افشای برنامه محرمانه انتخاباتی احمدی نژاد

یک منبع نزدیک به محمود احمدی نژاد، از برنامه محرمانه انتخاباتی رئیس جمهور سابق پرده برداشت.


با پرجمعیت‌ترین جزیره جهان آشنا شوید

جزیره «میگینگو» در کنیا را از نظر تراکم، پرجمعیت‌ترین جزیره جهان می‌شناسند که با ۱۳۱ خانه جمعیتی ۱۰۰۰ نفری دارد.


5 شیطنت خانه‌ تکانی که نمی‌دانید!

آهسته می‌آید. درست مثل نسیم‌هایش که آرام‌آرام تن خشک درخت‌ها را نوازش می‌کنند تا دوباره زنده شوند. بهار آهسته می‌آید، درست مثل غنچه‌هایی ...


افشای برنامه محرمانه انتخاباتی احمدی نژاد

یک منبع نزدیک به محمود احمدی نژاد، از برنامه محرمانه انتخاباتی رئیس جمهور سابق پرده برداشت.داعش؛ مسئول انفجار در پادگان آموزشی لیبی

داعش؛ مسئول انفجار در پادگان آموزشی لیبی

جهان | شنبه ۱۹ دي ۹۴ ساعت ۱۲:۴۳ | نسخه چاپي

گروهک تروریستی داعش مسئولیت انفجار کامیون در پادگان آموزشی نیروهای لیبی در شهر زلیتن که منجر به کشته شدن دست کم ۴۷ نفر شد را بر عهده گرفت.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری رویترز، حمله به پادگان آموزشی زلیتن واقع در شمال غرب لیبی بدترین حمله از زمان سقوط معمر قذافی دیکتاتور سابق لیبی در سال ۲۰۱۱ بوده است.
داعش با صدور بیانیه ای اعلام کرد: این عملیات در راستای سلسله عملیات ابو مغیره القحطانی انجام می گیرد و تا فتح کامل لیبی متوقف نخواهد شد.
کامیون بمب گذاری شده در پادگان آموزشی نیروهای پلیس لیبی در شهر زلیتن منجر به کشته شدن دست کم ۴۷ نفر و زخمی شدن بیش از ۱۰۰ نفر دیگر شد.
گروهک تروریستی داعش از هرج و مرج و خلا به وجود آمده در لیبی بهره برداری کرده و نفوذ خود در این کشور را افزایش داده است. داعش شهر سرت لیبی را به تصرف خود در آورده و به میادین نفتی و بنادر اصلی این کشور حمله می کند.
از زمان نابودی دولت قذافی که با حمایت ناتو انجام گرفت، لیبی شاهد ناآرامی های گسترده و رقابت دو دولت موازی و گروه های مسلح برای تصرف مناطق مختلف و ثروت های نفتی این کشور است.
این هرج و مرج باعث افزایش نفوذ تروریست های داعش شده است و آنها زیر ساخت های نفتی لیبی را هدف قرار داده اند.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها:

دیدگاه شما چیست؟