خواننده مشهور پس از انجام 300 جراحی زیبایی درگذشت + عکس چهره عجیب وی

پیت برنز خواننده انگلیسی پس از انجام 300 جراحی زیبایی در سن 57 سالگی درگذشت.


۶۰ درصد بدهی نفتی هند به ایران تسویه شد

مبلغ دقیق این موضوع را نمی‌شود اعلام کرد زیرا این مبلغ هیچ‌وقت اعلام نشده اما بر اساس اطلاعات ما بیشتر از 60 درصد آن پرداخت شده است.


اختصاصی «پایش»

مخالفت نعمت زاده با درخواست رئیس جمهور برای استعفا

برخی منابع خبری از مخالفت وزیر صنعت با پیشنهاد رئیس جمهور برای استعفا از سمت خود خبر می دهند.


پنج ویژگی در مگان‌های جدید رنو+تصاویر

در نگاه اول مگان‌های جدید رنو کاملا جذاب و هیجانی به نظر می‌رسند. این خودروها با ارتفاع کم، حالت اسپورت، ظرفیت دینامیکی بالا و طراحی اغوا کننده نظر مردم و کارشناسان را برانگیخته‌اند. با تمامی این اوصاف این خودروها نشان‌های کلاسیک بودن خود را نیز حفظ کرده‌اند.بیماری آنفلوآنزا تحت کنترل است

| پنجشنبه ۱۹ آذر ۹۴ ساعت ۸:۳۶ | نسخه چاپي

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با تاکید بر اینکه در مورد آنفلوآنزا خوشبختانه همه چیز تحت کنترل است، گفت: آنفلوآنزا بیماری‌ای نیست که به یک استان یا یک شهر منحصر باشد، بلکه با توجه به فصل سرما و ماهیت بیماری، ممکن است در کشور فراگیر شود.
به گزارش ایسنا دکتر سید حسن هاشمی در حاشیه دیدار با وزیر تجارت خارجی فنلاند، افزود: مشکلی که در حال حاضر در خصوص این بیماری ایجاد شده، در حد سال‌های گذشته است و افرادی هم که فوت شده‌اند عمدتاً به خاطر وجود بیماری‌های زمینه‌ای اعم از کهولت سن یا بیماری‌های نقص ایمنی بوده است.
دکتر هاشمی با تاکید بر ضرورت اطلاع‌رسانی متعادل در این زمینه، گفت: این به معنی مخفی کردن اطلاعات درباره بیماری آنفلوآنزا نیست بلکه باید در عین اطلاع‌رسانی به مردم، موجب نگرانی آنها نیز نشویم.
دکتر هاشمی گفت: در صورت فراگیر شدن بیماری، حتماً وزارت بهداشت اطلاع‌رسانی خواهد کرد.
وزیر بهداشت خاطرنشان کرد: میزان ابتلا به آنفلوآنزا در کشور ما کمتر از کشورهای منطقه مثل عربستان است.
دکتر هاشمی تصریح کرد: به نظر ما به عنوان مسئول حوزه سلامت، فعلاً جای نگرانی نیست و مردم باید با توجه به سرد شدن هوا بیشتر مراقب باشند.
به گزارش ایسنا، وزیر بهداشت در عین حال شست‌وشوی مکرر دست‌ها، پرهیز از تماس مستقیم با افراد مبتلا و مراقبت از افرادی که به بیماری مبتلا شده‌اند را، بسیار کمک کننده دانست و یادآور شد: آنفلوآنزا بیماری‌ای است که همه باید با آن زندگی کنند و هر سال حداقل 20 درصد مردم به آن مبتلا می‌شوند و مطلب جدیدی نیست.
دکتر هاشمی از رسانه‌ها خواست تا مردم را بیش از اندازه نگران نکنند و وظیفه صحیح اطلاع‌رسانی را به مردم، انجام بدهند.
وزیر بهداشت با تاکید بر این که آنفلوآنزا در فصل سرما در کشور شایع می‌شود، همچنانکه در تابستان نیز وبا در بعضی مناطق شیوع پیدا می کند، گفت: بنابراین جای نگران کردن مردم نیست و اگر باشد ما بیش از دیگران تلاش می‌کنیم تا اطلاع‌رسانی دقیق کنیم و هیچ چیز را از مردم پنهان نمی‌کنیم.
دکتر هاشمی با تاکید بر اینکه من از نزدیک پرونده‌های بیماران را بررسی می‌کنم، گفت: موارد فوت شده حاکی از وجود بیماری زمینه‌ای بوده است.
وی تصریح کرد: بنابراین آمار فوتی‌ها حتی در استان کرمان هم در مقایسه با قبل هیچ افزایشی پیدا نکرده است و مراقبت سیستم بهداشتی درمانی از بیماری‌ها یک رویه معمول است.
وزیر بهداشت با بیان اینکه اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم پزشکی کرمان کار بسیار خوبی بوده است، گفت: ولی تعطیلی مدارس باعث اضطراب و نگرانی شده است و البته ما در شرایط تصمیم‌گیری مسئولین محلی نبوده‌ایم، حتماً کار آنها حساب شده و سنجیده بوده است.
دکتر هاشمی از سفر خود به کرمان خبر داد و گفت: حضور من در کرمان از جهت اطمینان خاطر پیدا کردن از اقداماتی است که حاصل تحقیقات همکاران ماست و تصورمان این است که ما چیزی تحت عنوان اپیدمی یا فراگیر شدن بیماری آنفلوآنزا هنوز نداریم و همه تمهیدات لازم پیش‌بینی شده است.
وزیر بهداشت افزود: در سیستان و بلوچستان نیز به‌رغم اطلاع‌رسانی‌های بیش از اندازه و بزرگ کردن موضوع از اول امسال تاکنون طبق آماری که رئیس دانشگاه اعلام می‌کند، 4 نفر به علت بیماری آنفلوآنزا فوت شده‌اند که دارای بیماری زمینه‌ای بودند.
دکتر هاشمی گفت: بیماری تنفسی، سومین عامل مرگ در کشور است و البته در سنین بالا اتفاق می‌افتد و ما مواردی از فوت نداریم که به صورت حاد در اثر ابتلا به این بیماری در سیستان و بلوچستان باشد.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: