آتش نشانان جهان برای اطفای حریق از این غول‌ها استفاده می‌کنند! (+عکس)

آتش نشان‌ها در سرتاسر جهان برای انجام عملیات و اطفای حریق، از دستگاه‌های فوق پیشرفته استفاده می‌کنند.


استقرار شعبه ویژه حقوقی پلاسکو/عامل انسانی علت آتش‌سوزی وتخریب

شهردار تهران گفت: محل کسب و کار موقت برای حادثه‌دیدگان پلاسکو فراهم می‌شود. از سوی دیگر معاون امنیتی استاندار تهران عامل انسانی را علت وقوع ...


هیچ موجود زنده ای در موتورخانه پلاسکو نیست

سخنگوی سازمان آتش نشانی گفت: به یقین رسیدیم که فردی در موتور خانه پلاسکو حضور ندارد.


خوشگذرانی بازیگران زن و مرد ایرانی در خارج از کشور (۲)+ تصاویر

تصاویر متفاوت از چهره های مشهور در شبکه های اجتماعی


آخرین وضعیت نقل و انتقالات تراکتورسازی و کسری خدمت یک بازیکن

آخرین وضعیت نقل و انتقالات تراکتورسازی و کسری خدمت یک بازیکن

ورزش | دوشنبه ۱۴ دي ۹۴ ساعت ۱۶:۵۱ | نسخه چاپي

باشگاه تراکتورسازی در حالی با مدیر برنامه «لوسیانو ادینیو» برای بازگشت او به تراکتور مذاکره کرده است که این بازیکن می‌گوید این مذاکرات را به رسمیت نمی‌شناسد.
به گزارش خبرگزاری مهر، «لوسیانو ادینیو» مهاجم برزیلی که در لیست مازاد تیم السیلیه قرار گرفته است، مذاکراتی را با باشگاه تراکتورسازی انجام داده ولی هنوز به توافقی برای بازگشت به این تیم دست نیافته است.
این در حالی است که مسئولان باشگاه با مدیربرنامه‌های این بازیکن سر مبلغ مشخصی به توافق رسیده بودند ولی ادینیو اعلام کرده مذاکرات تراکتورسازی با مدیربرنامه‌اش رسمیت ندارد.
سعید عباسی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در این خصوص به خبرگزاری مهر، گفت: ما هفته گذشته به صورت مستقیم با ادینیو صحبت کردیم.او اعلام کرد که هنوز از تیم السیلیه جدا نشده است. البته ما با مدیربرنامه‌های او توافق کرده بودیم که ادینیو اعلام کرد از نظر من این مذاکرات رسمیت ندارد. ما آخر نفهمیدیم مدیر برنامه خوب است یا بد! به هر حال ما در بحث پرداخت قراردادها یک عرفی داریم و آنرا رعایت می‌کنیم.
عباسی درباره وضعیت علی حمودی هم گفت: حمودی کسری خدمت دارد ولی مسائلی مثل آموزشی سربازی هم هست که بازیکن یا باید این دوران را سپری کند و یا به جای آن بازی کند. یک تکه از خدمت حمودی مانده است و باید با این بازیکن صحبت کنیم.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها:

دیدگاه شما چیست؟