به چه شرطی صنعت خودرو از رکود خارج می شود؟

چنانچه خوروسازی های داخلی همکاری خود را با شرکتهای مطرح غربی شروع کرده و تولیدات خود را با قیمت های نجومی عرضه نکنند و شرایط ویژه فروش به نفع ...


5 ترفند کاربردی ویندوز

در سیستم عامل ویندوز بیش از هر سیستم عاملی دارای میانبر است و اکثر کاربران از میانبر های آن بی خبر اند. دانستن این موارد می تواند کمک بسیاری ...


بالن آرزو خانه ای را در رشت سوزاند

مدیرعامل آتش‌نشانی رشت گفت: علت آتش‌سوزی دو باب منزل مسکونی سقوط بالن‌های آرزو و پرتاب شی مشتعله بر روی سقف و بالکن منازل مسکونی بوده است.


بالن آرزو خانه ای را در رشت سوزاند

مدیرعامل آتش‌نشانی رشت گفت: علت آتش‌سوزی دو باب منزل مسکونی سقوط بالن‌های آرزو و پرتاب شی مشتعله بر روی سقف و بالکن منازل مسکونی بوده است.


مهم‎ترین دغدغه کادر فنی برگزاری بازی تدارکاتی است

مهم‎ترین دغدغه کادر فنی برگزاری بازی تدارکاتی است

ورزش | دوشنبه ۱۴ دي ۹۴ ساعت ۱۷:۴۰ | نسخه چاپي

سرمربی تیم فوتبال جوانان گفت: با برگزاری بازی‌های تدارکاتی بازیکنان به شرایط مناسبی از لحاظ فنی و کسب تجربه می‌رسند.
به گزارش خبرگزاری مهر، امیر حسین پیروانی، سرمربی تیم فوتبال جوانان گفت: مهم‌ترین دغدغه کادر فنی برگزاری دیدارهای تدارکاتی برای بازیکنان است. چرا که دیدارهای دوستانه به ما کمک می‌کند تا نقاط ضعف و قوت تیم را شناسایی کرده و برنامه ریزی دقیقی برایشان طراحی کنیم.
سرمربی تیم جوانان ادامه داد: قرار است تا در تورنمنت شش جانبه که به میزبانی کشور ترکیه برگزار می شود، حضور داشته باشیم. در این تورنمنت تیم‌های اوکراین، آذربایجان، تاجیکستان، بحرین، عربستان و ایران اعلام آمادگی کرده اند و بدون شک رقابت با این تیم ها باعث هماهنگی هر چه بیشتر بازیکنان می‌شود.
وی در ادامه بیان کرد: به دلیل مصدومیت دو بازیکن اصلی خود، بازیکنان دیگری را به تیم اضافه کرده‌ایم و این تورنمنت محک خوبی برایشان خواهد بود. همکارانم عملکرد بازیکنان را در رقابتهای لیگ برتر جوانان رصد کرده و در نهایت آنها را به تیم دعوت کردیم تا بتوانیم شاکله تیم را پر قدرت تر از دور مقدماتی تشکیل دهیم.
پیروانی گفت: حضور بازیکنان جدید در اردو و بازیهای تدارکاتی باعث می‌شود تا شناختی کامل به عملکرد آنها داشته باشیم ضمن اینکه بازیکنان با تفکرات کادر فنی آشنا می‌شوند. بر همین اساس برنامه ما برگزاری ۴ تورنمنت خارجی است که تاکنون فقط تورنمنت ترکیه قطعی شده است. ضمن اینکه در خرداد ماه پیش بینی برگزاری دو بازی تدارکاتی با ازبکستان را داریم اما پس از قرعه کشی مرحله نهایی رقابتهای قهرمانی آسیا در اردیبهشت، در خصوص برگزاری این بازی دوستانه تصمیم می‌گیریم.
وی در پایان درباره اینکه با توجه به شرایط آب و هوایی کشور بحرین، اردوهای تیم ملی در شهرهای جنوبی برگزار خواهد شد یا خیر گفت: پیش از اعزام یک اردو در جزیره کیش داریم که با حضور ۴ تیم خوب آسیایی، قصد داریم تا تورنمنت دوستانه‌ای را برگزار کنیم. حتی درخواست برگزاری بازی با تیم های کره جنوبی و ژاپن را داریم که اگر این اتفاق بیفتد، بدون شک به روند موفقیت تیم جوانان کمک بسزایی خواهد کرد.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها:

دیدگاه شما چیست؟