ملکه زیبایی مسلمان شد! + عکس قبل و بعد از با حجاب شدن

ملکه زیبایی قرقیزستان مسلمان شد و پوشش حجاب را برای خود انتخاب کرد.


زن مخالف رژیم آل‌سعود بر اثر شکنجۀ زیاد در زندان‌، جان باخت

یک فعال حقوق بشر می‌گوید یک زن مخالف رژیم آل‌سعود بر اثر شکنجۀ زیاد در زندان‌های این رژیم، جان باخته‌است.


شعب بین‌الملل بانک صادرات از فهرست تحریم‌ها خارج شد

بانک صادرات ایران در بیانیه‌ای با اشاره به تصمیم جدید وزارت دارایی انگلیس برای رفع توقیف دارایی‌های این بانک اعلام کرد: شعب بین‌الملل بانک صادرات و شعبه لندن، از فهرست تحریم‌ها خارج شد.


دلایل جدایی از ذوب‌آهن ومذاکره با تیم تبریزی؛ معرفی مدعیان قهرمانی

سرمربی پیشین تیم فوتبال ذوب آهن ضمن ارزیابی شرایط شانزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر به جدایی اش از تیم سبزپوش اصفهان اشاره کرد و گفت: نمی‌خواهم در مورد مسائل کم ارزش صحبت کنم.


لزوم گسترش مراودات حقوقی و قضایی با دیگر کشورها

دادستان کل کشور پس از پایان سفرش به پاکستان گفت: گسترش مناسبات بین المللی در بعد حقوقی و قضایی می تواند به آشنایی دیگر کشورها با نظام قضایی ...


دعوت اصولگرایان از حزب قالیباف برای شرکت در ائتلاف

دعوت اصولگرایان از حزب قالیباف برای شرکت در ائتلاف

سیاست | جمعه ۰۴ دي ۹۴ ساعت ۲۳:۱۵ | نسخه چاپي

دبیرکل جمعیت پیشرفت و عدالت، تشکل تازه تاسیس نزدیک به قالیباف، گفت که ائتلاف اصولگرایان از این جمعیت برای حضور در شورای ائتلاف دعوت کرده است.
حسین قربانزاده اظهار کرد: دفتر سیاسی جمعیت در روزهای آتی جلسه ای خواهد داشت و نسبت به نحوه حضور و اعلام شرایط برای پذیرش پیشنهاد ائتلاف اصولگرایان اعلام نظر خواهد کرد.  
قربانزاده درباره خبر منتشره به نقل از آقای قالیباف اظهار داشت: قطعا آقای قالیباف شخصا نه در ائتلاف حضور دارند و نه نماینده ای خواهند داشت. دوستان تازه شیرینی شیره را کشف کردند و با شوق و ذوق زایدالوصفی نقل کردند که قالیباف درپی فضاسازی ها اعلام کرده که اصولگراست!! خب مگر کسی در این موضوع که قالیباف اصولگراست تردیدی داشت!

vspace=5px
وی افزود: یا در مورد وحدت واقعی اصولگرایان روشن است که ایشان بیشترین تلاش را داشتند. اتفاقا نگرانی ما هم از وحدت شکنی ست و آن دغدغه ای که قبلا اعلام شد از سابقه وحدت شکنانه برخی افراد و گروه ها نشات می گرفت. ما درباره سازوکار این ائتلاف هم این نکات را تحذیر دادیم. از اتحاد نمایشی و سهم خواهی اعلام خطر کردیم. از نظر ما کسانی که مرحوم آیت الله مهدوی کنی را رنجاندند و خون به دل ایشان کردند حالا نمی توانند پرچمدار وحدت و ائتلاف نیروهای وفادار به انقلاب و اصولگرا باشند . امیدواریم که آقایان نسبت به گذشته وحدت شکنانه خودشان نادم و پشیمان باشند. قطعا ما هم از وحدت واقعی اصولگرایانه حمایت می کنیم اما با سهم خواهی و افراط و رفتارهای خلاف مبانی اصولگرایی مخالفیم. نباید فقط در لفظ اصولگرا باشیم و در عمل کار دیگری انجام دهیم. ما بدنبال مجلس ولایی کارآمد و پیگیر مطالبات مردم هستیم و معتقدیم این هدف با سهم خواهی محقق نخواهد شد. لذا نباید کسانی که خودشان کاندیدا هستند در انتخاب و تعیین فهرست نهایی اصولگرایان دخالتی داشته باشند.

vspace=5px

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها: