تصاویر تاریخی از مصاحبه مطبوعاتی امام پس از فرار شاه

پس از خروج شاه از کشور مردم در کوتاه‌ترین زمان ممکن، از طریق سازماندهی مساجد برقراری امنیت در بیشتر نقاط تهران را به عهده گرفتند و عملا ارتش ...


چرا خرید ایرباس اتفاق مهمی است؟ / 80 درصد ناوگان هواپیمایی روسیه، ایرباس و بوئینگ است

مروری بر صنعت هوایی کشورهایی که به رغم داشتن خط تولید هواپیما، از ایرباس و بوئینگ استفاده می کنند.آیا محسن رضایی،مصوبه مجمع تشخیص مصلحت را زیر پا می گذارد؟

جبهه مردمی نیروهای انقلاب به عنوان یک تشکل سیاسی نوظهور، خیلی زود مورد پشتیبانی «سرلشکر» محسن رضایی قرار گرفت.


دعوت اصولگرایان از حزب قالیباف برای شرکت در ائتلاف

دعوت اصولگرایان از حزب قالیباف برای شرکت در ائتلاف

سیاست | جمعه ۰۴ دي ۹۴ ساعت ۲۳:۱۵ | نسخه چاپي

دبیرکل جمعیت پیشرفت و عدالت، تشکل تازه تاسیس نزدیک به قالیباف، گفت که ائتلاف اصولگرایان از این جمعیت برای حضور در شورای ائتلاف دعوت کرده است.
حسین قربانزاده اظهار کرد: دفتر سیاسی جمعیت در روزهای آتی جلسه ای خواهد داشت و نسبت به نحوه حضور و اعلام شرایط برای پذیرش پیشنهاد ائتلاف اصولگرایان اعلام نظر خواهد کرد.  
قربانزاده درباره خبر منتشره به نقل از آقای قالیباف اظهار داشت: قطعا آقای قالیباف شخصا نه در ائتلاف حضور دارند و نه نماینده ای خواهند داشت. دوستان تازه شیرینی شیره را کشف کردند و با شوق و ذوق زایدالوصفی نقل کردند که قالیباف درپی فضاسازی ها اعلام کرده که اصولگراست!! خب مگر کسی در این موضوع که قالیباف اصولگراست تردیدی داشت!

vspace=5px
وی افزود: یا در مورد وحدت واقعی اصولگرایان روشن است که ایشان بیشترین تلاش را داشتند. اتفاقا نگرانی ما هم از وحدت شکنی ست و آن دغدغه ای که قبلا اعلام شد از سابقه وحدت شکنانه برخی افراد و گروه ها نشات می گرفت. ما درباره سازوکار این ائتلاف هم این نکات را تحذیر دادیم. از اتحاد نمایشی و سهم خواهی اعلام خطر کردیم. از نظر ما کسانی که مرحوم آیت الله مهدوی کنی را رنجاندند و خون به دل ایشان کردند حالا نمی توانند پرچمدار وحدت و ائتلاف نیروهای وفادار به انقلاب و اصولگرا باشند . امیدواریم که آقایان نسبت به گذشته وحدت شکنانه خودشان نادم و پشیمان باشند. قطعا ما هم از وحدت واقعی اصولگرایانه حمایت می کنیم اما با سهم خواهی و افراط و رفتارهای خلاف مبانی اصولگرایی مخالفیم. نباید فقط در لفظ اصولگرا باشیم و در عمل کار دیگری انجام دهیم. ما بدنبال مجلس ولایی کارآمد و پیگیر مطالبات مردم هستیم و معتقدیم این هدف با سهم خواهی محقق نخواهد شد. لذا نباید کسانی که خودشان کاندیدا هستند در انتخاب و تعیین فهرست نهایی اصولگرایان دخالتی داشته باشند.

vspace=5px

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها:

دیدگاه شما چیست؟