توقف تولید پژو۴۰۵ و پراید/اجرای قرارداد با فولکس واگن تا مرداد

رئیس انجمن قطعه سازان با اشاره به احتمال توقف تولید پژو ۴۰۵ و پراید تا سال ۹۷، گفت: قرارداد فولکس واگن تا مرداد سال آینده اجرایی می شود.


بازیگر زن مشهور تلویزیون ایران درگذشت؛ بیوگرافی + تصاویر

نیلوفر خرم نیک بازیگر سریال «معمای شاه» چهارشنبه دهم شهریور ماه درگذشت.


خروسک؛ آزاردهنده اما موقت

مجرای تنفسی در کودکان باریک است، به‌همین سبب هنگام التهاب مخاطی و تنگی در این ناحیه، فرد دچار علائم تنفسی می‌شود. کروپ یا خروسک در اثر عفونت تنفسی ناشی از ویروس‌ها بویژه ویروس پارا آنفلوآنزا رخ می‌دهد ...


سود پژوسیتروئن دو برابر شد

این گروه خودروسازی فرانسوی اعلام کرد قیمت گذاری بالاتر، فروش مدلهای سودآور و کاهش هزینه، حاشیه سود عملیاتی را از پنج درصد در سال ۲۰۱۵ به شش درصد در سال ۲۰۱۶ افزایش داد.


سود پژوسیتروئن دو برابر شد

این گروه خودروسازی فرانسوی اعلام کرد قیمت گذاری بالاتر، فروش مدلهای سودآور و کاهش هزینه، حاشیه سود عملیاتی را از پنج درصد در سال ۲۰۱۵ به شش ...


وزیر بهداشت: ساخت نخستین بیمارستان هسته‌ای کشور به زودی کلید می‌خورد
وزیر بهداشت: ساخت نخستین بیمارستان هسته‌ای کشور به زودی کلید می‌خورد

وزیر بهداشت: ساخت نخستین بیمارستان هسته‌ای کشور به زودی کلید می‌خورد

| سه شنبه ۰۳ آذر ۹۴ ساعت ۱۹:۵۰ | نسخه چاپي

حاجیان-  وزیر بهداشت، درمان وآموزش پزشکی، از برگزاری نشست مشترک وزارت بهداشت، سازمان انرژی اتمی و شهرداری تهران برای پیشبرد پروژه ساخت بیمارستان هسته‌ای کشور خبر داد و اعلام کرد: به زودی  جلسه مشترکی با سازمان انرژی اتمی و شهرداری تهران، برای طراحی ساز و کارهای ساخت اولین بیمارستان هسته‌ای کشور برگزار خواهیم کرد تا این پروژه را در تهران و بوشهر کلید بزنیم .  دکتر سید حسن هاشمی در گفت و گو با خراسان درباره آخرین وضعیت  پروژه ساخت  بیمارستان هسته‌ای  گفت: طراحی اولیه اولین بیمارستان هسته‌ای کشور در حال حاضر انجام شده است و به زودی  نیز پس از بازگشت رئیس سازمان انرژی اتمی از سفر  خارج از کشور،  جلسه مشترکی را در این خصوص با دکتر صالحی و شهردار تهران برگزار خواهیم کرد و طی آن جزئیات  مربوط به ساخت بیمارستان در تهران و بوشهر  را  بررسی می کنیم. 

 وی همچنین تاکید کرد: کلنگ ساخت اولین بیمارستان هسته‌ای کشور در سال جاری به زمین زده خواهد شد .

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟