سوییچ مربوط به خودروهای مختلف و به صورت شاه‌کلید به همراه یک قطعه میله دست‌ساز که از ابزار مخصوص برای باز کردن درخودروها بود، کشف شد.
با انتقال متهم به کلانتری و تحقیقات فنی یک کارت خودرو وانت مزدا کشف شد که با استعلام آن مشخص شد خودرو سرقتی بوده است؛ متهم که معروف به نعمت یخی است ضمن اعتراف به سرقت خودرو، محل پارک خودرو را نیز اعلام کرد و با حضور ماموران خودرو کشف شد.
سرهنگ محمود مالمیر، رئیس کلانتری ١٢١سلیمانیه درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران جوان گفت: متهم در بازجویی‌های پلیسی به ٤٥ سرقت خودرو و لوازم مربوطه در محدوده استحفاظی این یگان و کلانتری‌های ١٢٨ تهران نو و ١٣٢ نبرد معترف شد که پرونده متهم جهت سیر مراحل قانونی و کشف دیگر جرایم متهم و همچنین شناسایی مالباختگان در اختیار کارآگاهان پایگاه ٦ پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
رئیس کلانتری ١٢١سلیمانیه از شهروندان ساکن در محدوده نبرد و سلیمانیه خواست جهت طرح شکایت و پیگیری پرونده‌های مفتوحه خود به پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ واقع در بزرگراه محلاتی، خیابان نبرد جنوبی، خیابان شهید بیدی مراجعه کنند.
منبع: روزنامه شهروند
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها: وانت مزدا ،

دیدگاه شما چیست؟