10 ترفند ساده برای عکاسی بهتر با گوشی‌های هوشمند

در اکثر اوقات، برای ثبت یک تصویر عالی با دوربین گوشی هوشمند، همان شرایطی باید وجود داشته باشد که هنگام ثبت عکس با دوربین‌های حرفه‌ای نیاز ...


سفیر ایران با کالسکه سلطنتی به کاخ ملکه رفت و استوارنامه اش تقدیم ملکه الیزابت دوم کرد+تصاویر

سفیر ایران در انگلستان امروز استوارنامه اش را طی تشریفاتی به ملکه انگلیس تقدیم کرد.


مجله پیپل جذاب ترین مرد سال 2016 را معرفی کرد+تصاویر

مجله People در جدیدترین شماره اش دواین جانسون Dwayne Johnson ملقب به راک The Rock را به عنوان جذاب ترین مرد سال 2016 معرفی کرد. به همین بهانه عکس های این هنرمند که برای مجله people گرفته شده است را گردآوری کرده ایم.


محصول جدید پژو+تصاویر

خودروساز فرانسوی پژو از محصول جدید خود(Peugeot 301) رونمایی کرد.


سفیر ایران با کالسکه سلطنتی به کاخ ملکه رفت و استوارنامه اش تقدیم ملکه الیزابت دوم کرد+تصاویر

سفیر ایران در انگلستان امروز استوارنامه اش را طی تشریفاتی به ملکه انگلیس تقدیم کرد.


«نعمت یخی» دستگیر شد

«نعمت یخی» دستگیر شد

حوادث | شنبه ۱۹ دي ۹۴ ساعت ۱۲:۵۶ | نسخه چاپي

سارق حرفه‌ای خودرو در شرق تهران در آخرین سرقت به دام ماموران پلیس پایتخت افتاد و به ٤٥ سرقت اعتراف کرد.
در پی افزایش سرقت خودرو و لوازم آن در محدوده شرق تهران، کمیسیون پیشگیری از سرقت تشکیل شده و تیمی متشکل از عوامل تخصصی کلانتری ١٢١سلیمانیه نسبت به شناسایی سارق یا سارقان مسئولیت رسیدگی به پرونده را به عهده گرفتند. در ادامه تحقیقات پلیسی و گشت‌زنی‌های هدفمند در نقاط جرم‌خیز به اجرا درآمد تا این‌که ساعت ٨ صبح ١٦دی ماه ماموران این یگان هنگام گشتزنی در خیابان دهم فروردین متوجه شدند مردی با وسیله‌ای تیز درحال باز کردن در خودرو پراید است.
همین موضوع باعث شد تا متهم که خود را «قربان» ٤٥ساله معرفی کرد، دستگیر شود؛ در بازرسی انجام شده تعدادی سوییچ مربوط به خودروهای مختلف و به صورت شاه‌کلید به همراه یک قطعه میله دست‌ساز که از ابزار مخصوص برای باز کردن درخودروها بود، کشف شد.
با انتقال متهم به کلانتری و تحقیقات فنی یک کارت خودرو وانت مزدا کشف شد که با استعلام آن مشخص شد خودرو سرقتی بوده است؛ متهم که معروف به نعمت یخی است ضمن اعتراف به سرقت خودرو، محل پارک خودرو را نیز اعلام کرد و با حضور ماموران خودرو کشف شد.
سرهنگ محمود مالمیر، رئیس کلانتری ١٢١سلیمانیه درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران جوان گفت: متهم در بازجویی‌های پلیسی به ٤٥ سرقت خودرو و لوازم مربوطه در محدوده استحفاظی این یگان و کلانتری‌های ١٢٨ تهران نو و ١٣٢ نبرد معترف شد که پرونده متهم جهت سیر مراحل قانونی و کشف دیگر جرایم متهم و همچنین شناسایی مالباختگان در اختیار کارآگاهان پایگاه ٦ پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
رئیس کلانتری ١٢١سلیمانیه از شهروندان ساکن در محدوده نبرد و سلیمانیه خواست جهت طرح شکایت و پیگیری پرونده‌های مفتوحه خود به پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ واقع در بزرگراه محلاتی، خیابان نبرد جنوبی، خیابان شهید بیدی مراجعه کنند.
منبع: روزنامه شهروند
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: