لحظه شکار عقاب

(Sadie Whiteloks) عکاس سرشناس حیات وحش تصاویری دیدنی از لحظه شکار یک ماهی توسط عقاب را از دریاچه‌ای که پر از تمساح است را شکار کرده. این دریاچه در پارک ...


یک پیشمرگ زن، 3 داعشی را اسیر کرد!+عکس

در این تصویر پیشمرگ زن، سه عنصر تروریست داعشی را به اسارت گرفته و علاوه بر این خودرویشان را نیز مصادره کرده است.


سردترین شهر در جهان با دمایی برابر با 48-

سردترین نقطه ای که انسان ها در آن زندگی می کنند به شهری به نام اویمایکون در روسیه تعلق دارد که دمای آن در روزهای زمستانی تا 48- درجه زیر صفر کشیده ...


جدیدترین روش در اسپرت‌کردن ماشین+تصاویر

به تازگی روکشهایی با طرح (زنگ زدگی فلز) تولید شده که به سادگی روی بدنه خودرو چسبانده می‌شود. این روکشها به شدت مورد پسند جوانان قرار گرفته است.


لحظه شکار عقاب

(Sadie Whiteloks) عکاس سرشناس حیات وحش تصاویری دیدنی از لحظه شکار یک ماهی توسط عقاب را از دریاچه‌ای که پر از تمساح است را شکار کرده. این دریاچه در پارک ملی کروگر در کشور آفریقا جنوبی است.


کودکان چاق اسکلت استخوانی ضعیف تری دارند

کودکان چاق اسکلت استخوانی ضعیف تری دارند

سلامت | چهارشنبه ۰۲ دي ۹۴ ساعت ۹:۵۹ | نسخه چاپي

یک مطالعه جدید نشان می دهد که کودکان چاق دارای اسکلت استخوانی ضعیفی هستند.
به گزارش خبرگزاری مهر، طبق مطالعه محققان دانشگاه جورجیا آمریکا، داشتن ماهیچه های بیشتر عامل تعیین کننده بسیار قوی ایی در نحوه رشد استخوان ها در دوران کودکی و نوجوانی است.
«جوزف کیندلر»، سرپرست تیم تحقیق، می گوید: «در حالیکه کودکان چاق باید ماهیچه های بیشتری داشته باشند، ما انتظار داشتیم که دارای استخوان های بزرگ تر و قوی تری هم باشند.»
اما این رابطه در کودکان دارای حجم بالای چربی متفاوت است. چربی اضافی بدن که عامل چاقی است می تواند در درون ماهیچه ها رسوب کند. یافته های این مطالعه نشان می دهد که این چربی انباشت شده تاثیر منفی بر رشد استخوان ها دارد.
به گفته محققان، وجود این ارتباط هنوز مشخص نیست، اما کودکان باید با داشتن سبک زندگی سالم و فعالیت بدنی مناسب مانع از رشد ضعیف اسکلت استخوانی شان شوند.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها: کودکان چاق ،