انعکاس

انعکاس ها به عکس ها زیبایی خاصی می بخشند. به تصویر کشیدن انعکاس منظره ای زیبا در آب، انعکاسی زیبا درون چشم، عکسی ماکرو از انعکاس درون قطرات ...


زیباترین زنان جهان در کدام کشورها هستند+تصاویر

در این رده بندی که توسط سایت بسیار معتبر UCITYGUIDES صورت گرفته ده تا از کشور هایی که زیباترین زنان را دارند طبق این رده بندی مشاهده می کنید.


گزینه جدید ترامپ برای وزارت امور خارجه آمریکا

جان هانتسمن، فرماندار سابق ایالت یوتا به مجموعه گزینه‌های دونالد ترامپ برای وزارت امور خارجه آمریکا افزوده شده است.


پرسپولیس ناپلئونی تا قهرمانی می‌رود؟؛ پلنگ زخمی یا شیر کمین کرده!

پرسپولیس با شیوه اقتصادی بر صدر جدول تکیه زده اما می داند که اگر فرصت سوزی ها را تصحیح نکند ممکن است نتواند تا اوج برود و قهرمان لیگ برتر شود.


هایما با موتور توربو شارژ درایران+تصاویر

هایما S7 یک خودرو شاسی بلند با ظاهر و تجهیزات مناسب است. که توسط ایران خودرو به بازار ایران عرضه شد. حال پس از ورود این خودرو به تازگی اخباری مبنی بر ورود نوع توربو شارژ هایما به بازار منتشر شد و حالا تصاویری از این خودرو با پلاک آزمایش فنی منتشر شده است.


بیماری آنفلوآنزا تحت کنترل است

| پنجشنبه ۱۹ آذر ۹۴ ساعت ۸:۳۶ | نسخه چاپي

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با تاکید بر اینکه در مورد آنفلوآنزا خوشبختانه همه چیز تحت کنترل است، گفت: آنفلوآنزا بیماری‌ای نیست که به یک استان یا یک شهر منحصر باشد، بلکه با توجه به فصل سرما و ماهیت بیماری، ممکن است در کشور فراگیر شود.
به گزارش ایسنا دکتر سید حسن هاشمی در حاشیه دیدار با وزیر تجارت خارجی فنلاند، افزود: مشکلی که در حال حاضر در خصوص این بیماری ایجاد شده، در حد سال‌های گذشته است و افرادی هم که فوت شده‌اند عمدتاً به خاطر وجود بیماری‌های زمینه‌ای اعم از کهولت سن یا بیماری‌های نقص ایمنی بوده است.
دکتر هاشمی با تاکید بر ضرورت اطلاع‌رسانی متعادل در این زمینه، گفت: این به معنی مخفی کردن اطلاعات درباره بیماری آنفلوآنزا نیست بلکه باید در عین اطلاع‌رسانی به مردم، موجب نگرانی آنها نیز نشویم.
دکتر هاشمی گفت: در صورت فراگیر شدن بیماری، حتماً وزارت بهداشت اطلاع‌رسانی خواهد کرد.
وزیر بهداشت خاطرنشان کرد: میزان ابتلا به آنفلوآنزا در کشور ما کمتر از کشورهای منطقه مثل عربستان است.
دکتر هاشمی تصریح کرد: به نظر ما به عنوان مسئول حوزه سلامت، فعلاً جای نگرانی نیست و مردم باید با توجه به سرد شدن هوا بیشتر مراقب باشند.
به گزارش ایسنا، وزیر بهداشت در عین حال شست‌وشوی مکرر دست‌ها، پرهیز از تماس مستقیم با افراد مبتلا و مراقبت از افرادی که به بیماری مبتلا شده‌اند را، بسیار کمک کننده دانست و یادآور شد: آنفلوآنزا بیماری‌ای است که همه باید با آن زندگی کنند و هر سال حداقل 20 درصد مردم به آن مبتلا می‌شوند و مطلب جدیدی نیست.
دکتر هاشمی از رسانه‌ها خواست تا مردم را بیش از اندازه نگران نکنند و وظیفه صحیح اطلاع‌رسانی را به مردم، انجام بدهند.
وزیر بهداشت با تاکید بر این که آنفلوآنزا در فصل سرما در کشور شایع می‌شود، همچنانکه در تابستان نیز وبا در بعضی مناطق شیوع پیدا می کند، گفت: بنابراین جای نگران کردن مردم نیست و اگر باشد ما بیش از دیگران تلاش می‌کنیم تا اطلاع‌رسانی دقیق کنیم و هیچ چیز را از مردم پنهان نمی‌کنیم.
دکتر هاشمی با تاکید بر اینکه من از نزدیک پرونده‌های بیماران را بررسی می‌کنم، گفت: موارد فوت شده حاکی از وجود بیماری زمینه‌ای بوده است.
وی تصریح کرد: بنابراین آمار فوتی‌ها حتی در استان کرمان هم در مقایسه با قبل هیچ افزایشی پیدا نکرده است و مراقبت سیستم بهداشتی درمانی از بیماری‌ها یک رویه معمول است.
وزیر بهداشت با بیان اینکه اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم پزشکی کرمان کار بسیار خوبی بوده است، گفت: ولی تعطیلی مدارس باعث اضطراب و نگرانی شده است و البته ما در شرایط تصمیم‌گیری مسئولین محلی نبوده‌ایم، حتماً کار آنها حساب شده و سنجیده بوده است.
دکتر هاشمی از سفر خود به کرمان خبر داد و گفت: حضور من در کرمان از جهت اطمینان خاطر پیدا کردن از اقداماتی است که حاصل تحقیقات همکاران ماست و تصورمان این است که ما چیزی تحت عنوان اپیدمی یا فراگیر شدن بیماری آنفلوآنزا هنوز نداریم و همه تمهیدات لازم پیش‌بینی شده است.
وزیر بهداشت افزود: در سیستان و بلوچستان نیز به‌رغم اطلاع‌رسانی‌های بیش از اندازه و بزرگ کردن موضوع از اول امسال تاکنون طبق آماری که رئیس دانشگاه اعلام می‌کند، 4 نفر به علت بیماری آنفلوآنزا فوت شده‌اند که دارای بیماری زمینه‌ای بودند.
دکتر هاشمی گفت: بیماری تنفسی، سومین عامل مرگ در کشور است و البته در سنین بالا اتفاق می‌افتد و ما مواردی از فوت نداریم که به صورت حاد در اثر ابتلا به این بیماری در سیستان و بلوچستان باشد.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: