ویلای 80 میلیاردی خواننده مشهور را ببینید + تصاویر

آزی آزبورن از آن ستاره هایی است که نسل قدیم و جدید با وی خاطره های بسیاری دارند. به تازگی دیلی میل تصاویری از ویلای لوکس این خواننده در لس آنجلس ...


لحظه شکار عقاب

(Sadie Whiteloks) عکاس سرشناس حیات وحش تصاویری دیدنی از لحظه شکار یک ماهی توسط عقاب را از دریاچه‌ای که پر از تمساح است را شکار کرده. این دریاچه در پارک ...


جوجه تیغی بدون تیغ + تصاویر

هر جوجه تیغی در هنگام تولد حداقل 500 خوشه خار بر روی پشت خود دارد.


مبلغ ۱۰هزار تومان به مشترکان تلفن ثابت بازگردانده می‌شود

وزیر ارتباطات مخابرات را وادار به بازگرداندن مبالغ اضافه دریافتی کرد. تسنیم گزارش جامعی از افزوده شدن بند جدید و عجیبی در قبوض تلفن‌های ثابت ...


توصیه های موثر برای بهبود روابط زناشویی!

اگر روابط زناشویی تان دچار مشکل شده است و حس میکنید امور از دستتان خارج شده اند و دیگر همسرتان با شما هماهنگ نیست و رفتارهای وی با شما تغییر پیدا کرده است توصیه های موثری برایتان داریم مراقب صحبت کردن خود باشید سعی کنید حساب شده جلو بروید عزت نفس خود را از دست ندهید با روش های موثر و به صورت غیر مستقیم به همسرتان بفهمانید که به شما احترام بگذارد.


مقیمی در جمع خبرنگاران:

تا کنون ۶۵ نفر در انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری نام نویسی کردند

سیاست | پنجشنبه ۲۶ آذر ۹۴ ساعت ۱۸:۱۳ | نسخه چاپي

 رییس ستاد انتخابات کشور ظهر نخستین روز نام نویسی از داوطبان نمایندگی مجلس خبرگان رهبری، گفت: تا کنون 65 نفر از داوطلبان انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری با حضور در ستاد انتخابات کشور و فرمانداری های مراکز استان ها نام نویسی کردند.
به گزارش ایرنا، محمدحسین مقیمی روز پنج شنبه در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد انتخابات کشور افزود: نام نویسی داوطلبان نمایندگی مجلس خبرگان رهبری تا دوم دی ماه ادامه خواهد داشت.
رییس ستاد انتخابات کشور گفت: آمار تعداد داوطلبانی که برای انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری نام نویسی کردند هر روز صبح اعلام خواهد شد.
مقیمی همچنین درباره نام نویسی بانوان در انتخابات مجلس خبرگان افزود: علاوه بر یک نفر زن که در تهران نام نویسی کرده است در دیگر شهرستان ها هم نام نویسی زنان را داشته ایم.
وی ادامه داد: نام نویسی از داوطلبان مجلس شورای اسلامی نیز از روز شنبه 28 آذرماه آعاز و همزمان با این آغاز نام نویسی روند تشکیل هیات های اجرایی نیز دنبال می شود.
رییس ستاد انتخابات کشور گفت: تایید صلاحیت داوطلبان بر عهده شورای نگهبان خواهد بود.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: