بنزهایی که تاکنون ندیده اید+تصاویر

اولین سری از عکس های اختصاصی عصر ایران از موزه بنز را می توانید ببیند.


«ترامپ» برنامه های جدیدی برای همکاری با افغانستان دارد

معاون وزیر امور خارجه آمریکا اعلام کرد که رئیس جمهوری منتخب این کشور برنامه های جدیدی را برای همکاری با افغانستان در نظر گرفته است.


بنزهایی که تاکنون ندیده اید+تصاویر

اولین سری از عکس های اختصاصی عصر ایران از موزه بنز را می توانید ببیند.


قتل فجیع دو جوان در قروه

دو جوان در شهرستان قروه در کردستان به شکل فجیعی به قتل رسیدند.


درخت1500 ساله+تصاویر

این درخت در جزیره ی جونز و در ایالت کارولینای جنوبی در آمریکا قرار دارد. بلوط فرشته که در کارولینای جنوبی قد برافراشته در حدود 20 متر ارتفاع ...


شیوه درمانی جدید مقابله با سرطان ریه

شیوه درمانی جدید مقابله با سرطان ریه

سلامت | يكشنبه ۱۳ دي ۹۴ ساعت ۱۳:۴۰ | نسخه چاپي

محققان در مدل های آزمایشی سرطان ریه دریافتند که تلفیق دو دارو به همراه رادیوتراپی به درمان سرطان های مقاوم ریه کمک می کند.
به گزارش خبرگزاری مهر، با وجودی که اخیراً پیشرفت های قابل توجهی در درمان متداول ترین نوع سرطان ریه موسوم به NSCLC مشاهده شده است، اما سایر انواع این نوع سرطان همچنان در مقابل یک درمان موثر و کارآمد مقاوم هستند.
حال مطالعه جدید محققان دانشگاه توماس جفرسون پنسیلوانیا بر روی موش ها نشان داده است که سرطان های ناشی از جهش در ژن موسوم به KRAS می توانند از درمان سه گانه ای متشکل از دو داروی آزمایشی به همراه رادیوتراپی بهره گیرند.
تقریبا در حدود ۸۵ درصد تمامی انواع سرطان ها مربوط به NSCLC است. با وجودیکه پیشرفت هایی در درمان این بیماری حاصل شده است اما تنها ۲ درصد از افرادی که از این بیماری جان سالم به در برده اند ۵ سال بعد از درمان زنده می مانند.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها: