گوینده مشهور خبر صداوسیما ناگهان حذف شد!

مدتی بود که که وقتی به بخش‌های مختلف خبری تلویزیون نگاه می‌انداختیم رد و نشانی از رضا حسین‌زاده، گوینده خبر با سابقه نمی‌دیدیم تا این‌که ...


ماشین پرنده به بازار آمد / قیمت 600 هزار دلار (+عکس و فیلم)

شتاب صفر تا 100 این خودرو 10 ثانیه است. خودرو روی زمین چالاک عمل می‌کند و می‌تواند به سرعت 160 کیلومتر در ساعت دست‌ یابد. اما زمان 10 دقیقه‌ای برای ایجاد حالت پروار نیز حکایت از قدرت این هواپرواز در آسمان دارد.


گوینده مشهور خبر صداوسیما ناگهان حذف شد!

مدتی بود که که وقتی به بخش‌های مختلف خبری تلویزیون نگاه می‌انداختیم رد و نشانی از رضا حسین‌زاده، گوینده خبر با سابقه نمی‌دیدیم تا این‌که ...


آخرین هواپیمای کنکورد فعال، راهی موزه شد

آخرین هواپیمای کنکورد مافوق صوت فعال، بعد از اینکه ۱۳ سال غیرفعال روی باند فرودگاه بریستول فیلتون بود، راهی یک آشبانه هواپیمای ویژه شد که ...


خروسک؛ آزاردهنده اما موقت

مجرای تنفسی در کودکان باریک است، به‌همین سبب هنگام التهاب مخاطی و تنگی در این ناحیه، فرد دچار علائم تنفسی می‌شود. کروپ یا خروسک در اثر ...


«نعمت یخی» دستگیر شد

«نعمت یخی» دستگیر شد

حوادث | شنبه ۱۹ دي ۹۴ ساعت ۱۲:۵۶ | نسخه چاپي

سارق حرفه‌ای خودرو در شرق تهران در آخرین سرقت به دام ماموران پلیس پایتخت افتاد و به ٤٥ سرقت اعتراف کرد.
در پی افزایش سرقت خودرو و لوازم آن در محدوده شرق تهران، کمیسیون پیشگیری از سرقت تشکیل شده و تیمی متشکل از عوامل تخصصی کلانتری ١٢١سلیمانیه نسبت به شناسایی سارق یا سارقان مسئولیت رسیدگی به پرونده را به عهده گرفتند. در ادامه تحقیقات پلیسی و گشت‌زنی‌های هدفمند در نقاط جرم‌خیز به اجرا درآمد تا این‌که ساعت ٨ صبح ١٦دی ماه ماموران این یگان هنگام گشتزنی در خیابان دهم فروردین متوجه شدند مردی با وسیله‌ای تیز درحال باز کردن در خودرو پراید است.
همین موضوع باعث شد تا متهم که خود را «قربان» ٤٥ساله معرفی کرد، دستگیر شود؛ در بازرسی انجام شده تعدادی سوییچ مربوط به خودروهای مختلف و به صورت شاه‌کلید به همراه یک قطعه میله دست‌ساز که از ابزار مخصوص برای باز کردن درخودروها بود، کشف شد.
با انتقال متهم به کلانتری و تحقیقات فنی یک کارت خودرو وانت مزدا کشف شد که با استعلام آن مشخص شد خودرو سرقتی بوده است؛ متهم که معروف به نعمت یخی است ضمن اعتراف به سرقت خودرو، محل پارک خودرو را نیز اعلام کرد و با حضور ماموران خودرو کشف شد.
سرهنگ محمود مالمیر، رئیس کلانتری ١٢١سلیمانیه درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران جوان گفت: متهم در بازجویی‌های پلیسی به ٤٥ سرقت خودرو و لوازم مربوطه در محدوده استحفاظی این یگان و کلانتری‌های ١٢٨ تهران نو و ١٣٢ نبرد معترف شد که پرونده متهم جهت سیر مراحل قانونی و کشف دیگر جرایم متهم و همچنین شناسایی مالباختگان در اختیار کارآگاهان پایگاه ٦ پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
رئیس کلانتری ١٢١سلیمانیه از شهروندان ساکن در محدوده نبرد و سلیمانیه خواست جهت طرح شکایت و پیگیری پرونده‌های مفتوحه خود به پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ واقع در بزرگراه محلاتی، خیابان نبرد جنوبی، خیابان شهید بیدی مراجعه کنند.
منبع: روزنامه شهروند
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟