پهپادی که با بشقاب پرنده اشتباه گرفته می‌شود!+تصاویر

یک مخترع آمریکایی با نصب پنل حاوی لامپ‌های LED قدرتمند بر روی یک پهپاد پیشرفته موفق شد تا ابزاری جالب برای کاوش در تاریکی شب بسازد. این مسئله ...


رونمایی از اولین رَم ۸ گیگی برای موبایل در جهان

سامسونگ اولین رم/حافظه موقت 8 گیگی از نوع lpddr4 در جهان را رونمایی کرد.


پسر عاشق پیشه نامزد سابقش را زیر کتک کشت +تصاویر

پسر عاشق پیشه نامزد سابق خود را با کتک کشت و سعی داشت قتل او را با داستانی مخفی کند.


افشاگری حمید استیلی درباره یک عکس

ورزش | دوشنبه ۳۰ آذر ۹۴ ساعت ۲۲:۳۲ | نسخه چاپي

سرمربی ملوان می گوید عکسی دارند که نشان می دهد یکی از کمک داورها پس از گلی که تیمش خورده، خندیده است.

به گزارش فرادید، حمید استیلی به خوبی می داند که توقعات از او و تیمش بالاست. این تیم امسال نتایج خوبی نگرفته و در رده یازدهم جدول قرارداد دارد. استیلی معتقد است تیمش خوب بازی می کند و فقط امتیاز خوب نمی گیرد. 

آقای استیلی شما به اشتباه داوری معترض هستید. اعتقاد دارید این اشتباهات سهوی بوده است؟

وقتی اشتباه پشت اشتباه صورت می گیرد، دیگر نمی شود گفت سهوی است. در همین بازی سیاه جامگان، بازیکن حریف کارت زرد گرفت و چند دقیقه بعد با دست به توپ زد. داور چون یک بازیکن شان را اخراج کرده بود و دید این بازیکن کارت دارد، کارت زرد دوم را نداد تا حریف ۹ نفره شود. من می گویم قانون را درست اجرا کنید. بازیکن حریف سر بازیکن ما را زده. می گوید اوکی عمدی نبود؟ بی احتیاطی که بود چرا کارت نمی دهی؟ ما که زیاد داوری سرمان نمی شود ولی حداقل یکسری مسایل را می دانیم. متاسفانه اشتباهات داوری در چند هفته گذشته واقعا روی کار ما تاثیرگذار بوده است. داور اشتباه می کند، فحشش را من مربی باید بخورم. البته داوران ما هم زخمتکش هستند ولی اینهمه اشتباه خیلی به ضرر ما شده است. سرپرست ما عکسی دارد که نشان می دهد کمک داور پس از گل خوردن ما می خندد.

در کدام بازی؟
کدام بازی را نمی گویم ولی وقتی حریف به ما گل زد، داور خندیده. عکس آن هم موجود است و اگر مسئولان بخواهند در اختیارشان قرار می دهیم. من واقعا همیشه روی اخلاق مداری تکیه کرده ام. سعی کرده ام کنار فوتبال مسایل اخلاقی را هم رعایت کنم. واقعا این شرایط من را اذیت می کند.

اینقدر اشتباهات برای شما زیاد بوده است؟

در همین بازی سیاه جامگان داور پنالتی ما را نگرفته است. در بازی با صبا، شما ببیند چطور پژمان نوری را اخراج کردند و برای ما پنالتی نگرفتند. در بازی سایپا هم برای ما پنالتی نگرفتند و انصافا حق مان شکست نبود. ما در ۴ بازی گذشته واقعا از نظر داوری ضربه خورده ایم. ما می گوئیم
اشتباهات سهوی بوده است ولی انصافا این شرایط چقدر به ضرر ما شده؟

ولی همه از استیلی توقع دارند. به هر حال تیم شما هم کم بازیکن ندارد.

من بلوف نمی زنم ولی ملوان از نظر فوتبالی خیلی پیشرفت داشته است. من از شما و مردم می خواهم بازی های ما را ببیند. انصافا در ۴ مسابقه قبلی به هیچ وجه حق ما شکست یا مساوی نبوده است. این را هم فراموش نکنید که به هر حال ما مشکلاتی داریم که مشکل مالی یک بخشی از آن است.

به هر حال ملوان همیشه مشکل مالی داشته است.

بله، قبول دارم ولی مسئله این است که امسال بازیکنان ما از سال قبل هم طلبکار هستند. ولی اصلا دنبال بهانه نیستم و همانطور که گفتم، این یکی از مشکلات ماست.

استقبال از بازی های ملوان کم بوده. آیا این به خاطر نتیجه نگرفتن تیم است؟

من فکر می کنم یکی از دلایلش هوای خراب و بازندگی زیاد باشد. در بازی های قبلی معمولا بازندگی داشتیم ولی قطعا اگر ما برنده شویم، از بازی های تیم استقبال بهتری می شود. شما ببیند برای پرسپولیس و استقلال هم ۴،۵ هزار تماشاگر به استادیوم می رود. قطعا وقتی تیم مدام ببرد، شرایط فرق می کند. من هم معتقدم اگر ما ببریم، تماشاگران بیشتری به استادیوم می آیند. البته ما برای بردن نیاز به حمایت هواداران داریم. قطعا آنها به ورزشگاه بیایند، ما می توانیم موفق تر باشیم. هواداران روی سر ما جا دارند و امیدواریم در هفته های آینده بتوانیم خوشحال شان کنیم.

ممکن است آرش افشین را به استقلال بدهید؟

آرش در حال حاضر مصدوم است. او تا پایان فصل در ملوان می ماند. قطعا اگر خوب شود ترجیح می دهیم خودمان از چنین بازیکن با کیفیتی استفاده کنیم.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: