نشست تکفیری ها برای تعیین جانشین «ابوبکر البغدادی»

منابع آگاه از برگزاری جلسه سرکرده های تکفیری برای تعیین جانشین ابوبکر البغدادی سرکرده گروهک تکفیری داعش در موصل خبر دادند.


ژست ممنوع بازیگر زن مشهور ایرانی+عکس

در این عکس بهنوش طباطبایی را در حال کشیدن سیگار که یکی از ژست های ممنوع است مشاهده می کنید:


پرسپولیس ناپلئونی تا قهرمانی می‌رود؟؛ پلنگ زخمی یا شیر کمین کرده!

پرسپولیس با شیوه اقتصادی بر صدر جدول تکیه زده اما می داند که اگر فرصت سوزی ها را تصحیح نکند ممکن است نتواند تا اوج برود و قهرمان لیگ برتر شود.۹ کشته بر اثر آتش سوزی در ایالت اوکلند آمریکا

منابع خبری محلی از کشته شدن دست کم ۹ تن از افراد حاضر در یک کلوپ شبانه واقع در اوکلند آمریکا خبر دادند.


مشکل مهراب قاسم‌خانی در خانه جدیدش+عکس

مشکل مهراب قاسم‌خانی در خانه جدیدش+عکس

| يكشنبه ۱۳ دي ۹۴ ساعت ۱۳:۳۷ | نسخه چاپي

width=17 مشکل_مهراب_قاسم‌خانی_در_خانه_جدیدش+عکس_مهراب_قاسم‌خانی______عکس__
به گزارش ستاره ها ، مهراب قاسم‌خانی با انتشار این عکس نوشته: مثلاً تو خونه قبلى از در اتاق خواب که میومدى بیرون سمت راستت در دستشویى بود. شبا که از خواب بلند میشدى دیگه لازم نبود حتى چشاتو باز کنى. همینجورى با چشم بسته راحت میرفتى کارتو میکردى برمیگشتى. خوابت هم نمیپرید. نمیدونى چه کیفى داشت. ولى تو خونه جدید از در اتاق خواب که میاى بیرون سمت راستت در تراسه. باور کن اوایل چهل دفعه شب تو خواب طبق عادت پاشدم برم دستشویى، به جاش صاف رفتم تو تراس. حالا این که چند بار نزدیک بود تو تراس چیکار کنم به کنار، فکرش رو بکن وسط سرماى زمستون از زیر پتوى گرم و نرم بیاى بیرون اشتباهى برى تو تراس تو اون سرما. یعنى خواب اون شبت که هیچ، خواب دو شب بعد و دو شب قبلت هم کوفتت میشه... پ.ن: شب کارى... کار جدید... چایى لیمو و عسل توى دارت ویدر.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها: