13 فکر سمی که باید سریع تر متوقف شان کنید

«فکرت را تغییر بده تا زندگیت را عوض کنی» این شعار را خیلی ها بلد هستند اما مشکل اینجاست که اغلب ما اصلا از افکار منفی که در ذهنمان جریان دارند، ...


زندگی زنان در ژاپن، سرزمین نظم و قانون

زنانی در کیمونوهای افسانه ای یا زنانی در زندگی های ماشینی بدون انعطاف؟ تصور ما و شاید بسیاری از مردم دنیا از ژاپن میان این تصویرهای ضد و نقیض در رفت و آمد است. برای شناخت بیشتر از ملتی که در لطیفه ها از هر چیز به دردنخوری برق تولید می کنند، با زنی ایرانی که زندگی کاری اش را در این کشور می گذراند، صحبت کرده ایم.زندگی زنان در ژاپن، سرزمین نظم و قانون

زنانی در کیمونوهای افسانه ای یا زنانی در زندگی های ماشینی بدون انعطاف؟ تصور ما و شاید بسیاری از مردم دنیا از ژاپن میان این تصویرهای ضد و نقیض در رفت و آمد است. برای شناخت بیشتر از ملتی که در لطیفه ها از هر چیز به دردنخوری برق تولید می کنند، با زنی ایرانی که زندگی کاری اش را در این کشور می گذراند، صحبت کرده ایم.


معرفی محصول جدید ماهیندرا

معرفی محصول جدید ماهیندرا

ماشين | پنجشنبه ۱۰ دي ۹۴ ساعت ۱۴:۱۵ | نسخه چاپي

ماهیندرا تصمیم دارد اولین شاسی بلند کوچک لوکس خود با نام ایمپریو را عرضه کند.
قرار است این خودرو ششم ژانویه ۲۰۱۶ وارد بازار شود. گفته می‌شود با عرضه این خودرو، ماهیندرا گسترده‌ترین طیف محصولات را در بخش خودروهای شاسی بلند خواهد داشت.
در حال حاضر این شرکت خودروهای شاسی بلند لوکس زیادی را نظیر اسکورپیو و ایکس یو وی ۵۰۰ دارد، ولی هیچ کدام شاید یک خودروی تجاری در حد ایمپریو نباشند.
طبق اعلام ماهیندرا، این پیکاپ لوکس دارای سطح بالای کیفی است و برای تامین نیاز راحتی و عملکرد طراحی شده است. قرار است ایمپریو نیاز بازار خودروهای سبک و متوسط را رفع می‌کند.
منبع: روزنامه دنیای اقتصاد
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها:

دیدگاه شما چیست؟