کنایه‌های کاریکاتوری ۲ روزنامه به پسر عارف!

«ژن خوب» سوژه کاریکاتوری روزنامه‌های قانون و شهروند شده است.


انحراف زن خانه دار در دوستی با زن مورد دار همسایه؛ پسر تلگرامی زن شوهردار را درمنجلاب برد

زن جوان که پس ازدوستی با زن همسایه به شوهرش خیانت کرده بود با دنیایی پشیمانی می گوید زندگی رویایی اش را بخاطر یک وسوسه از دست داده است.


رکوردشکنی انگلیسی مغرور در جهنم سبز!+ شکست سوپراسپرت الکتریکی توسط مک‌لارن

حدود دو هفته پیش خودرو الکتریکی Nio EP9، رکورد پیست نوربرگ‌رینگ را شکست و خیلی‌ها را شگفت زده کرد. اما این رکوردشکنی مدت زیادی دوام نداشت و حالا ...


جزئیات نشست دیروز هیات رئیسه مجلس با سیف درباره موسسات اعتباری

سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، جزئیات نشست دیروز نایب رئیس و تعدادی ازنمایندگان مجلس با رئیس کل بانک مرکزی با موضوع موسسات مالی و اعتباری را تشریح کرد.


امامان جمعه:بسته شدن پرونده هسته ای، پیروزی نظام است

سیاست | جمعه ۲۷ آذر ۹۴ ساعت ۲۱:۴ | نسخه چاپي

امامان جمعه در خطبه های سیاسی عبادی این آیین گفتند: بسته شدن پرونده هسته ای ایران در شورای حکام آژانس بین المللی هسته ای حقانیت ایران را به اثبات رساند و این را می توان پیروزی نظام جمهوری اسلامی دانست.
خطیبان جمعه افزودند: با توجه به اثبات حقانیت ایران در موضوع هسته ای، لازم است هر چه زودتر تحریم های ناحق وضع شده علیه ایران برداشته شود.
خلاصه خطبه های برخی شهرها:
قم - امام جمعه موقت قم گفت: بسته شدن پرونده PMD پس از یک دهه تهمت و افترای کشورهای غربی یک موفقیت بزرگ برای کشورمان بود.
آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری افزود: امیدواریم با بسته شدن پرونده ابعاد احتمالی نظامی فعالیت های هسته ای کشورمان و لغو 12 قطعنامه علیه جمهوری اسلامی ایران، فرصتی فراهم بیاورد تا دیگر شاهد تحریم های ظالمانه علیه ملت ایران نباشیم.
اردبیل - امام جمعه اردبیل گفت: اعتراف حکام آژانس هسته ای بر صلح آمیز بودن فعالیت هسته ای ایران یک موفقیت بزرگ و نشانه حقانیت نظام جمهوری اسلامی است.
آیت الله سیدحسن عاملی اظهار کرد: در وهله اول نقش مقام معظم رهبری در این امر بسیار اساسی است، معظم له در طول مذاکرات از موضع اقتدار صحبت کرد و همچنین با مواضع فوق العاده مانع از استحاله انقلاب اسلامی و نفوذ شد.
وی بیان کرد: مردم ایران نیز نقش فوق العاده ای در این موفقیت داشته اند، آنها با تحمل حصار فلج کننده خدمت فوق العاده برای موفقیت دولتمردان در مذاکره کردند.
سمنان - حجت الاسلام محمد باقرعبدوس امام جمعه موقت سمنان با اشاره به بسته شدن پرونده پی. ام. دی ایران در شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی، گفت: اینکه جهان پس از سالها حقانیت داشتن دانش صلح آمیز هسته ای ایران را پذیرفت، پیروزی بزرگی است و با این مرحله، تمام رشته های دشمنان علیه ایران پنبه شد.
وی گفت: به تیم مذاکره کننده که قدرت و توان ایران اسلامی را به نمایش گذاشتند، خسته نباشید می گوییم و امیدواریم در مراحل بعدی، تمام قطعنامه ها علیه ایران اسلامی لغو شود.
ساری - امام جمعه ساری گفت: بستن پرونده هسته ای ایران توسط کشورهای 1+5 اعتراف آمریکا و کشور های غربی به حقانیت جمهوری اسلامی است.
آیت الله نورالله طبرسی افزود: همه دنیا دیدند که تحریم های استکبار و دشمنان نظام در وفاداری مردم نسبت به این نظام الهی کوچکترین خللی ایجاد نکرد.
وی این موفقیت را به عموم مردم ایران اسلامی تبریک گفت و آن را مرهون مدیریت هوشمندانه رهبر معظم انقلاب دانست.
زنجان- آیت الله علی خاتمی امام جمعه زنجان گفت: دولت های غربی 14 سال با دروغ داشتن سلاح اتمی را به ایران نسبت دادند که بعد از مقاومت و ایستادگی سترگ دولت و ملت در مقابل توطئه ها بعد از این مدت زمان طولانی هم اکنون ادعا دارند که ایران موردی از انحراف در این خصوص نداشته است.
اهواز - آیت الله محسن حیدری امام جمعه موقت اهوازبا بیان اینکه پرونده نظامی هسته ای ایران از آژانس خارج شده است گفت: این پیروزی بزرگی است که نتیجه مقاومت ملت ایران و تدابیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب و تلاش تیم مذاکره کننده دولت فعلی و گذشته است.
کاشان - امام جمعه کاشان گفت: گزارش شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی مبنی بر انحراف نداشتن و سلامت فعالیت های هسته ای ایران، نشان دهنده حقانیت و اقتدار جمهوری اسلامی است.
آیت الله عبدالنبی نمازی اظهار کرد: آژانس هیچ مدرک معتبری دال بر انحراف مواد هسته ای در ارتباط با ابعاد نظامی احتمالی برنامه هسته ای ایران موسوم به پی ام دی پیدا نکرده است.
خرم آباد - حجت الاسلام والمسلمین سید احمد میرعمادی امام جمعه خرم آباد با اشاره به بسته شدن پرونده پی ام دی در خصوص برنامه هسته ای ایران و صدور قطعنامه ای از سوی شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت: 12 سال ظلم ، تحریم ظالمانه و فشار و این همه مصیبت بر سر ملت ایران آورند که جا دارد از آنها مطالبه شود که شما به چه حقی این همه سال مردم ایران را تحت فشار و تحریم قرار دادید.
وی افزود: امروز باید آزادیخواهان و کسانی که فکر آزاد دارند آمریکا و اروپا را به محاکمه بکشانند که این 12 سال این همه ظلم و فشار و تحریم چرا بر مردم ایران وارد کردید.
بیرجند - حجت الاسلام و المسلمین علی رضایی بیرجندی امام جمعه بیرجند با اشاره به پرونده موسوم به «پی ام دی» گفت: آمریکا باید پاسخگوی 12 سال فشار و تهدید علیه ایران باشد و با بسته شدن این پرونده حقانیت ایران برای جهان هم ثابت شد.
وی بیان کرد: دنیا متوجه شد ایران به دنبال سلاح اتمی نیست، اندیشه و خرد، بمب اتمی ماست که این اندیشه ولایی در حال فتح جهان است.
شهرکرد - حجت الاسلام محمدعلی نکونام امام جمعه شهرکردگفت: اگر ایستادگی مقام معظم رهبری نبود حتما ذلت و خواسته های که دشمن می خواست در مذاکرات بر ماتحمیل کند، محقق می شد.
وی گفت: با توجه به ایستادگی و رهنمودهای رهبری و ایستادگی مردم و دفاع از ولایت، فضایی در کشور ایجاد شد که مذاکره کنندگان با قوت ایستادند و از خسارت ها جلوگیری کردند.
1876

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟