قیمت محصولات سایپا در سال 96 اعلام شد (+جدول)

قیمت تمام محصولات سایپا برای سال جاری به شرح ذیل اعلام شد


جراحی موفق نوزادی که معده و کبد او خارج از شکمش بود+ تصاویر

نوزادی در ابوظبی پایتخت امارات که معده و کبد وی خارج از شکم بود توسط پزشکان نجات یافت.<br /><br />


رونمایی هیوندای از نسل جدید پیشرانه هایش (+عکس)

این موتور با آخرین نسخه گیربکس های اتوماتیک دبل کلاچ هیوندای ترکیب شده که تعویض دنده های نرم و سریع تر را نسب به گذشته به همراه دارد


مهر تایید وزارت بهداشت بر بیمارستان بانک ملی (+عکس)

با مجوز وزارت بهداشت درمان و اموزش پزشکی و معاونت درمان شهید بهشتی، بیمارستان بانک ملی ایران در فضایی بالغ بر ۱۰۰۰ متر مربع درطبقه دوم که همجوار با اطاق های عمل بوده اقدام به ساخت بخش های آنژیوگرافی ،icu oh ...


امام‌جمعه اهل سنت: اعدام شیخ النمر بسترساز قیام علیه آل سعود می‌شود

امام‌جمعه اهل سنت: اعدام شیخ النمر بسترساز قیام علیه آل سعود می‌شود

سیاست | دوشنبه ۱۴ دي ۹۴ ساعت ۱۰:۱۴ | نسخه چاپي

ائمه جمعه و مدیران حوزه علمیه اهل سنت خراسان رضوی در گفت‌وگو با مهر اعدام شیخ النمر را بسترساز قیام علیه رژیم آل سعود دانسته و این اقدام در راستای خدمت به اسرائیل و آمریکا عنوان کردند.
به گزارش خبرگزاری مهر، امام‌جمعه اهل سنت تایباد ضمن محکوم کردن اعدام «شیخ باقرالنمر» روحانی برجسته شیعه عربستان سعودی در این رابطه به مهر گفت: به‌طور حتم به شهادت رساندن شیخ نمر برای عربستان تبعات بسیار ناگواری به همراه خواهد داشت که برانگیختن خشم مردم و مسلمانان اعم از شیعه و سنی خود گواه این مدعی است.
مولوی غلام نبی توکلی عنوان کرد: در زمان کنونی یکی از مسائل مهم جهان اسلام وحدت و همبستگی مسلمانان است و لازم است که همه مسلمانان اعم از شیعه و سنی در کنار هم باشند و با دشمن مشترک خود که استکبار جهانی است مبارزه کنند.
امام‌جمعه اهل سنت تایباد ادامه داد: به‌طور حتم به شهادت رساندن شیخ نمر برای عربستان تبعات بسیار ناخوشایندی به همراه خواهد داشت.
«شیخ النمر» حذف نشد بلکه «شیخ النمرها» تازه متولد شدند
وی اظهار کرد: با اعدام شیخ نمر تنش‌ها بیشتر می‌شود و مسلمان‌ها در کشورهای اسلامی و در خود عربستان علیه آل سعود قیام خواهند کرد و این موضوع نه‌تنها موجب حذف آزادی خواهان نمی‌شود بلکه موجب بیداری افراد دیگر و تولد شیخ النمر های جدید در این کشور شد.


وی خاطرنشان کرد: بهتر بود سعودیان مسائل را بررسی می‌کردند و با دوراندیشی نمی‌گذاشتند چنین جنایتی در کشورشان صورت بگیرد.
امام‌جمعه اهل سنت تایباد اشاره کرد: این کار عربستان سعودی فقط آب به آسیاب دشمن ریختن بود و تنها استکبار جهانی و اسرائیل از این اعدام و از ایجاد تفرقه بین مسلمانان خوشحال شدند.
دست اسرائیل و آمریکا پشت پرده جنایت‌ها است
امام‌جمعه اهل سنت شهرمشهدریزه نیز در گفت‌وگو با مهر جنایات اخیر و کشتار مسلمانان در سایر کشورهای اسلامی را محکوم کرد و گفت: عاملان این کشتارها در کشورهای اسلامی و در پشت پرده آمریکا و اسرائیل هستند.
مولوی عبدالکریم علی بائی اظهار کرد: خبر دردآور و اندوه ناک اعدام شیخ باقر النمر توسط آل سعود دل‌وجان ما را در غم و اندوه فروبرد.
وی افزود: در شرایطی که دشمنان اسلام با دسیسه‌های مختلف در میان مسلمانان اختلاف ایجاد کرده و کشورهای اسلامی را در وضعیت بحرانی قرار داده‌اند و در برهه‌ای که جهان اسلام نیازمند اتحاد و همبستگی مسلمانان است و باید همه باهم وحدت داشته باشیم اقدام عربستان در اعدام شیخ باقر النمر به صلاح اسلام و مسلمانان نبود.
امام‌جمعه اهل سنت شهر مشهد ریزه تایباد گفت: مسئولان عربستان باید به منافع و مصالح اسلام بیندیشند، مصالح اسلام ایجاب می‌کرد که دولت عربستان از اعدام شیخ نمر صرف‌نظر کند.
مسلمانان در برابر کفر باید به پا خیزند
وی افزود: اکنون وقت آن رسیده که امت بزرگ اسلامی با هر سلیقه و فکری، تحت پرچم نبی مکرم اسلام (ص) جمع گردند و برای نابودی این جرثومه‌های فساد آمریکای جهان خوار و اسرائیل غاصب ، بپا خواسته و دستان آلوده به خون هزاران هزار مسلمان شیعه و سنی را از سرزمین‌های اسلامی، کوتاه کنند.
مدرس حوزه علمیه انوارالعلوم خیرآباد به‌صورت مستقیم کشورهای اسرائیل و امریکا را عاملان فتنه و کشتار مسلمانان دانست و اظهار داشت در زمان فعلی این اتحاد و وحدت مسلمانان است که می‌تواند دست ظالمان و مستکبران را از کشورهای اسلامی کوتاه کند.
علمای فریقین نقش مهمی در حفظ وحدت دارند
مولوی علی بائی گفت:علما و دانشمندان اسلامی وظیفه‌دارند مسائل مهم و اساسی جهان اسلام را بررسی کنند و بر روی مسائلی که فریقین در مورد آن‌ها وحدت دارند، مانور دهند.
وی ادامه داد: ازیک‌طرف محاسن، ارزش‌ها و عظمت وحدت را برای جهان اسلام تشریح کنند و از طرف دیگر تبعات مخرب، تفرقه و اختلاف را تبیین و به مسلمانان و امت اسلام گوشزد کنند.


امام‌جمعه شهرمشهدریزه اظهار داشت: چنانچه علما با یکدیگر اتحاد خوبی داشته باشند می‌توانند با نوشتن کتاب‌ها ، پژوهش‌های گسترده و عمیق و همچنین با برگزاری نشست‌های تخصصی علمی در جهت نهادینه کردن وحدت و تقریب در جوامع اسلامی گام بردارند.
مولوی علی بائی با تأکید بر نقش مؤثر روحانیون در تنویر افکار عمومی گفت: همواره مساجد و اماکن مذهبی به‌عنوان پایگاه‌های اصلی نشر فکر و اندیشه در ایران اسلامی مطرح بوده‌اند و علمای دینی به‌عنوان رهبران این عرصه نقش مؤثری در هدایت افکار عمومی برای مشارکت در عرصه‌های مختلف داشته‌اند.
وی با اشاره به رسالت خطیر روحانیت در عرصه اطلاع‌‌رسانی به مردم و تنویر افکار عمومی ادامه داد: روحانیون باید با تبیین وحدت و انسجام اسلامی و بیان تبعات و مضرات مخرب تفرقه و اختلاف دین خود را به اسلام و نظام ادا کنند.
آل سعود تحمل گفتمان سیاسی را ندارد
مدیر حوزه علمیه مظهر التوحید اهل سنت تایباد نیز در گفت‌وگو با مهر اظهار کرد: بار دیگر نقشه شوم استکبار جهانی دریکی دیگر از کشورهای اسلامی به اجرا درآمده و با اعدام یکی از علمای دینی نقشه تفرقه در بین امت اسلامی را پیاده کردند.
مولوی عبدالباری صالحی افزود: اعدام شیخ نمر باقر النمر و یا هر یک از علمای دین و رهبران مذهبی توسط هریک از کشورهای اسلامی ، کاری جز دامن زدن به آتش فتنه و تفرقه در منطقه و امت اسلامی نیست.

امام‌جمعه_اهل_سنت:_اعدام_شیخ_النمر_بسترساز_قیام_علیه_آل_سعود_می‌شود_اعدام_شیخ_النمر______شهرستان_تایباد______علمای_اهل_سنت__
مدیر حوزه علمیه مظهر التوحید اهل سنت تایباد گفت: حکام کشورهای اسلامی به‌ویژه دولت سعودی باید بجای حذف مخالفین سیاسی و اعدام آن‌ها با ایجاد یک گفتمان علمی و سیاسی و نشست‌های متعدد در جهت حل اختلافات سیاسی و سلیقه‌ی برآیند.
وی افزود: در هیچ‌یک از آیات قرآن و احادیث پیامبر و صحابه کرام نیامده است که اگر کسی با شما به لحاظ سلیقه و یا سیاست مخالفت کرد او را دستگیر، شکنجه، زندان و اعدام کنند.
اعدام شیخ النمر برای خوش‌خدمتی به اسرائیل بود
مولوی عبدالباری صالحی بیان داشت: هر کس خود را مسلمان و پیرو دین مبین اسلام می‌داند باید بفهمد و بداند که اسلام دین اخلاق، محبت و مودت است .
وی افزود: محکوم کردن اعدام شیخ نمر فقط به خاطر شیعه بودنش نیست بلکه به خاطر انسان بودن و عالم بودنش است زیرا اعدام هر انسان آزاده و آزادیخواهی برخلاف اسلام است و آل سعود تحمل گفتمان سیاسی را ندارد.
مدیر حوزه علمیه مظهر التوحید اهل سنت تایباد ضمن محکوم کردن اعدام شیخ نمر باقر النمر بیان کرد: آل سعود برای خوش‌خدمتی و راضی نگه‌داشتن صهیونیست‌ها دست به چنین جنایاتی می‌زند این در حالی است که خداوند فرموده است:«یهود و نصاری از شما راضی نخواهد شد، مگر اینکه از دین آنها پیروی کنید.»

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها:

دیدگاه شما چیست؟