جراحی موفق نوزادی که معده و کبد او خارج از شکمش بود+ تصاویر

نوزادی در ابوظبی پایتخت امارات که معده و کبد وی خارج از شکم بود توسط پزشکان نجات یافت.<br /><br />


خواندنی هایی درباره جلیقه های ضد گلوله!

جالب است بدانید که این جلیقه ها به راستی ضد گلوله نبوده و عبارت مقاوم در برابر گلوله به منظور تعریف آن ها مناسب تر خواهد بود.


جراحی موفق نوزادی که معده و کبد او خارج از شکمش بود+ تصاویر

نوزادی در ابوظبی پایتخت امارات که معده و کبد وی خارج از شکم بود توسط پزشکان نجات یافت.<br /><br />


مصاحبه علی مطهری با یک نشریه فرانسوی

جدیدترین اخبار از رفع حصر، برجام و حضور زنان در ورزشگاهها

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی ایران که برای ملاقات با رئیس مجلس ملی فرانسه در پاریس به سر می‌برد، اطمینان می‌دهد که جمهوری اسلامی ایران همه آنچه را که لازم باشد انجام خواهد داد تا توافق هسته‌ای ایران ادامه یابد.


سؤال بزرگی که مهران مدیری مسکوت می‌گذارد

مهران مدیری جمعه شب نیز بخش قابل توجهی از برنامه «دورهمی» را به توجیه و توضیح درباره مواضع سیاسی‌اش در زمان انتخابات اختصاص داد.


مدافع تیم ملی:‌ فقط می‌خواهم به اروپا روم!

ورزش | شنبه ۰۷ آذر ۹۴ ساعت ۱۵:۸ | نسخه چاپي

مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: «فعلا تصمیمی برای بازگشت به لیگ ایران ندارم. هدف اولم حضور در اروپا است و می‌خواهم نماینده سربلندی برای فوتبال ایران باشم.»

به گزارش روزنامه ایران ورزشی، اینکه یک بازیکن در ۲۳ سالگی، اولویتش بازی در فوتبال اروپا باشد و به پول و قراردادهای نجومی لیگ‌های آسیایی فکر نکند، اتفاق بزرگی است که نباید از چشم‌ها دور بماند.

چند فصل قبل، علیرضا جهانبخش چنین روزهایی را سپری می‌کرد. او از پرسپولیس و سپاهان پیشنهاد میلیاردی داشت اما ترجیح داد به لیگ هلند و باشگاه نایمخن برود و قراردادی در حدود نصف پیشنهادهای ایرانی‌اش امضا کند. او در ۱۹ سالگی از پول گذشت و به پیشرفت فکر کرد. در نهایت هم ثمره‌اش را دید. بهترین بازیکن ژوپیلرلیگ شد، دروازه آژاکش را باز کرد و به عنوان گرانترین خرید فصل، جذب آلکمار شد.

مرتضی پورعلی گنجی نیز چنین تصمیمی گرفته. برای او پول و قرارداد بالا مهم نیست. می‌خواهد به تیمی در اروپا برود و فقط بازی کند. پیشرفتش را در این دیده و منطقی‌ترین تصمیم را گرفته. این تصمیم او را با توجه به جوانی‌اش باید به فال نیک گرفت و به آینده‌اش امیدوار بود.

قبل از جام ملت‌های آسیا به تیم ملی دعوت شد و در این مسابقات لقب پدیده را به خود اختصاص داد؛ مدافع بابلی تیم ملی که حالا حدود یک سال از درخشش او در استرالیا و جام ملت‌های آسیا می‌گذرد.

پورعلی گنجی که سال گذشته در چنین روزهایی بار سفر بست و به چین رفت تا یک فصل برای تیان جین تدا بازی کند، حالا و با اتمام قرارداد بازیکن آزاد است و می‌تواند به باشگاه دلخواهش برود. او این روزها در بابل تمرین‌های اختصاصی‌اش را انجام می‌دهد تا با باز شدن پنجره زمستانی نقل و انتقالات فوتبال اروپا بتواند تیم جدید خود را انتخاب کند.

نکته جالب در مورد مدافع تیم ملی، اولویتش است. او فعلا پول را نشانه نگرفته و فقط می‌خواهد به اروپا ترانسفر شود و بازی کند. معتقد است برای موفقیت باید بازی کند و در ترکیب اصلی تیم آینده‌اش قرار بگیرد.

پورعلی گنجی ابتدا از شرایط گفت: «منتظرم تا پنجره نقل و انتقالات فوتبال اروپا باز شود. فکر می‌کنم یکی دو هفته دیگر تیم‌ها می‌توانند بازیکن جدید جذب کنند. باید ببینم چه پیشنهادهایی به دستم می‌رسد و بعد در مورد تیم جدیدم تصمیم بگیرم. می‌خواهم به تیمی بروم که بازی کنم. تنها هدف من در فوتبال اروپا همین است.»

وی افزود: «برای حضور در اروپا، بازی کردن از پول و مبلغ قرارداد برایم مهم‌تر است. حتی اگر بهترین تیم اروپایی هم به من پیشنهاد بدهد اما ببینم که امکان بازی برایم مهیا نیست قبول نمی‌کنم و جواب منفی می‌دهم. به تیمی می‌روم که بتوانم در ترکیبش بازی کنم. اگر نه که به پیشنهادهای دیگرم فکر می‌کنم. این، هدف فعلی‌ام است.»

چند روز قبل خبری منتشر شد با این مضمون که یک تیم هلندی برای جذب پورعلی گنجی ابراز علاقه کرده است. یعنی می‌توانیم شاهد حضور دومین لژیونر ایرانی حاضر در اردی ویزه باشیم؟ پورعلی گنجی پاسخ داد: «نمی‌دانم بگویم بله یا خیر. پیشنهادی از هلند دارم اما هنوز صد در صد نشده. هلندی‌ها برای جذب بازیکن شرایط ویژه‌ای دارند و من هم از این موضوع باخبر هستم. همانطور که گفتم برای تصمیم نهایی، باشگاه‌ها باید دو هفته دیگر صبر کنند تا نقل و انتقالات آغاز شود. من هم تا آن زمان کار خاصی نمی‌توانم انجام بدهم. باید صبر کنم و ببینم کدام تیم‌ها مرا می‌خواهند.»

جهانبخش برای حضور در آلکمار با بزرگانی چون مهدی مهدوی‌کیا و کارلوس کی‌روش مشورت کرد. پورعلی گنجی هم برای اتخاذ یک تصمیم مناسب می‌تواند از مشاوره‌ها استفاده کند. این سوال بعدی از مدافع تیم ملی است. اینکه پورعلی گنجی برای انتخاب تیم جدید با چه کسانی مشورت می‌کند؟ او اینگونه جواب داد: «اخلاقم طوری است که سعی می‌کنم از تمام تجربیات دیگران استفاده کنم و در تصمیم گیری آنها را مد نظر قرار بدهم. به همین دلیل می‌خواهم از تجریبات کی‌روش استفاده کنم. او سال‌ها در فوتبال اروپا بوده و در منچستریونایتد و رئال مادرید مربیگری کرده. کی‌روش با چم و خم فوتبال اروپا آشنا است و برای انتخاب تیم جدیدم حتما با او مشورت خواهم کرد. بدون شک او می‌تواند یک مسیر درست را به من نشان بدهد و مرا با جو فوتبال اروپا آشنا کند. در زندگی ام، چه ورزشی و چه شخصی، همیشه به مشاوره اعتقاد داشته‌ام و به همین دلیل برای اتخاذ بهترین تصمیم از سرمربی باتجربه تیم ملی هم کمک می‌گیرم.»

اگر حضور در اروپا منتفی شود، انتخاب پورعلی گنجی کدام لیگ است؟ او گفت: «فعلا منتظرم تا خبرهای خوبی به دستم برسد. امیدوارم که زمینه حضورم در اروپا مهیا شود. اگر هم نشد دوست ندارم بیرون بنشینم و یک نیم‌فصل بازی نکنم. در این شرایط تیم‌های آسیایی را ترجیح می‌دهم تا بازی کنم و در بهترین شرایط آمادگی قرار بگیرم. لیگ چین می‌تواند یک گزینه باشد.»

آیا پورعلی گنجی به حضور در لیگ ایران هم فکر می‌کند؟ اما پاسخ او: «من از لیگ ایران رشد کرده‌ام و با قریب به اتفاق مربیان ارتباط مناسبی دارم. ضمن احترام به همه تیم‌ها و مربیان و بازیکنان حاضر در لیگ، فعلا تصمیمی برای بازگشت ندارم. هدف اولم حضور در اروپا است و می‌خواهم نماینده سربلندی برای فوتبال ایران باشم. امیدوارم به هدفم برسم و بتوانم حضور در یک لیگ معتبر را تجربه کنم.»

پورعلی گنجی این روزها در زادگاهش بابل به سر می‌برد. او در تعطیلات هم تمرین را فراموش نکرده. مدافع ۲۳ ساله تیم ملی گفت: «من سه سال استراحت نداشتم و مدام در شرایط بازی بودم. به همین دلیل سه، چهار روز استراحت کردم و پس از آن با مشورتی که با دکتر دیگو - بدنساز تیم ملی - کرده بودم تمرین با وزنه را در دستور کار قرار دادم. چون از ناحیه زیر شکم هم کمی درد داشتم و ۷ ماه با درد بازی می‌کردم، گفتند که ندوم و فقط حرکات کششی انجام بدهم. الان هم چون یک ماه و نیم تا نیم‌فصل دوم فوتبال اروپا زمان باقی مانده ترجیح می‌دهم که با وزنه، بدنم را در شرایط آمادگی نگه دارم.»

پورعلی گنجی از حضور در چین و تسویه حساب با باشگاه تیان جین تدا هم صحبت کرد: «چهارشنبه یا پنج‌شنبه همراه با برادرم و مدیر برنامه هایم به چین می‌روم تا با مدیران تیان جین تدا صحبت کنم و باقیمانده طلبم را از آنها بگیرم. آنها از مدت‌ها قبل برای فصل بعد هم به من پیشنهاد داده‌اند اما فعلا مذاکره‌ای صورت نگرفته و همانطور که گفتم هدفم چیز دیگری است.»

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟