زمان‌بندی برگزاری انتخابات شوراها مشخص شد (+جدول)

زمان بندی برگزاری انتخابات شوراها از زمان آغاز ثبت‌نام و تا پایان زمان رأی گیری و شمارش آرا مشخص و به هیأت‌های اجرایی ابلاغ شد.


زمان‌بندی برگزاری انتخابات شوراها مشخص شد (+جدول)

زمان بندی برگزاری انتخابات شوراها از زمان آغاز ثبت‌نام و تا پایان زمان رأی گیری و شمارش آرا مشخص و به هیأت‌های اجرایی ابلاغ شد.


5 شیطنت خانه‌ تکانی که نمی‌دانید!

آهسته می‌آید. درست مثل نسیم‌هایش که آرام‌آرام تن خشک درخت‌ها را نوازش می‌کنند تا دوباره زنده شوند. بهار آهسته می‌آید، درست مثل غنچه‌هایی ...


به چه شرطی صنعت خودرو از رکود خارج می شود؟

چنانچه خوروسازی های داخلی همکاری خود را با شرکتهای مطرح غربی شروع کرده و تولیدات خود را با قیمت های نجومی عرضه نکنند و شرایط ویژه فروش به نفع ...


با پرجمعیت‌ترین جزیره جهان آشنا شوید

جزیره «میگینگو» در کنیا را از نظر تراکم، پرجمعیت‌ترین جزیره جهان می‌شناسند که با ۱۳۱ خانه جمعیتی ۱۰۰۰ نفری دارد.


خسرو ابراهیم به عنوان نماینده فنی فیزو معرفی شد

خسرو ابراهیم به عنوان نماینده فنی فیزو معرفی شد

ورزش | يكشنبه ۰۶ دي ۹۴ ساعت ۱۲:۲۴ | نسخه چاپي

خسرو ابراهیم از سوی فدراسیون ورزش‌های دانشگاهی جهان( فیزو) به عنوان نماینده فنی فدراسیون جهانی و نایب رئیس کمیته فنی رقابت‌های والیبال یونیورسیاد در سال ۲۰۱۷ معرفی شد.
به گزارش خبرگزاری مهر، با توجه به معرفی نمایندگان ورزش دانشگاهی ایران برای حضور در کمیته‌های فیزو و پیگیری‌های بعمل آمده از سوی مسئولان فدراسیون، طی حکمی از سوی فدراسیون جهانی ورزش‌های دانشگاهی ( فیزو ) خسرو ابراهیم از مدرسان دانشگاهی تربیت بدنی ایران و از مدرسان بین المللی فدراسیون جهانی والیبال به عنوان نماینده فنی فدراسیون جهانی و نایب رئیس کمیته فنی رقابت‌های والیبال بیست و نهمین دوره یونیورسیاد جهانی دانشجویان انتخاب شد. این رقابت‌ها قرار است تابستان سال ۲۰۱۷ به میزبانی کشور چین تایپه برگزار شود.
در بخشی از حکم دکتر ابراهیم آمده است : از کاندیداتوری شما برای کسب کرسی بسیار خوشحال و مطمئن هستیم که تجربه شما برای کمیته برگزاری یونیورسیاد تابستانی بعدی و توسعه ورزش والیبال در فیزو بسیار ارزشمند خواهد بود.
مدرس FIVB ، رئیس سازماندهی تیم‌های ملی والیبال ایران، استاد و رئیس دانشکده علوم ورزشی و تربیت بدنی دانشگاه شهید بهشتی و گیلان، مدرس فدراسیون جهانی والیبال، حضور در رقابت‌های بین المللی ورزشی نظامی تهران درسال ۱۹۶۸ و کسب عنوان اول، حضور در پنجمین دوره مسابقات آسیایی بانکوک تایلند و کسب عنوان سوم، از جمله سوابق خسرو ابراهیم است.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها:

دیدگاه شما چیست؟