اولین خودروی جاده ای فراری (+عکس)

در آن زمان این خودروی اسپورت 125S به یک موتور V12 با خروجی 118 اسب‌بخار مجهز شد. می‌توانید این قدرت و موتور را با آخرین تولیدی کارخانه فراری یعنی نسخه 812 سوپرفست با موتور 6.5 لیتری V12 با خروجی 789 اسب بخار مقایسه کنید.از «افشین یداللهی» چه خاطرات خوشی داریم؟

خبر تلخ درگذشت «افشین یداللهی» در واپسین روزهای سال به یکباره همه را شوکه کرد تا به تلخی های این سال سخت اضافه کند. شاعری که با ترانه هایش خاطرات ...از «افشین یداللهی» چه خاطرات خوشی داریم؟

خبر تلخ درگذشت «افشین یداللهی» در واپسین روزهای سال به یکباره همه را شوکه کرد تا به تلخی های این سال سخت اضافه کند. شاعری که با ترانه هایش خاطرات ...


لیگ برتر جولانگاه جوانان است؛ نباید المپیکی‌ها را از لیگ دور کرد

لیگ برتر جولانگاه جوانان است؛ نباید المپیکی‌ها را از لیگ دور کرد

ورزش | دوشنبه ۱۴ دي ۹۴ ساعت ۱۶:۵۱ | نسخه چاپي

سرمربی پیشین تیم ملی تکواندو گفت: جوانان جویای نامی که آینده تکواندو ایران هستند در لیگ برتر مبارزات سطح بالایی را به نمایش می گذارند که امیدواریم از سوی مسئولان دیده شوند.
مرتضی کریمی در گفتگو با خبرگزاری مهر با بیان این مطلب عنوان کرد: دور رفت لیگ برتر در حالی به پایان رسید که شاهد برگزاری خوبی از سوی سازمان لیگ بودیم و به لحاظ فنی هم رقابتهای سطح بالایی برگزار شد که مشخصه بارز آن حضور جوانان با آتیه بود.
وی افزود: تیم های لیگ برتری در غیاب ملی پوشان، بیشتر به جوانان میدان می دهند و این نفرات نیز با انگیزه بالا مبارزات بسیار خوبی را در برابر چهره های شاخص به نمایش می گذارند. آینده تکواندو متعلق به همین جوانانی است که امروز در لیگ عالی کار می کنند و فدراسیون باید برای تداوم روند موفقیت های تکواندو برای حفظ آنها برنامه ریزی کند.
سرمربی هیات تکواندو قزوین در خصوص شرایط این تیم در لیگ برتر گفت: ما با نفرات جوان و بومی کار می کنیم و دور رفت شاید نتیجه خوبی کسب نکردیم ولی مبارزات خوبی را به نمایش گذاشته و رفته رفته بهتر شدیم و دور برگشت حریف دست و پا بسته ای مقابل بزرگان لیگ نخواهیم بود.
کریمی در خصوص چهره شاخص قزوینی ها در دور رفت یعنی فردین نظرپور هم گفت: نظرپور یکی از همان با آتیه هایی است که در لیگ حضور دارند و اکثر رقبای خود را شکست داده است. از این دست نوجوانان در قزوین زیاد هستند که با تلاش مربیان سازنده به تکواندو ایران معرفی شدند. ما در رقابتهای کشوری برای اولین بار چهار مدال کسب کردیم و با ادامه این روند وضعیت تکواندو استان بهتر هم خواهد شد.
وی با خطاب قراردادن فدراسیون تکواندو گفت: به همین لیگ باید توجه شود. مربیان و تکواندوکاران جوانی هستند که بدون چشمداشت تلاش می کنند و با همین تلاشهاست که آینده تکواندو ایران ساخته می شود. اگر اینها مورد بی توجهی قرار گیرند لطمات زیادی برای تکواندو خواهد داشت.
سرمربی پشین تیم ملی در مورد دوری تکواندوکاران المپیکی از رقابتهای لیگ هم گفت: این تصمیمی اشتباه است. نمی توان تکواندوکار را برای جلوگیری از آسیب دیدگی از لیگ دور کرد. همین لیگ با این شرایط از تورنمنت هایی سطح پایینی که قرار است تکواندوکاران اعزام شوند به لحاظ فنی مفیدتر است و کادر فنی تیم ملی باید بیشتر به لیگ اهمیت دهند.
کریمی در پایان با یادآوری المپیک لندن گفت: کرمی و معتمد هم قبل از لندن از لیگ دور بودند و دیدیم که چه نتایجی گرفتند. اگر تکواندوکاران در لیگ مبارزه کنند از هر جهت که بررسی شود، هم برای آنها و هم برای تکواندو ایران مفید خواهد بود.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها: تکواندو ،

دیدگاه شما چیست؟