شهباززاده به نفت تهران پیوست

مهاجم پیشین تیم فوتبال آلانیا اسپور ترکیه به نفت تهران پیوست.


مدل مانتو 96

گلچینی از شیک ترین مدل مانتوهای سال 96عکس جدید از تبلت سرفیس پرو ۵ مایکروسافت

  به گزارش خبرآنلاین، سایت فرانسوی متعلق به مایکروسافت عکسی را بانام win10-feature-surface-pro-5-z منتشر کرد که نشان می‌دهد امسال تبلت جدید رونمایی ...


عکس جدید از تبلت سرفیس پرو ۵ مایکروسافت

  به گزارش خبرآنلاین، سایت فرانسوی متعلق به مایکروسافت عکسی را بانام win10-feature-surface-pro-5-z منتشر کرد که نشان می‌دهد امسال تبلت جدید رونمایی می‌شود.


آخرین وضعیت نقل و انتقالات تراکتورسازی و کسری خدمت یک بازیکن

آخرین وضعیت نقل و انتقالات تراکتورسازی و کسری خدمت یک بازیکن

ورزش | دوشنبه ۱۴ دي ۹۴ ساعت ۱۶:۵۱ | نسخه چاپي

باشگاه تراکتورسازی در حالی با مدیر برنامه «لوسیانو ادینیو» برای بازگشت او به تراکتور مذاکره کرده است که این بازیکن می‌گوید این مذاکرات را به رسمیت نمی‌شناسد.
به گزارش خبرگزاری مهر، «لوسیانو ادینیو» مهاجم برزیلی که در لیست مازاد تیم السیلیه قرار گرفته است، مذاکراتی را با باشگاه تراکتورسازی انجام داده ولی هنوز به توافقی برای بازگشت به این تیم دست نیافته است.
این در حالی است که مسئولان باشگاه با مدیربرنامه‌های این بازیکن سر مبلغ مشخصی به توافق رسیده بودند ولی ادینیو اعلام کرده مذاکرات تراکتورسازی با مدیربرنامه‌اش رسمیت ندارد.
سعید عباسی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در این خصوص به خبرگزاری مهر، گفت: ما هفته گذشته به صورت مستقیم با ادینیو صحبت کردیم.او اعلام کرد که هنوز از تیم السیلیه جدا نشده است. البته ما با مدیربرنامه‌های او توافق کرده بودیم که ادینیو اعلام کرد از نظر من این مذاکرات رسمیت ندارد. ما آخر نفهمیدیم مدیر برنامه خوب است یا بد! به هر حال ما در بحث پرداخت قراردادها یک عرفی داریم و آنرا رعایت می‌کنیم.
عباسی درباره وضعیت علی حمودی هم گفت: حمودی کسری خدمت دارد ولی مسائلی مثل آموزشی سربازی هم هست که بازیکن یا باید این دوران را سپری کند و یا به جای آن بازی کند. یک تکه از خدمت حمودی مانده است و باید با این بازیکن صحبت کنیم.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها:

دیدگاه شما چیست؟