کارتن‌خوابی که «مولتی میلیاردر» شد! +تصاویر

خلیل رفعتی، مالک 46 ساله آبمیوه فروشیِ زنجیره‌ای "سانلایف ارگانیکس" است که علاوه بر موفقیت فعلی از سختی‌هایی که متحمل شده تا به یک مولتی میلیاردر ...


اختصاصی «پایش»

مخالفت نعمت زاده با درخواست رئیس جمهور برای استعفا

برخی منابع خبری از مخالفت وزیر صنعت با پیشنهاد رئیس جمهور برای استعفا از سمت خود خبر می دهند.


قهر خداداد و درگیری فیزیکی بادامکی در تمرین سیاه جامگان

خداداد عزیزی به عنوان رییس سازمان فوتبال و مدیرفنی سیاه‌جامگان ظهر امرور در تمرین این تیم با حضور بازیکنان معرفی شد.


فساد ۸۰۰۰ میلیارد تومانی صندوق فرهنگیان/ یک سهامدار ۳۹۰۰ میلیارد ریال از بانک سرمایه وام گرفته است

صندوق فرهنگیان این روزها با فساد ۸ هزار میلیارد تومانی شناخته می‌شود، طبق اعلام فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس، به افرادی که جزو باند ...


آخرین وضعیت نقل و انتقالات تراکتورسازی و کسری خدمت یک بازیکن

آخرین وضعیت نقل و انتقالات تراکتورسازی و کسری خدمت یک بازیکن

ورزش | دوشنبه ۱۴ دي ۹۴ ساعت ۱۶:۵۱ | نسخه چاپي

باشگاه تراکتورسازی در حالی با مدیر برنامه «لوسیانو ادینیو» برای بازگشت او به تراکتور مذاکره کرده است که این بازیکن می‌گوید این مذاکرات را به رسمیت نمی‌شناسد.
به گزارش خبرگزاری مهر، «لوسیانو ادینیو» مهاجم برزیلی که در لیست مازاد تیم السیلیه قرار گرفته است، مذاکراتی را با باشگاه تراکتورسازی انجام داده ولی هنوز به توافقی برای بازگشت به این تیم دست نیافته است.
این در حالی است که مسئولان باشگاه با مدیربرنامه‌های این بازیکن سر مبلغ مشخصی به توافق رسیده بودند ولی ادینیو اعلام کرده مذاکرات تراکتورسازی با مدیربرنامه‌اش رسمیت ندارد.
سعید عباسی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در این خصوص به خبرگزاری مهر، گفت: ما هفته گذشته به صورت مستقیم با ادینیو صحبت کردیم.او اعلام کرد که هنوز از تیم السیلیه جدا نشده است. البته ما با مدیربرنامه‌های او توافق کرده بودیم که ادینیو اعلام کرد از نظر من این مذاکرات رسمیت ندارد. ما آخر نفهمیدیم مدیر برنامه خوب است یا بد! به هر حال ما در بحث پرداخت قراردادها یک عرفی داریم و آنرا رعایت می‌کنیم.
عباسی درباره وضعیت علی حمودی هم گفت: حمودی کسری خدمت دارد ولی مسائلی مثل آموزشی سربازی هم هست که بازیکن یا باید این دوران را سپری کند و یا به جای آن بازی کند. یک تکه از خدمت حمودی مانده است و باید با این بازیکن صحبت کنیم.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها: