سبک رانندگی‌تان درمورد شخصیت شما چه می‌گوید

تام واندربیت، نویسنده کتاب «ترافیک: آنچه رانندگی درمورد شخصیت ما می‌گوید» در کتاب خود می‌نویسد، «باتوجه به اینکه خیلی از ما زمان بسیار زیادی را در ترافیک می‌گذرانیم تا در کنار خانواده و صرف غذا، ارزشش را دارد که کمی عمیق‌تر به این تجربه نگاه کنیم.»


هَمخوابی زن جوان با بهترین دوست شوهرش؛ مرد همسرش را داخل کمد خانه دوست مجردش پیدا کرد+عکس

شوهر جوان وقتی دید زنش برای یک رابطه سیاه به خانه بهترین دوستش رفته است برای غافلگیر کردن آنها وارد خانه دوستش شد اما در خلوتگاه همسر و دوستش ...


سرگردانی ۲ گردشگر ایرانی در تایلند بعد از حمله یک فیل!

دو گردشگر ایرانی در سفر به تایلند، پس از حمله‌ی یک فیل، به حال خود رها شدند و نه تنها عوامل تور و آژانس مسؤولتی در قبال‌شان نپذیرفتند که سفارت ایران در تایلند نیز پاسخگوی آن‌ها نبود.


بهترین تا بدترین لپ‌تاپ‌های گیم در بازار جهانی را بشناسید

9 سازنده لپ‌تاپ گیم از بهترین تا بدترین رده بندی شدند.


خواندنی هایی درباره جلیقه های ضد گلوله!

جالب است بدانید که این جلیقه ها به راستی ضد گلوله نبوده و عبارت مقاوم در برابر گلوله به منظور تعریف آن ها مناسب تر خواهد بود.


امامان جمعه:بسته شدن پرونده هسته ای، پیروزی نظام است

سیاست | جمعه ۲۷ آذر ۹۴ ساعت ۲۱:۴ | نسخه چاپي

امامان جمعه در خطبه های سیاسی عبادی این آیین گفتند: بسته شدن پرونده هسته ای ایران در شورای حکام آژانس بین المللی هسته ای حقانیت ایران را به اثبات رساند و این را می توان پیروزی نظام جمهوری اسلامی دانست.
خطیبان جمعه افزودند: با توجه به اثبات حقانیت ایران در موضوع هسته ای، لازم است هر چه زودتر تحریم های ناحق وضع شده علیه ایران برداشته شود.
خلاصه خطبه های برخی شهرها:
قم - امام جمعه موقت قم گفت: بسته شدن پرونده PMD پس از یک دهه تهمت و افترای کشورهای غربی یک موفقیت بزرگ برای کشورمان بود.
آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری افزود: امیدواریم با بسته شدن پرونده ابعاد احتمالی نظامی فعالیت های هسته ای کشورمان و لغو 12 قطعنامه علیه جمهوری اسلامی ایران، فرصتی فراهم بیاورد تا دیگر شاهد تحریم های ظالمانه علیه ملت ایران نباشیم.
اردبیل - امام جمعه اردبیل گفت: اعتراف حکام آژانس هسته ای بر صلح آمیز بودن فعالیت هسته ای ایران یک موفقیت بزرگ و نشانه حقانیت نظام جمهوری اسلامی است.
آیت الله سیدحسن عاملی اظهار کرد: در وهله اول نقش مقام معظم رهبری در این امر بسیار اساسی است، معظم له در طول مذاکرات از موضع اقتدار صحبت کرد و همچنین با مواضع فوق العاده مانع از استحاله انقلاب اسلامی و نفوذ شد.
وی بیان کرد: مردم ایران نیز نقش فوق العاده ای در این موفقیت داشته اند، آنها با تحمل حصار فلج کننده خدمت فوق العاده برای موفقیت دولتمردان در مذاکره کردند.
سمنان - حجت الاسلام محمد باقرعبدوس امام جمعه موقت سمنان با اشاره به بسته شدن پرونده پی. ام. دی ایران در شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی، گفت: اینکه جهان پس از سالها حقانیت داشتن دانش صلح آمیز هسته ای ایران را پذیرفت، پیروزی بزرگی است و با این مرحله، تمام رشته های دشمنان علیه ایران پنبه شد.
وی گفت: به تیم مذاکره کننده که قدرت و توان ایران اسلامی را به نمایش گذاشتند، خسته نباشید می گوییم و امیدواریم در مراحل بعدی، تمام قطعنامه ها علیه ایران اسلامی لغو شود.
ساری - امام جمعه ساری گفت: بستن پرونده هسته ای ایران توسط کشورهای 1+5 اعتراف آمریکا و کشور های غربی به حقانیت جمهوری اسلامی است.
آیت الله نورالله طبرسی افزود: همه دنیا دیدند که تحریم های استکبار و دشمنان نظام در وفاداری مردم نسبت به این نظام الهی کوچکترین خللی ایجاد نکرد.
وی این موفقیت را به عموم مردم ایران اسلامی تبریک گفت و آن را مرهون مدیریت هوشمندانه رهبر معظم انقلاب دانست.
زنجان- آیت الله علی خاتمی امام جمعه زنجان گفت: دولت های غربی 14 سال با دروغ داشتن سلاح اتمی را به ایران نسبت دادند که بعد از مقاومت و ایستادگی سترگ دولت و ملت در مقابل توطئه ها بعد از این مدت زمان طولانی هم اکنون ادعا دارند که ایران موردی از انحراف در این خصوص نداشته است.
اهواز - آیت الله محسن حیدری امام جمعه موقت اهوازبا بیان اینکه پرونده نظامی هسته ای ایران از آژانس خارج شده است گفت: این پیروزی بزرگی است که نتیجه مقاومت ملت ایران و تدابیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب و تلاش تیم مذاکره کننده دولت فعلی و گذشته است.
کاشان - امام جمعه کاشان گفت: گزارش شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی مبنی بر انحراف نداشتن و سلامت فعالیت های هسته ای ایران، نشان دهنده حقانیت و اقتدار جمهوری اسلامی است.
آیت الله عبدالنبی نمازی اظهار کرد: آژانس هیچ مدرک معتبری دال بر انحراف مواد هسته ای در ارتباط با ابعاد نظامی احتمالی برنامه هسته ای ایران موسوم به پی ام دی پیدا نکرده است.
خرم آباد - حجت الاسلام والمسلمین سید احمد میرعمادی امام جمعه خرم آباد با اشاره به بسته شدن پرونده پی ام دی در خصوص برنامه هسته ای ایران و صدور قطعنامه ای از سوی شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت: 12 سال ظلم ، تحریم ظالمانه و فشار و این همه مصیبت بر سر ملت ایران آورند که جا دارد از آنها مطالبه شود که شما به چه حقی این همه سال مردم ایران را تحت فشار و تحریم قرار دادید.
وی افزود: امروز باید آزادیخواهان و کسانی که فکر آزاد دارند آمریکا و اروپا را به محاکمه بکشانند که این 12 سال این همه ظلم و فشار و تحریم چرا بر مردم ایران وارد کردید.
بیرجند - حجت الاسلام و المسلمین علی رضایی بیرجندی امام جمعه بیرجند با اشاره به پرونده موسوم به «پی ام دی» گفت: آمریکا باید پاسخگوی 12 سال فشار و تهدید علیه ایران باشد و با بسته شدن این پرونده حقانیت ایران برای جهان هم ثابت شد.
وی بیان کرد: دنیا متوجه شد ایران به دنبال سلاح اتمی نیست، اندیشه و خرد، بمب اتمی ماست که این اندیشه ولایی در حال فتح جهان است.
شهرکرد - حجت الاسلام محمدعلی نکونام امام جمعه شهرکردگفت: اگر ایستادگی مقام معظم رهبری نبود حتما ذلت و خواسته های که دشمن می خواست در مذاکرات بر ماتحمیل کند، محقق می شد.
وی گفت: با توجه به ایستادگی و رهنمودهای رهبری و ایستادگی مردم و دفاع از ولایت، فضایی در کشور ایجاد شد که مذاکره کنندگان با قوت ایستادند و از خسارت ها جلوگیری کردند.
1876

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟