چگونه بفهمیم اکانت شبکه اجتماعی ما هک شده است

اخیرا شبکه‌های اجتماعی یکی از نزدیک‌ترین دوستان افراد جامعه محسوب می‌شود به طوری که هر فرد خواه بزرگسال یا نوجوان یا حتی کودک، از یک یا چند ...


اختصاصی «پایش»

مخالفت نعمت زاده با درخواست رئیس جمهور برای استعفا

برخی منابع خبری از مخالفت وزیر صنعت با پیشنهاد رئیس جمهور برای استعفا از سمت خود خبر می دهند.


جدیدترین روش در اسپرت‌کردن ماشین+تصاویر

به تازگی روکشهایی با طرح (زنگ زدگی فلز) تولید شده که به سادگی روی بدنه خودرو چسبانده می‌شود. این روکشها به شدت مورد پسند جوانان قرار گرفته است.


مدل کمد دیواری های شیک+تصاویر

نمونه هایی دیگر از شیک ترین مدل کمدهای دیواری


چگونه بفهمیم اکانت شبکه اجتماعی ما هک شده است

اخیرا شبکه‌های اجتماعی یکی از نزدیک‌ترین دوستان افراد جامعه محسوب می‌شود به طوری که هر فرد خواه بزرگسال یا نوجوان یا حتی کودک، از یک یا چند ...


لیگ برتر جولانگاه جوانان است؛ نباید المپیکی‌ها را از لیگ دور کرد

لیگ برتر جولانگاه جوانان است؛ نباید المپیکی‌ها را از لیگ دور کرد

ورزش | دوشنبه ۱۴ دي ۹۴ ساعت ۱۶:۵۱ | نسخه چاپي

سرمربی پیشین تیم ملی تکواندو گفت: جوانان جویای نامی که آینده تکواندو ایران هستند در لیگ برتر مبارزات سطح بالایی را به نمایش می گذارند که امیدواریم از سوی مسئولان دیده شوند.
مرتضی کریمی در گفتگو با خبرگزاری مهر با بیان این مطلب عنوان کرد: دور رفت لیگ برتر در حالی به پایان رسید که شاهد برگزاری خوبی از سوی سازمان لیگ بودیم و به لحاظ فنی هم رقابتهای سطح بالایی برگزار شد که مشخصه بارز آن حضور جوانان با آتیه بود.
وی افزود: تیم های لیگ برتری در غیاب ملی پوشان، بیشتر به جوانان میدان می دهند و این نفرات نیز با انگیزه بالا مبارزات بسیار خوبی را در برابر چهره های شاخص به نمایش می گذارند. آینده تکواندو متعلق به همین جوانانی است که امروز در لیگ عالی کار می کنند و فدراسیون باید برای تداوم روند موفقیت های تکواندو برای حفظ آنها برنامه ریزی کند.
سرمربی هیات تکواندو قزوین در خصوص شرایط این تیم در لیگ برتر گفت: ما با نفرات جوان و بومی کار می کنیم و دور رفت شاید نتیجه خوبی کسب نکردیم ولی مبارزات خوبی را به نمایش گذاشته و رفته رفته بهتر شدیم و دور برگشت حریف دست و پا بسته ای مقابل بزرگان لیگ نخواهیم بود.
کریمی در خصوص چهره شاخص قزوینی ها در دور رفت یعنی فردین نظرپور هم گفت: نظرپور یکی از همان با آتیه هایی است که در لیگ حضور دارند و اکثر رقبای خود را شکست داده است. از این دست نوجوانان در قزوین زیاد هستند که با تلاش مربیان سازنده به تکواندو ایران معرفی شدند. ما در رقابتهای کشوری برای اولین بار چهار مدال کسب کردیم و با ادامه این روند وضعیت تکواندو استان بهتر هم خواهد شد.
وی با خطاب قراردادن فدراسیون تکواندو گفت: به همین لیگ باید توجه شود. مربیان و تکواندوکاران جوانی هستند که بدون چشمداشت تلاش می کنند و با همین تلاشهاست که آینده تکواندو ایران ساخته می شود. اگر اینها مورد بی توجهی قرار گیرند لطمات زیادی برای تکواندو خواهد داشت.
سرمربی پشین تیم ملی در مورد دوری تکواندوکاران المپیکی از رقابتهای لیگ هم گفت: این تصمیمی اشتباه است. نمی توان تکواندوکار را برای جلوگیری از آسیب دیدگی از لیگ دور کرد. همین لیگ با این شرایط از تورنمنت هایی سطح پایینی که قرار است تکواندوکاران اعزام شوند به لحاظ فنی مفیدتر است و کادر فنی تیم ملی باید بیشتر به لیگ اهمیت دهند.
کریمی در پایان با یادآوری المپیک لندن گفت: کرمی و معتمد هم قبل از لندن از لیگ دور بودند و دیدیم که چه نتایجی گرفتند. اگر تکواندوکاران در لیگ مبارزه کنند از هر جهت که بررسی شود، هم برای آنها و هم برای تکواندو ایران مفید خواهد بود.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها: تکواندو ،