پرداخت 364 هزار تومان یارانه بیش از پیش بینی قانون

غول«یارانه» هر ماه قربانی می گیرد

دولت قبل سنگ بنا را اشتباه گذاشت

شصت و هشتمین مرحله از یارانه نقدی در حالی به شهروندان ایرانی پرداخت می شود که طبق قانون مقرر بود پرونده یارانه های نقدی پس از گذشت 5 سال بسته ...


چگونه لباس بپوشیم که کوتاه قد به نظر نرسیم؟

داشتن قد بلند یکی از اصول اولیه شیک پوشی است. شما هم اگر می خواهید قد بلند و زیبایی داشته باشید بهتر است در لباس پوشیدن تان از این اشتباهات دوری ...


جدیدترین روش در اسپرت‌کردن ماشین+تصاویر

به تازگی روکشهایی با طرح (زنگ زدگی فلز) تولید شده که به سادگی روی بدنه خودرو چسبانده می‌شود. این روکشها به شدت مورد پسند جوانان قرار گرفته است.


رابطه دو استقلالی شکرآب شد!

دو استقلالی که پیش از این مثل برادر بودند، فعلا کمی رابطه‌شان شکرآب شده است.


مستمری بگیران برای دریافت «کاراکارت» به بانک رفاه مراجعه کنند

سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد: بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی برای دریافت «کاراکارت» به بانک رفاه کارگران مراجعه کنند.


وزیر بهداشت: ساخت نخستین بیمارستان هسته‌ای کشور به زودی کلید می‌خورد
وزیر بهداشت: ساخت نخستین بیمارستان هسته‌ای کشور به زودی کلید می‌خورد

وزیر بهداشت: ساخت نخستین بیمارستان هسته‌ای کشور به زودی کلید می‌خورد

| سه شنبه ۰۳ آذر ۹۴ ساعت ۱۹:۵۰ | نسخه چاپي

حاجیان-  وزیر بهداشت، درمان وآموزش پزشکی، از برگزاری نشست مشترک وزارت بهداشت، سازمان انرژی اتمی و شهرداری تهران برای پیشبرد پروژه ساخت بیمارستان هسته‌ای کشور خبر داد و اعلام کرد: به زودی  جلسه مشترکی با سازمان انرژی اتمی و شهرداری تهران، برای طراحی ساز و کارهای ساخت اولین بیمارستان هسته‌ای کشور برگزار خواهیم کرد تا این پروژه را در تهران و بوشهر کلید بزنیم .  دکتر سید حسن هاشمی در گفت و گو با خراسان درباره آخرین وضعیت  پروژه ساخت  بیمارستان هسته‌ای  گفت: طراحی اولیه اولین بیمارستان هسته‌ای کشور در حال حاضر انجام شده است و به زودی  نیز پس از بازگشت رئیس سازمان انرژی اتمی از سفر  خارج از کشور،  جلسه مشترکی را در این خصوص با دکتر صالحی و شهردار تهران برگزار خواهیم کرد و طی آن جزئیات  مربوط به ساخت بیمارستان در تهران و بوشهر  را  بررسی می کنیم. 

 وی همچنین تاکید کرد: کلنگ ساخت اولین بیمارستان هسته‌ای کشور در سال جاری به زمین زده خواهد شد .

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: