زیباترین زنان جهان در کدام کشورها هستند+تصاویر

در این رده بندی که توسط سایت بسیار معتبر UCITYGUIDES صورت گرفته ده تا از کشور هایی که زیباترین زنان را دارند طبق این رده بندی مشاهده می کنید.


پلی‌استیشن 4 رکورد می‌شکند

پلی‌استیشن ۴ از زمانی که در سال ۲۰۱۳ راهی بازار شد، با فروش بسیار خوبی مواجه شد. این کنسول مدتی پیش فروش ۴۰ میلیون دستگاه را پشت‌سر گذاشته ...


اتحاد نیروی هوایی آمریکا با موجودات فرازمینی؟!

استیو بارون شکارچی معروف یوفوها(UFO) ویدئویی منتشر کرده که در آن ادعا می‌شود یوفوها در محدوده پایگاه نیروی هوایی نلیز مشاهده شده‌اند.


کشف جسد متلاشی شده یک زن در یافت‌آباد

جسد متلاشی شده زنی در لاین تندرو شرق به غرب پل الغدیر یافت‌آباد کشف شد.


فریاد مخالفان و موافقان در حضور روحانی+تصاویر

مراسم بزرگداشت روز دانشجو با حضور رئیس‌جمهور در دانشگاه تهران برگزار شد.


چه کسانی تاکنون برای نمایندگی مجلس نام‌نویسی کرده‌اند+جدول

سیاست | چهارشنبه ۰۲ دي ۹۴ ساعت ۱۰:۱ | نسخه چاپي

جدول اسامی داوطلبانی که تاکنون برای نمایندگی مجلس شورای اسلامی به وزارت کشور و فرمانداری‌ها مراجعه و نام نویسی کرده‌اند منتشر شد.

به گزارش فارس ، فعالیت هیات‌های اجرایی انتخابات مجلس خبرگان رهبری از ۲۱ آذر آغاز شده و فعالیت هیأت‌های اجرایی انتخابات مجلس از ۲۸ آذر آغاز می‌شود، هیات‌های اجرایی پس از پایان مهلت ثبت‌نام ظرف یک دوره زمانی ۱۰ روزه صلاحیت داوطلبان را بر اساس استعلامات مراجع چهارگانه مجلس در قانون انجام می‌دهند.

پس از بررسی صلاحیت داوطلبان در هیات‌های اجرایی، بررسی صلاحیت داوطلبان در هیات‌های نظارت و پس از آن در شورای نگهبان انجام خواهد شد که این روند تا ۵ اسفند ادامه خواهد یافت.

تعداد نمایندگان مجلس خبرگان ۸۸ نفر و تعداد نمایندگان مجلس ۲۹۰ نفر است.

گفتنی است انتخابات پنجمین دوره خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به طور همزمان در هفتم اسفند ماه سال جاری برگزار می‌شود.

آذربایجان شرقی فارس
آذربایجان غربی قزوین
اردبیل قم
اصفهان کردستان
البرز کرمان
ایلام کرمانشاه
بوشهر کهگیلویه‌و بویراحمد
تهران گلستان
چهارمحال و بختیاری گیلان
خراسان جنوبی لرستان
خراسان رضوی مازندران
خراسان شمالی مرکزی
خوزستان هرمزگان
زنجان همدان
سمنان یزد
سیستان و بلوچستان اقلیت‌های مذهبی

آذربایجان شرقی

حوزه انتخابیه نام‌نام‌خانوادگی نماینده دوره گرایش
ورزقان
ملکان
هشترود و چاراویماق
تبریز، اسکو و آذرشهر علیرضا منادی ۹ اصولگرا
سران و مهربان
بناب
بستان‌آباد
مرند و جلفا
مراغه و عجب شیر
میانه
کلیبر و هوراند ارسلان‌فتحی‌پور ۹ اصولگرا
اهر و هریس
شبستر

آذربایجان غربی

حوزه انتخابیه نام‌نام‌خانوادگی نماینده فعلی گرایش
بوکان
مهاباد
خوی
ماکو و چالداران
نقده و اشنویه
میاندوآب، تکاب و شاهین دژ
سرشت و پیرانشهر
ارومیه

اردبیل

حوزه انتخابیه نام‌نام‌خانوادگی نماینده فعلی گرایش
پارس آباد و بیله سوار علی قاسم‌زاده‌ اجیرلو
مهرداد گیگلو
عباس شریفی‌نیای‌گیگلو
شکور پورحسین شقلان
خلخال و کوثر عدالت‌ امیرزاده
بشیر خالقی
کورش رهبری
سید غنی نظری
کورش افشاری
مشکین شهر
گرمی، مغان ولی‌اسماعیلی ۸ اصولگرا
ناصر سیدی
نادر بهادری
اردبیل، نمین، سرعین و نیر رضاکریمی
علی‌محمد غریبانی
اکبر نیکزاد
محمدرضا سرداری
فخرالدین محمدی
شهریار حبیب‌زاده
سالم مهرداد
محمدرضا رهبر
احمد بیوته مستقل
ولی آذرنوش اصلاح‌طلب

اصفهان

حوزه انتخابیه نام‌نام‌خانوادگی نماینده فعلی گرایش
کاشان، آران و بیدگل محمد چتری
عباس انصاری تبار
روح‌الله حسینی
مهدی موسوی
احمد مصطفوی
حسین فخره
اصفهان مهدی احمدی
مختاراستکی
امین امیرتیمور
احمد امین
لیلا جاوید پرور
فردین حقانی
فروزان رودباری
پیمان سلیمان‌پور
احمد شیروانی
علیرضا نریمانی
امیر یعقوبی
محمد رضا عروجی
فرهاد کریمی
عبدالحسین مشعلی
خوانسار و گلپایگان
قمصر و نطنز عبدالله کرمانی‌نژاد
عباس ذاکریان
رضا مهدویان
شاهین شهر، برخوار و میمه
نجف‌آباد، تیران و کرون
نائین
اردستان صادق طباطبائی‌نژاد اصولگرا
جواد زارع
احمد بخشایش
شهرضا
فلاورجان
مبارکه
چادگان، فریدون‌شهر و فریدن مجید محمد شریفی
حسین محمد صالحی
محمد علی اسفنانی ۹ اصولگرا
علی بهرامی
علی ابراهیمی
نصیر محمدی
ابراهیم فولادی
لنجان
سمیرم سکینه عمرانی ۹ اصولگرا
زهرا محرابی
علی محمدی
غلامعلی رسولی
عبدالحمید محمدی
رسول عسگریانی
عباس باغیانیان
عباس اسفندیاری
حسن نوریان
بنیامین تورابیان
رحمت‌الله زرگری
حسام الدین عاملی کاشانی
محمود آقایی
محبوبه منفردزاده
صغرا بهرامیان
خمینی‌شهر

البرز

حوزه انتخابیه نام‌نام‌خانوادگی نماینده فعلی گرایش
ساوجبلاغ
کرج مسلم عزیزی
صادق رزاقی
سیدمحمدحسین‌میرحسینی‌نیری
عادل جنود

ایلام

حوزه انتخابیه نام‌نام‌خانوادگی نماینده فعلی گرایش
دهلران،آبدانان و دره‌شهر
ایلام، شیروان، چرداول، ایوان و مهران

بوشهر

حوزه انتخابیه نام‌نام‌خانوادگی نماینده فعلی گرایش
دشتستان سیدمهدی‌موسوی‌نژاد ۹ اصولگرا
کنگان، دیر و جم
دشتی و تنگستان
بوشهر، گناوه و دیلم علی زارعی مستقل

تهران

حوزه انتخابیه نام‌نام‌خانوادگی نماینده دوره گرایش
دماوند و فیروزکوه
ورامین و پیشوا
رباط کریم
شهریار
پاکدشت
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس خلیل بسطامی
سهراب‌اشرفی
حسن رنجبر
محمدعلی وکیلی
سیده‌لیلا مددی
ژیلاموحدشریعت‌پناهی مستقل
ابوالفضل‌قراخانی
آمنه رضایی اصلاح‌طلب
احمد توکلی
محمد حسن غفوری فرد
مصطفی کواکبیان
سیدجلال ساداتیان
عزت‌الله تقوائیان
حبیب‌الله کاسه‌ساز
پژمان شمس
امجد مردوخی‌تودار مستقل
لیلا صالح آبادی مستقل
فرزاد اسمعیلی مستقل
شهرام لرستانی مستقل
پیمان رستمیان مستقل
مختار کلانتری مستقل
سحر جعفری‌مقدم مستقل
علی تشکری مستقل
رعنا احمدی مستقل
سید مهرداد سرمدراد مستقل
مسعودکفایت‌مند‌ غیور مستقل
محمد غرضی مستقل
جواد اطاعت اصلاح‌طلب
الیاس حضرتی اصلاح‌طلب
هادی غفاری اصلاح‌طلب
غلامعباس آقاعلیخانی اصلاح‌طلب
محمد معتقد لاریجانی
مهدی کوچک زاده ۹ اصولگرا
جلال جلالی زاده ۶ اصلاح‌طلب
شهربانو امانی ۶ اصلاح‌طلب
سید حسن الحسینی ۳
پرویز طلاچیان
محمدحسین ساعی
شاهین صحرایی
فاطمه واعظ جوادی
وحید خانی
معصومه پایی‌نژاد
حسن صفاری
حمیدرضا کریمی
سیدآرش‌حسینی میلانی
جلال سهرابی
امیر لطفی
فرهاد ‌آقابیک
لطف‌الله فروزنده
حسینعلی شهریاری
مرتضی آقاتهرانی
سید مهدی هاشمی
کمال‌الدین سجادی
علی فلاحیان
محمدرضا جعفری نائینی
محمود دهقان
احمداحمدپور مستقل
حسن اختری اصولگرا
عزیزالله محمدی
علیرضا رحیمی
محمود نبویان ۹ اصولگرا
ابراهیم انصاریان
محدثه باقری مستقل
فاطمه شیرزاد مستقل
آذر نیاز
اصغر صفری‌فر
مجید یزدانی
حجت‌الله جلوداری
محمود صابر همیشگی
فرید شریفی بروجردی
عباس محبی مقدم
محمدرضا واعظی جزه
سید محمد حسینی اصولگرا
محمد عباسی اصولگرا
محمدرضا عارف اصلاح‌طلب
حسن مهرعلیزاده اصلاح‌طلب
هادی غلامی نورآباد
رجب بیت‌اللهی
احسان کریم‌پور
امیر عوض‌زاده باغان
ناهید حق‌وردی
مسعود اخوان فرد
سیدعلی قائم‌مقامی
حسین امیری

چهارمحال و بختیاری

حوزه انتخابیه نام‌نام‌خانوادگی نماینده فعلی گرایش
شهرکرد
اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار
بروجن علی نادری‌فر
منصور میرزا کوچکی
غلامرضا میرزایی
غلامرضا غریب‌زاده
سید احمد افضلی
غلامرضا زیلابی
فرهاد حبیبی
حسین حائری
غضنفر رفیعی
حمید شفیع‌زاده
لردگان رسول بیژنی
عبدالمحمد بابااحمدی
سهراب عبدالهی
علی‌کرم جلیل
مصطفی علیخانی فرادنبه
غضنفر صالحی
غلامرضا جمالی ارمندی
محمد جلیل
مجید جلیل مصیر
محمد محمودی
مسعود میرزایی
منوچهر خالدی

خراسان جنوبی

حوزه انتخابیه نام‌نام‌خانوادگی نماینده فعلی گرایش
بیرجند و درمیان محمدرضا مجیدی اصولگرا
علی‌ رضایی
شکر‌الله بیگی
زهرا اسلامی
قائنات جواد هروی ۹ اصولگرا
سید محسن علوی
نهبندان و سربیشه مهدی مومنی
مراد هاشم‌زهی
احمد نجمی‌پور اصولگرا
فردوس، طبس، سرایان و بشرویه طاهر نجفیان
هادی خسروی
هاشم طبسی

خراسان رضوی

حوزه انتخابیه نام‌نام‌خانوادگی نماینده دوره گرایش
چناران و طرقبه
مشهد و کلات غلامرضا انصاری اصلاح‌طلب
گناباد
تربت حیدریه
درگز
کاشمر، بردسکن و خلیل آباد
نیشابور سید عباس حسینی
خواف و رشتخوار
فریمان و سرخس
سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب
قوچان و فاروج
تربت جام و تایباد

خراسان شمالی

حوزه انتخابیه نام‌نام‌خانوادگی نماینده فعلی گرایش
بجنورد علی علی اکبری
علی قربانی
رمضان‌علی وحیدی
سیدمحمدلنگری
عباس مظفر
موسوی الرضا ثروتی ۹ اصولگرا
شیروان
اسفراین

خوزستان

حوزه انتخابیه نام‌نام‌خانوادگی نماینده فعلی گرایش
اهواز علیرضا دهقان مستقل
ماهشهر، امیدیه و هندیجان
شوش
اندیمشک
شوشتر سیدمحمدسادات‌ابراهیمی
مسجد سلیمان
دزفول
رامهرمز
خرمشهر
شادگان
دشت‌آزادگان
آبادان
ایذه و باغملک هوشنگ احمدی صحرا
بهبهان

زنجان

حوزه انتخابیه نام‌نام‌خانوادگی نماینده فعلی گرایش
زنجان و طارم
ابهر و خرمدره
خدابنده
ماهشان، انگوران و ایجرود

سمنان

حوزه انتخابیه نام‌نام‌خانوادگی نماینده فعلی گرایش
سمنان و مهدیشهر
شاهرود
دامغان
گرمسار و آرادان

سیستان و بلوچستان

حوزه انتخابیه نام‌نام‌خانوادگی نمانیده دوره گرایش
زاهدان یعقوب‌براهویی‌یاکزی
ناصر کاشانی ۹
محمدتقی رخشانی
ناصر کاشانی
خاش، نصرت‌آباد، میرجاوه و کورین حمیدرضا پشنگ *
سراوان
زابل غلامعلی خمر
شیر علی کوهکن
حبیب‌الله دهمرده
غلامحسین علی احمد
چابهار، نیکشهر و کنارک عبدالغفور ایران نژاد ۷
یعقوب جدگال ۹
محمد انور بیجارزهی
ایرانشهر و سرباز

فارس

حوزه انتخابیه نام‌نام‌خانوادگی نماینده فعلی گرایش
نیریز و استهبان
شیراز فریدون عباسی اصولگرا
لامرد و مهر
داراب و زرین دشت
خرامه، سروستان و کوار
پاسارگاد، ارسنجان و مرودشت
آباده، بوانات و خرم‌بید
لارستان، خنج و گراش هدایت‌الله بیگلری
فقیه فتحی
شکرالله زندوی
علی‌اصغر حسنی
حسین‌علی حسین شیری
حسین حسین‌زاده
یوسف محبی
رضا باقری
جهرم غلامرضا امیر‌نژاد مستقل
اقلید
سپیدان
رستم و ممسنی
کازرون
فسا
فیروزآباد، قیر، کارزین و فراشبند شمشاد کاظمی
حسن افراسیابی
کاوه بهلولی
غلامعلی عیسی‌پور
داریوش ریاحی راد
علی‌اکبر افشاری

قزوین

حوزه انتخابیه نام‌نام‌خانوادگی نماینده فعلی گرایش
قزوین و آبیک
تاکستان
بوئین‌زهرا

قم

حوزه انتخابیه نام‌نام‌خانوادگی نماینده فعلی گرایش
قم

کردستان

حوزه انتخابیه نام‌نام‌خانوادگی نماینده فعلی گرایش
بیجار
مریوان و سروآباد
سقز و بانه
قروه و دهگلان
سنندج، دیوان دره و کامیاران

کرمان

حوزه انتخابیه نام‌نام‌خانوادگی نماینده فعلی گرایش
کرمان و راور محمدتاج‌الدینی
علی‌زادسر جیرفتی اصولگرا
اسحاق توانایی
علی اسلامی‌پناه
یحیی کمال‌پور
راضیه دانشی
بم، ریگان، فهرج و نرماشیر
کهنوج، منوجان، روداب، فاریاب، قلعه‌گنج
جیرفت و عنبرآباد
بافت، رابر، ارزوئیه
سیرجان و بردسیر
شهربابک
رفسنجان و انار
زرند و کوهبنان

کرمانشاه

حوزه انتخابیه نام‌نام‌خانوادگی نماینده فعلی گرایش
اسلام‌آباد غرب
کنگاور و بیستون
سنقر و کلیایی
قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب
پاوه
کرمانشاه حجت الله دمیاد *

کهگیلویه و بویراحمد

حوزه انتخابیه نام‌نام‌خانوادگی نماینده فعلی گرایش
بویراحمد و دنا غلامحسین رهبرنیا اصلاح‌طلب
کهگیلویه و بهمئی البرز بنام اصلاح‌طلب
غلام‌عباس مردانی
علی محمد شفاعت‌نیا
خداداد کشاورز
مصطفی ارژنگ
قلندر حسن پور
محسن مستوفی‌زاده
حیدر اصل
عنایت محمدپور
صادق نصیب
قادر لاهوتی اصلاح‌طلب
عدل هاشمی‌پور
منوچهر سیف سادات
سهراب صحت‌خواه
علی دلاور
گچساران غلامرضاتاجگردون ۹ اصلاح‌طلب
کورش افشین‌‌پور
اسماعیل صادقی
محمدباقر شریفی

گلستان

حوزه انتخابیه نام‌نام‌خانوادگی نمانیده دوره گرایش
علی‌آباد کتول
گنبد کاووس
رامیان و آزادشهر
کردکوی، بندرترکمن و بندرگز
مینودشت و کلاله عبدالکریم رجبی ۹ اصولگرا
گرگان و آق‌قلا سیدعلی‌طاهری ۹ اصولگرا

گیلان

حوزه انتخابیه نام‌نام‌خانوادگی نماینده فعلی گرایش
آستارا
فومن
لنگرود
تالش، رضوانشهر و ماسال
لاهیجان و سیاهکل
صومعه‌سرا کاظم دلخوش
انزلی
رودسر و املش
آستانه اشرفیه
رودبار
رشت

لرستان

حوزه انتخابیه نام‌نام‌خانوادگی نماینده دوره گرایش
خرم‌آباد
سلسله و دلفان
کوهدشت
الیگودرز
درود و ازنا
پلدختر
بروجرد هادی مقدسی اصولگرا
علاء الدین بروجردی ۹ اصولگرا

مازندران

حوزه انتخابیه نام‌نام‌خانوادگی نماینده دوره گرایش
بابل مجید طاهری
یحیی شعبان‌پور
رامین علی‌آبادیان
عابدین مومنی
هرمز گرجی
علی کریمی
علیرضا بیژن نژاد
میثم جعفرپور
شعبان‌ بزرگی
بهزادآقانژاد
صادق موسوی
علیرضا قلیزاده
یوسف حسین‌زاده
محمد ملک‌دا
ایمان نمدیان پور
حسن احمدیان
احد منتظری
سیف‌الله علی‌نیا
محمد موسوی
همت‌الله طاهرنژاد
ساری منصور علی‌زارعی اصولگرا
نوشهر و چالوس
نکا، بهشهر و گلوگاه احمدعلی‌مقیمی ۹ اصولگرا
آمل و لاریجان
بابلسر و فریدونکنار
نور و محمود‌آباد
قائمشهر، سوادکوه و جویبار حمیدرضا اکبری
امیر رحیمی
حسین گرجی
جابر قنبری
اسماعیل یزدان‌پناه
محسن اسماعیلی
محمد رجبی
رامسر، تنکابن، عباس‌آباد

مرکزی

حوزه انتخابیه نام‌نام‌خانوادگی نماینده فعلی گرایش
اراک، کمیجان و خنداب حسین مرادی
شازند احمدی‌بی‌غش ۸ اصولگرا
دلیجان و محلات
ساوه و زرندیه
خمین
تفرش، آشتیان و فراهان

هرمزگان

حوزه انتخابیه نام‌نام‌خانوادگی نماینده فعلی گرایش
میناب، جاسک و سیریک
بندرعباس، هرمز، قشم، ابوموسی محمد ذاکری
احمد مرادی
موسی ملاپرست
مهران شاهی
مهدی مولایی
احمد دهقان
عبدالرحمان پرتابیان
سید محمد هاشمی
جهانیگر بشکار
علی ارجمند منش
علی سلیمانی
علی خطیبی
احمد نوحه‌گر
رقیه احمدی
منصور آرامی
محمدعلی کریمی
بندر لنگه، بستک، پارسیان

همدان

حوزه انتخابیه نام‌نام‌خانوادگی نماینده فعلی گرایش
رزن
اسدآباد
نهاوند
بهار و کبودرآهنگ
تویسرکان
ملایر
همدان

یزد

حوزه انتخابیه نام‌نام‌خانوادگی نماینده فعلی گرایش
یزد و صدوق
اردکان
مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم
تفت و میبد
طبس

اقلیت‌های مذهبی

حوزه انتخابیه نام‌نام‌خانوادگی نماینده فعلی گرایش
زرتشتیان اسفندیار اختیاری
کلیمیان‌ سیامک مره صدق ۹ مستقل
ارامنه شمال کارن خانلری ۹ مستقل
آشوری کلدانی یوناتن بت کلیا ۹ مستقل
ارامنه جنوب

چه_کسانی_تاکنون_برای_نمایندگی_مجلس_نام‌نویسی_کرده‌اند+جدول_

جدول کامل زمان بندی انتخابات خبرگان در سال ۹۴

ردیف موضوع برنامه مهلت اجرا به روز تاریخ اجرای برنامه
۱ اعلام رسمی تاریخ ثبت‌نام از داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی از طریق رسانه‌های گروهی توسط وزارت کشور (به استناد تبصره ۶ ماده ۲۹ قانون انتخابات) هفت ماه قبل از ثبت‌نام از داوطلبان ۹۴/۲/۲۸
۲ مهلت قبول استعفای داوطلبان مشمول ماده ۲۹ قانون انتخابات (حداقل شش ماه قبل از ثبت‌نام) شش ماه قبل از ثبت‌نام ۹۴/۳/۲۸ تا ۹۴/۴/۳
۳ دستور شروع انتخابات و ثبت‌نام از داوطلبان به استناد ماده ۴۵ قانون ۷ ۹۴/۹/۲۸ تا ۹۴/۱۰/۴
۴ تشکیل هیأتهای اجرایی (این مهلت جداگانه محسوب نمی‌شود بلکه به موازات شروع ثبت‌نام از داوطلبان است) به استناد ماده ۳۱ قانون ۶ ۹۴/۹/۲۸ تا ۹۴/۱۰/۳
۵ بررسی سوابق داوطلبان در مراجع چهارگانه (این مهلت جداگانه محسوب نمی‌شود بلکه به موازات شروع ثبت‌نام از داوطلبان، تشکیل هیأت اجرایی و تا پنجمین روز از مهلت رسیدگی به صلاحیت داوطلبان ادامه خواهد داشت و مهلت پاسخگویی ۵ روز پس از هر استعلام است) به استناد ماده ۴۸ قانون ظرف ۵ روز (از هر استعلام) ۹۴/۹/۲۹ تا ۹۴/۱۰/۹
۶ بررسی صلاحیت داوطلبان در هیأت اجرایی پس از پایان مهلت ثبت‌نام با استناد به ماده ۵۰ قانون ۱۰ ۹۴/۱۰/۵ تا ۹۴/۱۰/۱۴
۷ ابلاغ مراتب رد صلاحیت به داوطلبان و اطلاع با هیأت نظارت استان توسط فرماندار مرکز حوزه انتخابیه با استناد به ماده ۵۱ قانون ۱ ۹۴/۱۰/۱۵
۸ شکایت داوطلبان رد صلاحیت شده به هیأت نظارت استان با استناد به ماده ۵۱ قانون ۴ ۹۴/۱۰/۱۶ تا ۹۴/۱۰/۱۹
۹ رسیدگی به شکایت داوطلبان رد صلاحیت شده توسط هیأت نظارت استان و اظهارنظر در خصوص صلاحیت کلیه داوطلبان پس از کسب دفتر هیأت مرکزی نظارت و اعلام آن به فرماندار مربوطه با استناد به ماده ۵۲ قانون و تبصره‌های ذیل آن ۷ ۹۴/۱۰/۲۰ تا ۹۴/۱۰/۱۶
۱۰ دریافت شکایت از داوطلبین رد صلاحیت شده و اظهارنظر قطعی و نهایی شورای نگهبان در خصوص کلیه داوطلبان و اعلام آن به وزارت کشور به استناد تبصره ۳ ماده ۵۲ قانون ۲۰ ۹۴/۱۰/۲۷ تا ۹۴/۱۱/۱۶
۱۱ دریافت شکایت داوطلبانی که در سیر مراحل قبلی تأیید شده‌اند لکن شورای نگهبان نظر به رد صلاحیت آنان دارد (بر اساس تبصره ۳ از بند ۲ ماده واحده مصوبه ۷۸/۸/۲۲ مجمع تشخیص مصلحت نظام در خصوص لزوم رسیدگی دقیق به شکایات داوطلبان) ۳ ۹۴/۱۱/۱۷ تا ۹۴/۱۱/۱۶
۱۲ رسیدگی به شکایت داوطلبان توسط شورای نگهبان و اعلام آن به وزارت کشور (بر اساس تبصره ۳ ماده واحده مصوبه ۷۸/۸/۲۲ مجمع تشخیص مصلحت نظام) ۷ ۹۴/۱۱/۲۰ تا ۹۴/۱۱/۲۶
۱۳ اعلام قطعی اسامی نامزدها به مراکز حوزه‌های انتخابیه توسط وزارت کشور با استناد به تبصره ۳ ماده ۳۵ آیین‌نامه اجرایی ۱ ۹۴/۱۱/۲۷
۱۴ جمع‌بندی و تهیه و تنظیم و انتشار آگهی اسامی نامزدها توسط فرمانداران مراکز حوزه‌های انتخابیه با استناد به ماده ۳۶ آیین‌نامه اجرایی ۱ ۹۴/۱۱/۲۸
۱۵ تبلیغات انتخاباتی نامزدها و طرفداران آنان با استناد به ماده ۵۶ قانون ۷ ۹۴/۱۱/۲۹ تا ۹۴/۱۲/۵
۱۶ ممنوعیت تبلیغات انتخاباتی نامزدها و طرفداران آنان با استناد به ماده ۵۶ قانون ۱ ۹۴/۱۲/۶
۱۷ اخذ رأی از واجدین شرایط به استناد تبصره‌های ۳ و ۵ ماده ۱۰ قانون ۱ ۹۴/۱۲/۷
۱۸ ادامه سایر برنامه‌های انتخابات مطابق قانون و آیین‌نامه اجرایی
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: