افزایش کشت، تولید و قاچاق مواد مخدر در دنیا

در شرایط حاضر عوامل اصلی بروز این مسئله یعنی کشت و تولید و قاچاق مواد نیز در حال افزایش و گسترش NPSنیز نگران کننده است.
5 شیطنت خانه‌ تکانی که نمی‌دانید!

آهسته می‌آید. درست مثل نسیم‌هایش که آرام‌آرام تن خشک درخت‌ها را نوازش می‌کنند تا دوباره زنده شوند. بهار آهسته می‌آید، درست مثل غنچه‌هایی ...


خروسک؛ آزاردهنده اما موقت

مجرای تنفسی در کودکان باریک است، به‌همین سبب هنگام التهاب مخاطی و تنگی در این ناحیه، فرد دچار علائم تنفسی می‌شود. کروپ یا خروسک در اثر ...


تمرین پرسپولیسی‌ها در زمین نامساعد

تمرین پرسپولیسی‌ها در زمین نامساعد

ورزش | سه شنبه ۲۴ آذر ۹۴ ساعت ۱۶:۳۲ | نسخه چاپي

دو بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس در پایان تمرین امروز در زمین مسابقه باقی ماندند تا به صورت اختصاصی تمریناتشان را پیگیری کنند و آمادگی جسمانی خود را بالا ببرند.
به گزارش خبرگزاری مهر، اولین جلسه تمرین تیم فوتبال پرسپولیس پس از پیروزی برابر گسترش فولاد تبریز در هفته چهاردهم لیگ برتر در شرایطی برگزار شد که تمرین تاکتیکی سرخ پوشان تحت تاثیر وضعیت نامناسب چمن مجموعه ورزشی درفشی فر قرار گرفته بود.
حاشیه های این تمرین را در زیر می خوانیم:
* بازیکنان که در ترکیب اصلی سرخ پوشان در دیدار برابر گسترش فولاد تبریز قرار داشتند، در سالن مجموعه با انجام تمرینات سبک، ریکاوری کردند که از میان بازیکنان اصلی پرسپولیس، تنها رضا نورمحمدی در این تمرین حضور نداشت. سایر بازیکنان به زمین آمدند و زیر نظر برانکو و آندره پانادیچ در دو گروه هفت نفره به انجام فوتبال در قسمت محدودی از زمین پرداختند که کریم باقری نیز در این تمرین پا به توپ شد.
* تنها ۴ هوادار روی سکوهای مجموعه درفشی فر حضور داشتند و این تمرین را تماشا می کردند.
* به علت بارش‌های اخیر در شهر تهران، زمین تمرینی سرخپوشان شرایط مساعدی نداشت و در اکثر نقاط زمین مانند یک حوض آب جمع شده بود که شرایط را برای تمرین پرسپولیسی‌ها سخت می کرد. اکثر بازیکنان، لباسهایشان به شدت گلی شده بود و هنگامی که به زمین می خوردند، به شدت خیس می شدند.
* در پایان تمرین آندره پانادیچ و برانکو ایوانکوویچ چند دقیقه ای به صورت اختصاصی با هم صحبت کردند.
* پس از اتمام تمرین، میلاد کمندانی و مهرداد کفشگری در زمین باقی ماندند و به دویدن مشغول شدند.
* مصطفی قنبرپور در این تمرین غایب بود. همچنین محمود خوردبین نیز هنگامی که تمرین به پایان رسید در مجموعه درفشی فر حضور پیدا کرد.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها:

دیدگاه شما چیست؟